Hangi Burç Aşkta Ne Arar?

Her burç aşkta burç özelliklerine göre farklı isteklerde bulunur. Burçların aşkta ne aradığını bilmeniz ise; hem kendinizi tanımanızı hem de partnerinize karşı daha bilinçli yaklaşmış olursunuz.

Herkes biri o konuşmadan onu anlasın, onun hoşuna gidecek şeyler yapsın hatta onu etkilesin ister.  Aslında aşk en büyük etki alanıdır. İnsanlar iletişimde olduğu kişileri özellikle de sevgililerini, eşlerini bazen bu etkinin altına alamazlar. Ama hayatta her şeyin olduğu gibi bunun da bir çözümü var. Nasıl mı? Birini etkilemenin en kolay yolu onu tanımaktır. Onu tanımanın en kolay yolu ise hayatımızın birçok şeyine yön veren, karakterleri etkileyen burçlardır.

Koç Burcu Aşkta Ne Arar?

Zodyak’ın ilk burcu olan koç, her zaman yenilikçi, bağımsız, kendine güvenen hatta öyle güvenir ki bu egoistlik derecesinde ve bir o kadar da sabırsızdır. Her zaman önde olmayı, konuşulmayı sever. Böyle birini etkilemek içinse tabir-i caizse bir kelebek gibi olmak gerekir. Kelebek kadar göz alıcı olmalısınız. Adeta sizi izlemekten gözlerini alamamalı. Hep sizi hayal edebilmeli. Tam tuttum avucumda dediğinde kaçmalısınız ki yeniden yakalamak için uğraşmalı, uğraştıkça savaştıkça bağlanmalı size. Tam kaçtı gitti dediği anda da orda olmalısınız ki sadece benim deyip size güvenmeli ve yanınızdan bir yere gidememeli. Unutmayın siz ne kadar rahat ve özgür olur onu rahat bırakırsanız o, o kadar sizin olur.

Boğa Burcu Aşkta Ne Arar?

Boğalar tam bir ev insanı dediğimiz kişilerdir. İyi niyetli, evcimen, sadık, hoş sohbet ve düzenlidirler. Karşısındaki insandan da bunları bekler. Eğer bir boğayı etkilemek istiyorsanız birinci ve en önemli şey güvenilir olmaktır. Güven problemi yaşadığı an adeta kızgın bir boğaya dönüşürler. Eğer sadık ve güvenilirseniz yanınızdan ve evinizden ayrılmayacaktır. Eğer karşınızdaki bir erkekse onu etkilemek için deyim yerindeyse; sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı ve yatakta fahişe olabilen kadın olmanız gerekir. Eğer karşınızdaki bir boğa kadınıysa da kesinlikle cimri olmamalısınız. Işık hızıyla sizden uzaklaşacaktır.

İkizler Burcu Aşkta Ne Arar?

İkizler Zodyak’ın yaramaz çocuğudur. Özgür ruhlu, eğlenmeyi seven, esprili, değişken ve konuşkanlardır. Eğer durağanlık ve sakinlik insanıysanız yavaşça uzaklaşmanız yararınıza olur. Klasik bir ikizleri etkilemek sanılandan daha zordur. Değişik sürprizler, onu şaşırtacak aktiviteler gölünü fethetmenizi sağlar. Ömür boyu bir ikizlerle birlikte olmayı istiyorsanız onun çift karakterini, özgürlük alanını ve dinamikliğini kabullenip ona göre davransanız iyi olur yoksa çok çabuk sıkılır ve sizden uzaklaşır. Küçük bir tüyo, sizde ikizler gibi iki kişi olursanız o zaman bu eğlenceli ve zorlu bir oyuna döner ve oyunu siz kazanırsınız.

Yengeç Burcu Aşkta Ne Arar?

Burçların en hassası, en kırılganı olan yengeçlerin kalbini kazanmak zordur. Büyük bir sabır ve anlayış gerektirir. Bir de kalbini kazandınız mı romantik, güvenilir, ilişkisine sahip çıkan ve sempatik mi sempatik biri haline dönüşürler. Duygusal yengeçlerimizi etkilemenin yolu tabi ki duygusallıktan, romantizmden ve en önemlisi anaçlıktan geçiyor. Eğer karşınızdaki bir erkekse tamamen anaç yapınızla onu etkiniz altına alıverirsiniz. Huzurlu ve sevgi dolu yuvaları onların olmak istediği tek yerdir.  Eğer karşınızdaki bir yengeç kadını ise tam bir ev erkeği davranışlarınızla kalbini kazanırsınız. Bu ilişkinin hâkimi benim dediğinizde ise sizden soğumaya başlarlar. Çünkü ilişkilerinde tam bir uyumdan yanadırlar.

Aslan Burcu Aşkta Ne Arar?

Nasıl ki aslan ormanların tek hâkimi, kralıysa; aslan burcu insanı da bulunduğu çevrede öyle olmak ister. Aynı aslan gibi dikkat çekici, güçlü, yetenekli ve kendilerine oldukça güvenen bir yapıları vardır. Birlikte olduğu kişiden de aynılarını bekler. Bakımsızlığa tahammülü yoktur. Girdiği her çevrede bir yıldız gibi birlikte olduğu kişiyle beraber parıldamak ister. Övgülerden, takdirden çok hoşlanır ve sürekli onu motive etmenizi bekler. Ailesini sahiplenecek, güçlü, bakımlı, canlı ve dinamik birini bulduğundaysa, kendisi de bu ilişkiyi sahiplenecek ve evliliğe götürmek isteyecektir. Küçük bir ipucu hediyelere bayılırlar.

Başak Burcu Aşkta Ne Arar?

Her alanda titiz olan başaklar aşk yaşamında da oldukça titizdirler. Karşısındaki insanı ince eleyip sık dokurlar. Maddi ve manevi güçten hoşlanırlar. İlişkilerine yavaş yavaş yön verirler. Önce tanışma, arkadaşlık; güvenleri kazanıldığındaysa sevgili ve daha sonra evlilik. Eğer aceleci bir yapınız varsa başaklardan uzak durmalısınız. Bir başağı etkileyecek en önemli iki şey dürüstlük ve zekâdır. Zekânızla onu şaşırtmanıza bayılır. Her zaman entelektüel sohbetleri arar. İşin özü; dürüstlüğünüzle zaman içinde güvenini kazanmalı, zekânızla, temizliğinizle ve bakımlı olmanızla da gönlünü kazanmalısınız.

Terazi Burcu Aşkta Ne Arar?

Her şeyi dengelemeye çalışmalarına karşın aşk yaşamında tam tersidirler. Karşısındaki insanı ilgiye boğar ve karşısındakinden de aynısını ister. Zamanının çoğunu sevdiği insanla geçirmek ister. Eğer onu etkilemek istiyorsanız popülariteye, sosyalliğe ve zekâya çok önem verir. Eğer duru bir güzelliğiniz varsa 1-0 öndesiniz demektir. Adi terazi olmasına rağmen bu ilişkide terazi sizsiniz sakın unutmayın.

Akrep Burcu Aşkta Ne Arar?

Akrep denilince akla gelen ilk şey gizem olsa da; o karşısındaki insandan tamamen dürüstlük ve güven ister. Sadakat onun için bir ilişkinin en büyük yapıtaşıdır. Neşeli ve esprili yapılarının altında aşkı sonuna kadar yaşamak isterler. Seksi ve romantizmi doruk noktasında yaşamayı isterler. Güçlü kişiliklerden hoşlanırlar. Eğer onu etkilemeye çalışıyorsanız onu anladığınızı ve duygusal anlamda hep yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz. Yanında her zaman zarif, hoş görünümlü ve kibar kişiler olsun isterler. Size âşık olduğundaysa ondan daha sadık ve romantik sevgili bulamazsınız.

Yay Burcu Aşkta Ne Arar?

Canlı, enerjik, hoş sohbet, sportif yaylar için en önemli şey bağımsızlıklarıdır. Bir yayı etkilemek istiyorsanız onu asla kısıtlamamalısınız. Sorgulanmaktan ve aşırı kıskanılmaktan asla haz etmezler. Kendilerini boğuluyor gibi düşünüp sizi terk edeceklerdir. Dürüst yapıları gereği, eğer sizinle ise sizinledir. Her ne söylüyorlarsa doğruyu söylüyorlardır. Bu yüzden sorgulanmaya gelemezler. Beraber eğlenebilecekleri, hayatı keşfedebilecekleri, hoş sohbet edebilecekleri kişilerle olmayı tercih ederler. Ona sporla ilgili bir şey ya da egzotik bir tatil verilebilecek en güzel hediyelerdendir. Son sinirlendiğinde ya da damarına bastığınızda bir yayla olduğunuzu unutmayın kendini de sizi de olabildiğince gerer ve koparır.

Oğlak Burcu Aşkta Ne Arar?

Azimli, disiplinli, kontrollü olan oğlaklar bir kere sevdiklerinde tamamen bağlanacaklardır. Biraz gelenekçi yapıları olan oğlaklar karşılarındaki kişiden onu sürekli desteklemesini, onu ve evi çekip çevirmesini ister. Zaman zaman ağır eleştiriler yapabilir. Bu sizi kırmak istediğinden değil sizde yanlış gördüğü şeyleri düzeltmek istediğindendir. Ona göre bu tamamen doğaldır. Onunla bir kitabı ya da bir filmi uzun uzun tartışmanız hoşuna gidecektir.

Kova Burcu Aşkta Ne Arar?

Özgürlük eşittir kova burcu desek hiç de abartmış olmayız. Bir kova için özgürlük o kadar önemlidir ki buna saygı gösterdiğiniz an ilişkinizin iyi gideceğinden emin olabilirsiniz. Her şeyi araştırılar. Dünya için onlarında bir şeyler yapmaları gerektiğini düşünürler ve bunun için çalışırlar. Adalete çok önem verirler. Bir kovayı etkilemek istiyorsanız onunla ilk önce dost olmalısınız. Onun için bir ilişkide ilk önce dostluk gelir. Dost olamadığı biriyle sevgili olmayı istemez. Okumayı, araştırmayı çok seven kovalara hoşlandığı bir konuda bir kitap hediye ederek işe başlayabilirsiniz.

Balık Burcu Aşkta Ne Arar?

Burçların en iyi niyetlisi, en safı, en şefkatlisi olan balıklar her zaman sakinlik ve naziklikten hoşlanırlar. Yüksek sese, kaba davranışlara tahammülleri yoktur. Her zaman sığınacak bir liman gibidirler. Küçük şeylerden bile mutluluk duyarlar. Durum böyle olunca kendilerine hoş davranılmasını isterler. Düşünülerek ve emek verilerek ona alacağınız küçük bir hediye bile onu mutluluktan havalara uçurabilir. Sanatın her alanından hoşlanan balıkları götüreceğiniz bir konser ya da bir tiyatro onu etkilemenizi sağlar. Hayalperest balıklarımızın hoşuna gitmeyecek en önemli şeylerden biri de hevesinin kırılması ve olumsuz düşüncelerdir. Onu her zaman destekleyen, ona nazik davranan insanlarla birlikte olmak isteyeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ayça dedi ki:

    Oğlak burcuyum. Aşık olduktan sonra önce bir kendime itiraf sürecim oluyor. Karşımdaki kişiye itiraf etmem ise asır sürüyor.