Yay Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yay erkeği özgürlüğüne oldukça düşkündür. Bu yüzden kendini kısıtlamayacak bir kadınla olmak onları daha çok memnun edecektir, özgürlüklerinin kısıtlanmasından pek hoşlanmazlar. Yay erkeği; kova, ikizler, terazi burcu olan kadınlarla daha iyi anlaşırlar bu yüzden tercihleri genellikle bu burçlardan yana olur.  Yay erkeği maceracı bir kişiliğe sahiptir bu nedenle partnerinin de öyle olması onu daha mutlu edecektir. Kendisi çok net ve dürüst olduğu için karşısındaki kişinin de açık ve dürüst olması hoşuna gidecektir. Sosyal bir yapıya sahiptir hayatını paylaşacağı insanda sosyal bir yapıya sahip olmalı, farklı deneyimler yaşamaktan hoşlanmalı, farklı çevrelere ayak uydurabilmeyi başarabilmelidir. Aksi halde çiftler arasında ki uyumsuzluklardan kaynaklı sorunlar oluşacaktır. Mümkün olduğunca onu sınırlamayın, yay erkeği güvenilirdir bu yüzden yanlış bir şey yapmasıyla ilgili fazla endişeye kapılmamanız yerinde olacaktır.

Yay Erkeğini Etkilemek İsteyen Bir Kadın Ne Yapmalı?

Yay erkeği yenilikçi bir yapıya sahiptir. Onun istediği yeniliklere sizde ortak olun. İlgisini kaybetmemek için sürekli kendinizi yenilemelisiniz. Yay erkekleri merak eden, okumayı seven insanlardır. Sizde onun zihinsel açlığını giderirseniz mutlaka sizden etkilenecektir. Dişiliğinizi kullanarak ona herhangi bir konuda ısrarcı olmanızın faydası olmayacaktır. Yay erkekleri genellikle inandıklarının peşinden ne pahasına olursa olsun gidecektir. Bu yüzden yay erkeğiyle birlikte olduğunuz an bunları kabul etmiş sayılırsınız. Hayatın içindeki değişikliklere açıktır. Monotonluk onlara göre değildir, yapacağınız küçük sürprizler onu mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için yorumda bulun

    Yay Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için ilk yorumu yapabilirsin.