2019 Kova Burcu Yorumları – Aşk, Para, Şans ve İş

2019 kova burcu yorumları son derece eğlenceli yorumlar. Yeni yılda kovaları hem huzur hem de mutluluk beklediği için yeni yılın eğlence dolu bir girişi hak ettiği görülüyor.

Kovalar, ellerinden geldiğince sabırsız ve bir o kadar da telaşlı burçlardır. 2019 yılında bu iki özelliklerini aşmamaları halinde bazı olumsuz deneyimler elde edebilirler.

Özellikle kendilerini kontrol altına almayı başaramazlarsa iş konusunda çok ciddi sorunlar yaşayacakları biliniyor.

Kova burcu kadını 2019 yılında kendine daha özgür bir alan yaratma kararı alacak. Özellikle iş konusunda biraz daha bağımsız hamlelerde bulunmak isteyecek ve istediğini kısa sürede elde edebilmesi mümkün olacak.

2019 Kova Burcu Aşk Yorumları

Kova burcu aşk hayatı pek hareketli bir döneme girmiyor çünkü kovalar romantizmi pek sık yaşayan burçlar değiller.

Çok romantik olmadıkları için daha çok ortak özelliklerden, bilgi ve teknoloji üzerinde sohbet etmekten zevk alırlar. Bilhassa kova erkeğinin bu durum nedeniyle sık sık yalnız kaldığı bilinen bir gerçek.

Kova burcu için aşk her zaman olmazsa olmaz değil. Yeni yılda da aynı şekilde düşündüğü için yıl ortasında yalnız kalma ihtimali bir hayli yüksek. Bu nedenle daha sevecen ve sıcakkanlı bir tavra girmesi, kovalar için çok daha olumlu olabilir.

2019 Kova Burcu Para Yorumları

Kova burcu 2019 yılında kendini bekleyen pek çok şeyden habersiz. Özellikle para konusunda beklemediği kadar hareketlilik olacak olan bu senede, kovalar gerçekten yüksek kazanç elde edecekler.

Para konusunda büyük hedefleri olan kovalar aynı zamanda birikim yapmayı da çok severler. Bu açıdan bol bol biriktirip ellerinden geldiğince ayırmayı da ihmal etmemektedirler.

2019 yılı kova burcu için paranın daha çok birikim yapılacağı bir yıl olacak. Daha önce düşündüğü pek çok konuyu 2019 yılında tamamıyla halledebilecek. Parasının olmasına dayalı olarak kovaların hayallerini gerçekleştirmeye de bir adım yaklaştığını söylemek mümkün.

2019 Kova Burcu İş/Eğitim Yorumları

2019 yılı kova burcu yorumu para ve aşk kadar iş ve eğitim üzerine de odaklı. İş dünyasında hiçbir zaman zayıf olmayan kovalar her zaman çalışmayı sürdürmektedirler. Bu bakımdan işe olan düşkünlükleri 2019 yılında da aynı şekilde devam edecek.

Bu yıl içerisinde kendilerine olan güvenleri, iş başarılarıyla paralel olarak artacak. Özellikle sık sık yeni adımlar atması gerektiğinde çekinmeden başarılı sonuç alabilecek.

Kova burcu birçok burçtan daha azimli ve çalışkan bir burçtur. 2019 bu emeğinin karşılığını almasını sağlayacak. Bu nedenle karşısına çıkan tüm engelleri aşarak, hedeflediği başarıya odaklı çalışmalarını sürdürmeli.

Eğitim hayatında çok da başarılı olmayan kovalar ise 2019 yılında azimle çaba sarf etmezlerse okulda sıkıntılı bir sürece girecekler.

2019 Kova Burcu Şans Yorumları

En şanslı burçlar listesinde yer alan kovalar, 2019 yılında aynı şanslarını muhafaza etmeyi başarabilecekler.

Özellikle şansa ihtiyaçları olduğunda pozitif enerji ile bu işin üstesinden gelebilmektedirler.

Kova burcu için şans önemlidir çünkü çalışma hayatında da aşk hayatında da şansa ihtiyaç duyduğu dönemler gelmektedir. Bu bakımdan karamsar bakış açısını bir kenara bıraktığı, verimli, yüksek enerjili bir yıl olması kovalar için çok önemli.

2019 Kova Burcu Sağlık Yorumları

2019 kova burcu sağlık bakımından zinde değerlendirilebilir. Çoğu zaman çok dikkatli olan kovalar kendilerine düşkün burçlardandır. Bu nedenle devamlı çalıştıkları ve zor süreçte sağlıklı olma konusunu da ertelemezler.

Yeni yılda ufak tefek rahatsızlıkları olsa da kovaları bekleyen büyük bir sağlık problemi olmayacak. Ne var ki aile içerisinde yaşanan gerginlikler, kovaların psikolojik açıdan rahatsız hissetmesine, huzursuz olmasına sebep olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Büşra Özkan dedi ki:

    Bu sene kendi iş yerimi açma planlarım vardı ama ekonominin durumu beni korkutuyor. Bir taraftan da 2019’un en şanslı burcunun kova olacağını söylemeniz kafamı karıştırıyor.