Oğlak Kadını İle Arkadaş Olmak İçin 8 Neden

Tam bir iş ve kariyer düşkünü olan oğlak kadını için arkadaşlık önemlidir ancak maddi güç ve kariyer başarısından sonra gelmektedir. Bu nedenle onunla arkadaşlık kurabilmek o kadar da kolay değildir.

Ayakları Yere Sağlam Basar

Eğer arkadaşlık tercihinizde en önemli şey karakter, ben dostumda da düşmanımda da karakter ararım arkadaş, derseniz bir oğlak burcu ile arkadaşlık edebilirsiniz.

Sakin Fakat Samimi Arkadaşlık İlişkileri Severler

Toprak burcu olan Oğlaklar, sıcak ve samimi ortamları severler. Bu nedenle eğer bir kahve eşliğinde sıcak ve hoş bir sohbet etmek isterseniz Oğlak burcu kadınının arkadaşlığı size iyi gelecektir.

Çalışkan İnsanlardır

Kendini geliştiren, kendini geliştirirken de çevresini ve sizi de geliştiren bir arkadaş arıyorsanız bir Oğlak burcu kadını ile tanışmalısınız. Çünkü onlar çalışmayı, başarmayı çok severler.

oglak-burcu-kadini

Sizi Dertleri İle Bunaltmazlar

Oğlak kadını derdini kolay kolay insanlarla paylaşmaz. Böylece yaşadığı her olayı bir depresyon edasıyla size anlatmaz. Bu nedenle kafa ütüleyen bir arkadaş değildir.

Ne İstediklerini Bilirler

Oğlak kadını hem arkadaşlıkta hem de aşk hayatında ne istediğini bilir.  Bu nedenle eğer bir kere arkadaş olmuşsanız bu gerçekten birbirinize iyi geldiğiniz içindir. Yalnız kaldığı ve ya geçici bir arkadaşlık yapmak istediği için değil.

Kazanmayı Bilirler

Eğer bir işe başlayacaksınız, bir yola çıkacaksanız ve yanınıza sadece bir kişi almanız gerekiyorsa bu oğlak burcu kadını olan arkadaşınız olsun. Çünkü onunla çıktığınız her yolda kazanacaksınız.

En Büyük Destekçiniz Oğlak Kadınıdır

Eğer yeni bir işe ya da yeni bir ilişkiye başladıysanız sizi en çok takdir edecek ya da en çok destekleyecek kişi oğlak kadınıdır. Çünkü o kazanmayı sever. Arkadaşlarının da kazanmasını ister. Arkadaşlığınızın en önemli paylaşımı birlikte aldığınız başarılarınız olacaktır.

Sır Tutarlar ve Yalan Söylemezler

Arkadaşlıkların en büyük sorunu sır tutamamak ve yalan söylemek olduğu şu dünya da güvenmeyi başardığınız birileri varsa onlarda oğlak kadınlarıdır. Onlara verdiğiniz sır güven altında olduğu gibi size asla yalan da söylemeyeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ayakları Yere Sağlam Basar Oğlak Kadını İle Arkadaş Olmak İçin 8 Neden için yorumda bulun

    Oğlak Kadını İle Arkadaş Olmak İçin 8 Neden için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Kadını İle Arkadaş Olmak İçin 8 Neden için ilk yorumu yapabilirsin.