Kova Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Kova burcu erkeğini elde etmek, sağlıklı ve güvenilir bir ilişki sürdürmek karşılıklı özveri ile gayet mümkündür.

Partneriniz hangi burçtan olursa olsun; sevdiğinizi elinizde tutmak, kendinize âşık etmek istiyorsanız; ilk yapmanız gereken olduğunuz gibi davranmak.

Partnerinin burcu kova olan kadınlar, kova erkeği nasıl âşık edilir merak etmektedir. Kova burcu erkeği henüz sevgiliniz ya da eşiniz değilse ve kova erkeği ile yeni bir ilişki başlayacaksa; kova erkeğinin özelliklerini bilerek, kendinize âşık etmek için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Yapmanızın gerekenin tam olarak ne olduğu; ilişkinizin aşamasına göre değişmektedir.

Ortada henüz bir ilişki yoksa ve kova burcu erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız; ikinizin karşılaşabileceği, sohbet edebileceği ortamlar oluşturmanız gerekebilir.

Kova burcu erkeğini elde etmek ya da elde tutmak isterken bilindik popüler önerileri ilişkinizde uygulamaya çalışarak hata yapmayınız. Popüler öneriler genellikle her ilişki temel alınarak verilmektedir.

Sizin önceliğiniz kova burcu erkeği ve buna yönelik öneriler olmalıdır. Aynı zamanda geleneksel yöntemleri de bir kenara bırakın ve günümüzün modern ilişki yürütme kurallarına odaklanın.

Kova erkeğiyle ilişkinizi sağlam temellere oturtmak için öncelikle karşınızdaki kova erkeğini çok iyi tanımalısınız. Bunun için de yapmanız gereken kova burcu erkeğinin özelliklerini öğrenmek olmalı.

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri

Kova erkekleri oldukça zeki, ciddi ve aklını kullanan kişilerdir. Hayatı ciddiye alırlar ve olayları değerlendirirken de ciddiyetlerini artırırlar.

Zor yapıda erkeklerdir ve dolayısıyla kova erkekleriyle ilişki sürdürmek de oldukça güçtür. Arkadaş çevreleriyle, aileleriyle çok yakın değildir ve çoğunlukla içine kapanıktır.

Yaşadıklarını, hissettiklerini kolay kolay anlatmazlar ve genellikle paylaşımsızdırlar. Hayat onlar için pratik ve dikkatli yaşanması gereken bir şeydir.

Ciddi duruşları sayesinde toplum içinde hayran olunan, saygı duyulan kişiler olmayı başarmışlardır. Kova erkekleri oldukça sakin yapıdadır ve hayatta çoğu şeye karşı asla panik olmazlar.

Yaşanan birçok olay onlar için hafiftir ve bu anlamda başka kişilerin duygu sömürülerine de kolay kolay kanmazlar. Cesaretli yapıları ve rahat halleriyle işler genellikle yolundadır.

Yaşadıklarını, hislerini saklayabilme, paylaşma gereği duymadan sakince karşılayabilme yetileri sayesinde aslında tam bir oyuncudur. Hatta sıkıntılı olduğu dönemlerde bile kova erkeğinin canının sıkkın olduğunu anlamanız güçtür.

Kova erkekleri her şeyi kolayca öğrenebilir ve uygulayabilir. Mükemmellik kova erkeği için olmazsa olmazdır ve bu nedenle çoğu zaman yalnızlardır.

Hayatta birçok şeye karşı temkinlidir ve sağlamlığı oluşturmadan herhangi bir şeye adım atmazlar yani kesinlikle tez canlı değildirler.

Her şeyi ince ayrıntısına kadar düşünürler. Bu kadar sert yapıda olmalarına karşın çocukları arası şaşırılacak derecede iyidir. Kendi kişisel yapılarının çocuklarında olmasını tercih ederler.

Kova erkeğinin tüm özellikleri düşünüldüğünde kova burcu erkeğini kendine nasıl bağlarsın aşamasına gelmeden kova erkeğinin dikkatini çekmeye odaklanmak gerektiği anlaşılabilir.

Kova burcu erkeğini baştan çıkarmak oldukça zordur. Partnerinizi etkilemek için yapacağınız şeyler fiziki olmamalı. Dolayısıyla kova erkeğini etkilemek için nasıl giyinmeli gibi detaylarda takılmamalısınız.

Kova Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Kova burcu erkeklerine davranışlarınız ilişkinizin gidişatını yönlendirmek açısından önemlidir.

Kova erkeğini elde tutmak isteyenler partnerinin burç özelliklerine göre davranışlarını şekillendirebilir ama önceliğiniz her zaman kendiniz olmak olmalıdır.

Kova erkeklerini mutlu edebilecek birçok şey vardır. Kova burcu erkeğini ne mutlu eder derseniz; kendisi gibi bir partner bulmak cevabı verilebilir.

Kova erkeği için hayat arkadaşının aynı zamanda en iyi dostu olması önemlidir. Bu nedenle ilişkinizde sadece sevgili gibi değil aynı zamanda her anda, iyi günde kötü günde yanında olacağınızı hissettirmeniz gerekiyor.

Kova erkeği size derdini açıyorsa onu dinlerken siz de dertlenmek yerine onun yanında olmalı ve ona çözümler sunmalısınız. Kova erkeğinin böyle bir ortamda beklentisi budur.

Partnerinizle bir sorun yaşamışsanız; tartışma ortamı oluşmuşsa sorunu uzatmak yerine barışçıl davranmalısınız. Aksi halde kova erkeğini daha da gerebilir ve olayın büyümesine neden olabilirsiniz.

Ona saygı duyduğunuzu göstermeniz de çok önemli. Saygı duyulmaktan hoşlanan kova erkekleri günlük yaşantılarında tercihlerine saygı duyulması konusunda da hassastır. Bu nedenle partneriniz bir konuda karar verdiğinde onu desteklemekten yana davranışlar sergilemelisiniz.

Kova Burcu Erkeğini Elde Tutmanın Yolları

Kova burcu erkeğini elde tutmak istiyorsanız; ilişkinin gidişatını yönlendirirken nasıl davranacağınızı bilmelisiniz.

Kova erkeği sizden hayat arkadaşı, yoldaş olmanızı bekler. Bu nedenle yaşanan sorunlarda aykırı davranmak yerine hızlıca onları teselli edin ve her kararında yanında olacağınızı belirtin.

Kova erkeği için sevgiliden, eşten önce arkadaş olmak, arkadaş gibi hissetmek önemlidir.

Kova burcu kendisi gibi zeki ve hemen her konuda aklını kullanan, duygularını ikinci planda bırakan kadınlardan hoşlanırlar.

Yere sağlam basan, güçlü ve akıllı kadınlar kova erkeğini her zaman mest eder. Bu nedenle bu özelliklerinizi öne vurmanız; iş konusunda başarılarınızı saklamamanız yararınıza olacaktır.

Kova erkeklerinden, ciddi konularda ani kararlar almasını beklememeli ve bu konuda onlara baskı yapmamalısınız.

Kovalar temkinli yaklaşımlarına her zaman önem verirler ve soğukkanlılıkla her şeyi detaylıca düşünürler. Evlilik söz konusu olduğunda kendisinden hızlı ve ani kararlar almasını da beklemelisiniz.

Rahat davranırsanız; kova erkeğini elinizde tutmuş olursunuz. Aksi halde partnerinizi boğabilir ve her şeyin tersine dönmesine neden olabilirsiniz.

Kova erkeği, partnerinin ortamlarda ilgi çekmesinden mutlu olur. Kendisi de girdiği ortamda ilgi çeken kova erkeğinin partneri de aynı şekilde bakımlı, zeki, dik duruşlu olmalıdır. Bu nedenle kovayla ilişkiniz boyunca kendinizi salmamanız; bakımınıza, davranışlarınıza ve konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Kova erkekleri sürprizlerden hoşlanan nadir erkeklerdir. Bu durumu mutlaka fırsata çevirin ve ona zaman zaman mantıklı sürprizler yapın.

Yapacağınız sürprizler kalpleri ayıcıklar şeklinde elbette olmamalı. Hazırlayacağınız sürprizlerin akıllıca hazırlanmış olması, kova erkeğini gerçekten şaşırtması gerekiyor.

Kova erkeği nasıl âşık edilir sorusunun yanıtını merak ediyorsanız; aslında onu elinizde tutmak için yapacağınız her şeyin aynı zamanda aşkı da tetikleyeceğini bilmelisiniz.

Kova erkeğini âşık etmek kolay olsa da elinizde tutmak biraz zahmetli olabilir.

Kova Burcu Erkeğinin Âşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kova erkeğinin size âşık olduğunu anlamanız için belirtileri takip etmeniz yeterli olacaktır. Kova burcu erkeğinin aşk belirtileri gayet nettir.

Âşık olan kova erkekleri karşınıza çeşit çeşit sürprizle çıkabilir ama sürprizler düşündüğünüz gibi sıradan olmayacaktır.

Kova partneriniz size âşıksa bunu size her dokunduğunda, sizi öptüğünde bunu çok net hissedebilirsiniz. Bunları anlamanız çok kolay olacak çünkü bakışları ve hislerini çarpıtmanın herhangi bir yolu yok. Burada yapmanız gereken partnerinizi yeteri kadar gözlemlemek.

Kova erkeği genellikle içine kapanıktır ve çevreyle bağlantısı pek yoktur. Siz hayatına girdikten sonra bu durum değişmişse; özel bir yeriniz olduğunu bilmelisiniz.

Partneriniz sizi kırmayıp sizinle her yere geliyorsa, çeşitli etkinliklere katılıyorsa bu kova burcu için büyük bir fedakârlık demektir.

Kova erkeği kendi hayatını, iç dünyasını size açmışsa size büyük olasılıkla âşıktır. Kova erkekleri yeni tatlar, yeni mekânlar denemeyi çok sever. Bunları sizinle paylaşıyorsa onda özel bir yeriniz var demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nihal dedi ki:

    Kova burcu erkegini elde tutmak icin nasil davranmaliyiz ne gibi tedbirler almalıyız?