Hangi Burç Nasıl Anne Olur?

Hangi burç nasıl anne olur? Sevdiğiniz kadının nasıl anne olacağını anlamak mümkün mü? Burçların özellikleri nasıl anne olacaklarını nasıl etkiler?

Partneriniz ve siz hayatınızda mükemmel uyum yakalanmışsanız ve evlilik yoluna adım adım ilerliyorsanız sevdiğiniz kadının nasıl bir anne olacağını da incelemenizin zamanı da gelmiş demektir. Dünyanın en zor ve en keyifli işi olan çocuk yetiştirme konusunda partnerinizin burcuna göre nasıl anne olacağını sizler için araştırdık.

Koç Burcu Nasıl Anne Olur?  (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu kadını kendinden emin ve enerjiktir. Toplum içinde hemen fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan da çok keyif alır. Hata yaptığında da bunu kolay kolay kabul etmez. Dik başlıdır. Egosu yüksektir. Her şeyin en iyisini bildiğini sanır. Mars’ın yönettiği bu burç her daim liderdir. Çocuklarının hayatına çok müdahale edebilir. Evde son sözü söylemeyi sever. Çocuğunun en yakın arkadaşı olur. Birlikte gezip tozmaktan, çocuğunuzun hayattan zevk almasından hoşlanırlar.

Boğa Burcu Nasıl Anne Olur? (21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa burcu kadınları sabırlı, sempatik bir yapıya sahiptirler.Venüs kadını olduğu için her zaman sıcak ve sevecendir. Çalışkan hareketli ve sakin yapısıyla bilinir. Bu sakin duruşun altında hareketli bir insan vardır. Fazlasıyla inatçıdır  Çocukları için rahat bir gelecek hazırlamak ister. Arkadaş olmaktan ziyade anne çocuk ilişkisini yaşamayı sever. Ailesine düşkün olan boğa kadınların, inadından dolayı her denileni yapmasa da eleştirilere kulak verir, hayatta onlar için önemli olan istikrar ve sadakat olduğu müddetçe huzurlu olurlar.

Planlı bir yaşam seven boğa kadını,  çocuklarının geleceğini garanti altına almak için ileriye dönük planlar yapar. Fakat yapısı gereği kafasında tasarladığı planlarında bir değişiklik olursa son derece sinirlenebilir. Toprak grubuna mensup bu anne için maddiyat çok önemli olduğundan çocuklarının müsrif olmasına katlanamaz.Disiplin konusunda çok fazla taviz vermez.

İkizler Burcu Nasıl Anne Olur?  (22 Mayıs-21 Haziran)

ikizler kadını, çok güzel konuşan ve dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Pratiktir ve sorunlar karşısında çok kolay ve çözüm üretir. En belirgin olan özelliklerinin başında dengesizliği gelir. Bugün kızdığı bir şeye yarın aynı tepkiyi vermeyebilir. Duygusal anlamda çok hassas değildir her şeye mantıklı bir çözüm yolu bulur. Çocukla çocuk olan bir annedir. Eğlenmeyi çok sever. Çocuğunun doğduğu ilk günden itibaren çocuğuna bir şeyler öğretmeye bayılır. Ona kitaplar okumaya, faaliyetler yapmaya, parkta gezdirmeye bolca zaman ayırır. Bunun yanında çocuğunu fazlaca şımartır. Çocuğu onun en iyi arkadaşıdır.

Yengeç Burcu Nasıl Anne Olur?(22 Haziran-23 Temmuz)

Yengeç burcu kadını, sevgi ve saygıya gösterdikleri aşırı hassasiyet ve duygusal yapısı sebebiyle çevresindeki insanlara da çok fazla değer verirler. Ay tarafından yönetilen bu burcun kadını, hem eşine hem de çocuğuna karşı fazlasıyla korumacı ve sahiplenicidir. Aile ve ev yaşantısında çok fazla düşkün olduğu için ailesi ile çok yakından ilgilenir. Çocuklarının sorunlarına aşırı ilgilidir. Çok sabırlı olduklarından çok iyi birer anne olarak görülebilirler.

Aslan Burcu Nasıl Anne Olur? (24 Temmuz-23 Ağustos)

Aslan burcu kadını,  ikili ilişkilerde harika bir partnerdir. Romantik zeki ve sevecendir Övülmekten çok hoşlanırlar. Lider özellikleri çok ön planda olduğundan asla emir almaktan hoşlanmayıp aksine sağa sola emir yağdırırlar. Lüksü çok seven arslan burçları rahatına düşkündür. İlgiden çok hoşlanırlar. Eve yeni bir bebek geldiğinde pabucunun dama atılmasından çok hoşlanmaz. Kalabalık aile istemezler. Lükse düşkün olduğundan çocuğunu oyuncaklara boğar ve onu şımartmayı sever fakat asla otoritesinin sarsılmasına izin vermez. Çocuğunun eğitiminden terbiyesine kadar herşeyle ilgilenir. Çünkü çocuğu ile gurur duymalıdır. Eğer çocuk annesine çok düşkünse o zaman daha da iyi bir anne olurlar.

Başak Burcu Nasıl Anne Olur? (24 Ağustos-23 Eylül)

Başak burcu kadını, samimi sevecen yapısı hırslı ve çalışkan oluşu birkaç özelliği olarak sıralanabilir. Evlilikte son derece yardımcı ve saygılı bir eştir. Yapısı gereği takıntılı olduğundan çocuk hastalandığında aşırı panik olabilir. Düzenli olmayı sevdiğinden herkesden de bunu bekler.  Sevgisini göstermeyi pek beceremez. Çocuklarının üzülmemesi adına hata yapmalarına izin vermeyip onları kontrol etmeye çalışır. Buna rağmen arkadaş olmayı da başarabilir. Düzenli, titiz ve disiplinli çocuk yetiştirmeyi hedefler.

Terazi Burcu Nasıl Anne Olur?(24 Eylül-22 Ekim)

Terazi kadını, toplum içinde sevilen ve çevresi tarafından aranan bir arkadaştır. Yapısı gereği duygusal iyimser ve yumuşak huyludur. Son derece dürüst ve sadık bir kadındır. Terazi burcu kadını çocukları çok sever ve iyi bir anne olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Venüs tarafından yönetilen terazi kadını  genelde yakışıklı, bakımlı, çekici ve dış görünüşüne önem veren insanlardır. Çocuğunun da böyle olmasını bekler. Aile içerisinde denge kurar ve ne kadar iyi olursa olsun hep daha iyi olmaya çalışır

Akrep Burcu Nasıl Anne Olur? (23 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcu kadını duyarlı, duygusal, arzulu ve kararlıdır. İnsanlara karşı kolay kolay güven duymaz. Maddiyat Onun için önemlidir. Oldukça kıskançtır. Partnerini çok fazla sahiplenir. Akrep burcu çok fazla koruyucu bir annedir. Başkalarının çocuklarına dokunmasına bile tahammül edemeyebilir. Hiç kimsenin eleştirisini kabul edemeyen akrep burcu kadını, çok ağır bir şekilde çocuğunu eleştirebilir. Hatalara tahammül gösteremez ve bu nedenle çocuğuna ceza verebilir. Çünkü çocuğunu zorlu hayata alıştırmak için elinden geleni yaptığını düşünür.

Yay Burcu Nasıl Anne Olur? (23 Kasım-22 Aralık)

Yay burcu kadını iyi niyetlidir ve konuşmayı çok sever. Neşeli yapısı entellektüel oluşu dikkat çeken yönleridir. Çocuklara düşkündür, mutlu bir evliliği olur. Jüpiter’in yönettiği yay kadını iyi bir öğretmendir, akıl vermekten hoşlanır. Çocuklarıyla arkadaş olmayı sever, sportif olduğu için çocuklarının spor yapmasını ister.

Oğlak Burcu Nasıl Anne Olur?  (23 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcu kadını, kuralcı ve disiplinlidir. Hem sağdık hem de kıskançtır. Otoriteyi sever herkese bir iş bölümü vererek çevresine çeki düzen verir. Satürn gezegeni tarafından yönetilen oğlak için disiplin önemlidir. Çoğu zaman sevgisini göstermekte zorlanır. Çocuklarını şımartmaz ve arkadaş gibi olmaya uğraşmazlar. Çünkü o bir arkadaş değil, annedir. Gerekirse ceza vermekten kaçınmazlar. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için her şeyi yapan bu burcun kadınları  geleceğe yönelik yatırımlar yapma konusunda çok hassastır.

Kova Burcu Nasıl Anne Olur? (21 Ocak-19 Şubat)

Kova burcu kadını, özgürlüğüne düşkün burçlardandır. Çok yönlü olduklarından zor anlaşılabilirler. Çocuklarıyla arkadaş gibi olmayı sever. iyi öğretmendir. Tutucu değil son derece yenilikçi bir annedır. Biraz sorumsuz olurlar. İyi bir dinleyicidir. Çocuklarının problemleri ile birebir ilgilenirler..

Balık  Burcu Nasıl Anne Olur? (20 Şubat-20 Mart)

Balık burcu kadını, iyimser uyumlu bir yapıdadır. Kolay kolay dertlenmezler. Çoğu şeyi umursamazlar ve sorumluluk almayı sevmezler. Sevgi dolu bir anne olurlar. Çocuklarına çok düşkündür. Masallar anlatmayı sever. Aşırı korumacı bir yapıya sahiptir. Sezgileri güçlüdür. Çok fazla empati kurarak çocuğu ile aynı duyguları paylaşabilir. Her zaman kendinden ziyade önce sevdiklerini düşünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dilara dedi ki:

    Terazi burcu olan annem bence en iyi anne.
    Yalnız unutmamalı ki anne bebek burç uyumu da çok önemli. Anne ne kadar iyi olursa olsun bebeği ile burcu uyumlu değilse pek çok sıkıntı yaşanabiliyor.