Hangi Burcun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Hangi burç sevgisini nasıl gözlerir? Burçların erkekleri ve kadınları nasıl aşık olurr? Hangi burç aşkını nasıl belli eder? sorularını sizin için cevapladık.

Aşk dünyanın en haylaz duygusudur. İnsanı kendi kalıpları içinde şekilden şekile sokar. Aşık olmak güzeldir. Bir gün gelir adı sıkça duyulan o duygunun başa geldiği tüm netliği ile anlaşılır. Peki, o aşık mı? Bunu anlayabilmenin bir yolu var mı? Hoşlanılan kişinin burcu belki de önemli bir ipucudur.

Koç Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Hoşlanılan kişi koç burcundaysa ve ilgisinin derecesi merak ediliyorsa endişelenmek yersizdir. En temel özelliklerinden birisi olan açık sözlülük onu hemen ele verecektir.

Aceleci yapısı nedeniyle size olan hislerini bizzat kendisi bildirecektir. Çaba kelimesi koç burcu ile eş anlamlıdır. Sınırsız enerjileri ile aşkın peşinden koşup istediklerini elde edene kadar uğraşacaklardır.

Koç burcunun bu zaafını kullanıp daha da çok peşimden koştururum demek büyük bir gaflet örneği olur. Çünkü koç burcuna sahip insanların ilgileri çok kolay dağılır.

Övülmeyi seven ve kendisini dünyanın merkezinde bir yerlerde gören bu kişiler sizinle her zamankinden fazla ilgileniyor ve sizinde hayatınızın merkezine kendisini koymak için çabalıyorsa kuvvetle muhtemel o da size aşıktır. Hatta kısıtlanmaktan nefret ederken ve özgür kişiliğiyle tanınırken size karşı her zamankinden daha toleranslı davranıyorsa bunun nedeni aşk olabilir. Koç insanı aşıksa tüm sevimliliğini ve çekiciliğini mutlaka kullanacaktır.

Boğa Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Etkileyici ses tonları ile tanınan boğalar romantik bir kişiliğe de sahiptir. Duygusal yönlerini açığa çıkarmaları zaman ister. Çekingendirler, bu yüzden ilk adımı genellikle karşı taraftan beklerler.

Boğa burcu kendi mükemmeline aşık olur. Kendilerini mutlu etmeyecek kişilerle uğraşmaz. Onun mükemmeli sizseniz hedefine ulaşana kadar ısrarcı olacaktır. Boğalar aşka ve aşık oldukları insana üst sınırlarda değer verir.

Aldığı hediyeleri en güzel ve en eşsiz parçalardan seçer. Aşkı bulduğuna emin olduğunda sadakatle bağlanır. Aşık olduğu insanı devamlı düşünür durmadan arar. Hayatınızla ilgili her anı bilmek ister. Buluşma yeri olarak alışık olduğu mekanları seçer.

Sıradan ve monoton olarak yorumlayabileceğiniz bu tutum aslında kendi düzenine ve huzuruna bağlılığındandır. Buluştuğunuz yer ne kadar sıradan gelse de sürpriz dolu hediyeleri sizi şaşırtacak, kendinizi sıra dışı hissetmenize neden olacaktır.

İkizler Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Ele avuca sığmayan, tek bir kişilikle yetinmeyen, sürekli değişen bir ruh haline sahip olan ikizler burcu insanı aşk yaşamlarında ciddi ve uzun süreli bir ilişki kurmaya yatkın değildirler.

Aşık oldukları konusunda en net ipucu kıskançlık alametleri olacaktır.Bulundukları her ortama neşe saçan, sürekli espri yapan, hiç durmadan konuşan ikizler insanı sizi gördüğünde susup kalıyorsa abayı yakmış demektir.

Duygularını paylaşmaktan hoşlanmazlar. Aşık olduklarında kronik kararsızlıkları daha da nükseder. İlişkiye adım atma konusunda sizin de çabanız gerekmektedir. Ona ikili ilişkilerde kolay elde edilenler ilgi çekici gelmez. Sevdiği insana bir bulmacaymış mantığında yaklaşır.

Gizemleri çözmek ona heyecan verici gelir. Bu yüzden tüm sırlarınızı bir anda deşifre etmeniz ilişkinizin başlamadan bitmesi demektir. Eğer sizde zeki, eğlenceli ve sosyal bir kişiyseniz etrafınızdakilerin gıpta ile seyredeceği bir ilişkiye sahip olacaksınız demektir.

Yengeç Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Yönetici gezegeni ay olan yengeç burcu insanı aşka o kadar çok önem verir ki aşık olduğu insanın uydusu haline gelir. Hayatının merkezine aşkı koyar ve tüm enerjisini onun etrafında dönmek için harcar. Bu aşık olduğuna dair en önemli tüyodur. Tutkusu asla bunaltıcı değildir.

Sevmeyi bildiği kadar saygı duymayı da bilir.  Hayatının en önemli kuralı saygı çerçevesinden çıkmamaktır. Size olan tavırlarında şımarıklık aramayın, aşırılık yengeç burcuna göre değildir.

Başınızı güvenle omzuna yaslayın. Açığınızı aramak yerine tüm eksikliklerinizi kapatmayı görev edinir. Eleştiri yerine iltifat sunar. Yengeç burcunun ilgisi gelip geçici değildir. Asla ciddiyetsiz bir ilişkiye başlamaz.

Aslan Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Tabiri caizse bir başarı abidesini anımsatan aslan burcu insanı en başta kendisine aşıktır ve diğer tüm insanların hayranlığını kazanmak ister. Söz konusu başka birisine aşık olmak olduğunda ise hükmedicidirler.

Aşk kapıyı çaldığında asla zaman kaybetmezler hemen hedeflerine yönelirler. İlk adım onlarındır. Onların sözlüğünde aşk tutku demektir. Bu tutku karşı taraf için baş döndürücüdür. Aslanın güzelliği ise sendelediğinizde tutmak için yanı başınızda olmasıdır.

Gerçekten aşık olduklarında yırtıcı kişiliklerinden eser kalmaz, avcı rütbesinden av konumuna tehlikeli bir düşüş yaşarlar.

Başak Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Başaklar aşklarını itiraf edemeyecek kadar çekingendir ama içten ve dürüst tavırları karşısında kayıtsız kalmak imkansızdır. Başak için mantık duygudan daha baskındır.

Eleştiri yapmadan duramazlar. Asla başkalarının peşinden koşmazlar. Kendilerini beğendirmek, insanları etkilemek gibi istekleri yoktur. Başak insanının aşkı istiridye içinde inci gibidir.

Oluşması için zaman gerekir, elde edilmesi için emek gerekir. Aşk olgunlaşıp piştikten sonra ise eşsiz bir birliktelik ortaya çıkacaktır. Kalpleri bir kere kazanıldıktan sonra sonsuza dek partnerleri için atacaktır.

Terazi Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Teraziler ebedi aşkı bulabilecek ve sunabilecek potansiyele sahip olmalarına rağmen çapkın oldukları gerçeği unutulmamalıdır. En dengeli burçtur. Duyguları ve mantığı eşit miktarda çalışır. İlişkilerinde aradıkları en önemli özellik uyumdur.

Onun naif ve kibar yaklaşımı her zaman aşk olarak algılanmamalıdır çünkü terazilerin neredeyse tüm tepkileri zarif ve kabalıktan uzaktır. Bir insana ilgi duyduklarında pek fazla aceleci tavır sergilemezler.

Emin adımlarla aradıkları uyumu bulmaya çalışırlar. Flört aşamasında aşırı romantiktir. Sevdiği insan için daima eğlenceli ortamlar yaratır ve sevdiği ne varsa paylaşır.

Akrep Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Birçok konuda olduğu gibi aşkta da duyguları nettir. Kontrollü olmayı bilirler. Aşık olduğunu hissettirmek istiyorsa hissettirir. Aşk için savaşmaktan önüne çıkan her engeli yok etmekten zevk alır. Dürüstlükten taviz vermez. Hislerini dobra dobra anlatırlar.

İlişkiye başlandığında yalana inisiyatifi yoktur. Yüreğinin ısındığı kişiyi tüm berraklığı ile görme eğilimine sahiptir ve bunu başarır. Aşırı korumacı tavrı aşkı ile birlikte gelir.

Onun yanında hiç kimse partnerine seviyesizce davranamaz. Dingin görünümünün altında yatan tehlike işaretleri karşı taraf için oldukça kışkırtıcı bir etki yaratır ve akrep bunu lehine çevirmeyi çok iyi bilir.

Yay Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Yay burcundan olanlar için özgürlükten daha önemli bir şey yoktur. İşine karışıldığında, engellenmek istenildiğinde o ortamdan hemen kaçar. Her zerresine işleyen dürüstlük aşk kimliğinin temelini oluşturur. Fakat açık sözlülüğü çoğu zaman başını belaya sokmasına neden olur. Ama yay ona aşık olan için vazgeçilmezdir.

Onunla geçirilen her dakika eğlencelidir. Kendisi gibi kültürlü olan kişilere ilgi duyar. Sıra dışı ve macera dolu bir ilişki yaşar. Uzun vadeli ilişkiye geçiş dönemi anca ilerleyen yaşlarında mümkündür.

Gerçekten aşık olduğunda sadık ve birazcık kıskanç olabilir. Sürekli olarak yeni yerler keşfetmek ve yeni insanlar tanımak isteyen yaydan alabileceğiniz en anlamlı hediye çift kişilik bilettir.

Oğlak Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Oğlaklar kolay kolay aşık olmazlar. Çoğunlukla ihtiyatlı davranırlar. Karşı cinste aranılan en önemli özellik ciddiyettir. Duygusal bir ilişki yerine özverili olmayı tercih eder. Aşık olduğu insan egosunu tatmin ettiği sürece sevecenliğinin seviyesi artar.

Oğlak kapalı kutudur. İç dünyasını ne kadar eşelerseniz o kadar tutku toplarsınız. Sevgiye açtır. Ne kadar değer verirseniz o kadar çok alırsınız. Oğlaklar zor sevseler de tam severler. Hayat müşterektir sözü onlar için söylenmiş gibidir.

Kova Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Deli mi yoksa dahi mi olduğunu kendisi de bilmeyen kova insanı ile yaşam oldukça eğlenceli geçecektir. Size bir ilgisi varsa hiç alışık olmadığınız kendine has yöntemleri ile bunu size bildirecektir.

Sahiplenici ve kıskanç değildir, asla kin tutmaz. Bu onun sizi sevmediği anlamına gelmez. Kişiliği böyledir. Özgürlüğü konusunda asla taviz vermez. Vurdumduymaz görülmesine rağmen gerçekten değer verdiği kişileri mutlu edebilmek için tüm enerjisini harcar.

Eğer yanınızda mutlu ve neşeli ise bu size aşkının en büyük kanıtıdır. Zira kova insanı kendini sıkan ortamlarda içine kapanır.

Balık Burcunun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Balık burcundan olan kişiler romantizmin ve alçak gönüllülüğün özeti gibidirler. Duygusallığın kanlı canlı örneğidirler. Sakın ve dingin görüntülerinin altında devasa büyüklükte fırtınalar saklayabilecek yapıda insanlardır. Balık Burcunun arayışı duygusal açlığının giderilmesidir.

Aşık olduğunda yapmayacağı fedakarlık yoktur. Tüm benliğini, sevgisini, vaktini, sadakatini, ruhunu, enerjisini, hiç çekinmeden aşkı için harcar. Aşırı kıskanç olmamaları ilişkinin bonusu gibidir.

Hayal dünyasında yaşayan balıklar size de kendi dünyalarında yer ayırırlar. Onunla birlikte bir masalın başkahramanı, bir romanın ana karakteri, bir sinema filminin başrolü, bir şiirin tüm dizelerisinizdir artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hangi Burcun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır? Hangi Burcun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır? için yorumda bulun

    Hangi Burcun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hangi Burcun Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır? için ilk yorumu yapabilirsin.