Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri – Aşk Cinsellik Evlilik

Yengeç burcu erkeği özellikleri ile kadınların birçoğunu derinden etkileyebilen bir erkektir. Yengeç erkeği dendiği zaman akla doğrudan sevgi ve aşk gelmektedir.

Hayatında bir kez yengeç burcu erkeği ile aşk yaşama şansı yakalamış olan kadınlar sonrasında gerçek mutluluğun ne olduğunu öğrenebilirler.

Yengeç erkekleri son derece kibar insanlardır. Kimseyi kırmamak için ellerinden geleni yaparlar. Yardımsever ve iyi niyetlidirler. Hayatta en önem verdikleri şey dürüstlüktür.

Dürüst olmayan insanlarla iletişim kurmak istemez yalana tahammül edemezler. Çevrelerince sevilen insanlardır. Neşeli ve konuşkandırlar. Nerede nasıl davranacaklarını iyi bilen tiplerdir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Görünür?

Burcu yengeç olan erkekler genellikle orta halli ve yakışıklı erkeklerdir. Ne uzun ne kısa olan bir boyları ve ortalama bir vücutları vardır. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptirler ve etkileyici bakışları ile dikkat çekerler.

Saçları oldukça parlak ve bakımlı görünür. Gür saçlı erkekler yengeç burcundan çıkmaktadır.

Kendilerine has bir giyim tarzları vardır. Farklı parçaları kendi zevklerine göre kullanabilirler. Bu konuda sevdiklerinden yardım almak da hoşlarına gider.

Yengeç Burcu Erkeğinin Kişilik Özellikleri

Bu erkekler oldukça oturaklı davranışlara sahip oldukları için toplumun takdirini kazanırlar. Yardımsever ve hassas yapıları biraz kırılgan duygulara sahip olmalarını da beraberinde getiriyor olsa da çoğu zaman rahatsız edici davranışlarda bulunmazlar.

yengeç burcu erkeği aşk hayatı

yengeç burcu erkeği aşk hayatı

Pratik zekâları sayesinde her türlü sorundan kısa sürede kurtulabilirler. Hızlı düşünebilir ve uygulamaya hızlıca geçebilirler. Davranışları ruh hallerine göre büyük değişiklikler gösterebilir.

Mutsuz bir yengeç erkeği kimse ile iletişim kurmaz ve yalnızca kendi ile baş başa kalmaya özen gösterir. Mutlu olduğunda ise oldukça neşeli ve sevecen tavırları ile insanlara mutluluk dağıtırlar. Bu aşamada yengeç erkeğinin ihtiyaçlarını bilmek önemli olacaktır.

Yengeç Erkeği Hayvan Sever mi?

Yengeç burcu erkeği ekşi sözlükte de sık sık bahsedilen örnek erkeklerden bir tanesidir. Birçok burçla kıyaslandığında yengeç erkeğinin kalbinde ağır bir sevgi vardır.

Sevgi dolu yapısı ile her canlıyı koruyan kollayan bir özellik taşır. Hayvanlar konusunda da aynı sonucu görebilmek mümkündür. Yengeç erkeğinin bilhassa köpeklere karşı ilgisi vardır.

Birçok kadının kalbini hayvan sever kişilikleri ile çaldıklarını söylemek mümkündür.

Yengeç erkeğinin içinde taşıdığı merhamet her kadının isteyebileceği bir merhamettir. Şefkatle yaklaşan her canlıyı olduğu gibi kabul eden ve kolay kolay yargılamayan bir yapısı vardır.

Yargılama özelliği olmadığı için arkadaşları da ailesi de yengeç erkeğinin yanında kendini çok iyi hisseder.

Yengeç Burcu Erkeği Çalışkan mı?

Yengeç burcu özellikleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de çalışkanlığıdır. Her ne kadar zaman zaman tembellik yapmayı dilese de yengeç erkeğinin çalışkan bir yapısı olduğu iyi bilinmelidir.

Birkaç gün arka arkaya boş vakit geçirmeye tahammül edemeyen yengeçler, çevrelerindeki kişilerin de bu özelliklere sahip olmalarını isterler.

Yengeç burcu erkeğinin çalışkan olmasıyla çok iyi yerlere geldiği görülmektedir. Hayatta her zaman büyük hedefleri olan yengeçler çok hırslı yapıya sahiptirler.

Hırsları, istediklerini elde edene kadar geçmez. Rekabet dolu bir işe kalkıştıklarında galip gelmeden işin peşini bırakmazlar. Dolayısıyla yengeç burcu ile aynı ortamda çalışmak birçok kişi için tehdit edici olabilmektedir.

Yengeç Erkeği Kıskanç mı?

Yengeç erkeği kıskançlık söz konusu olduğunda gözü dönen bir yapıya sahiptir. Kendisine sorduğunuzda asla kıskanç olmadığını söyleyecektir ancak bu pek doğru bir değerlendirme değildir.

Yengeç burcu erkeği kıyafetinizden tavırlarınıza kadar birçok şeye karışır. Kıskançlık söz konusu olduğunda kişilik değiştirdiğini dahi düşünebilirsiniz. Fazla erkek arkadaşınızın olması, onlarla sık sık görüşmeniz, keyifli vakit geçirmeniz dahi yengeç erkeğinin kıskanmasına neden olabilir.

Yengeç erkeğinin sevgisiyle orantılı olan kıskançlığı sizin tavırlarınızla değişebilir. Açıklayamayacağınız bir durum olmadığı sürece sizi dinleyecek ve bir süre sonra anlayacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Sinirli mi?

Yengeç burcu erkeği aşk söz konusu olduğunda normalin biraz dışına çıkar. Normalde çok sakin ve iyi huylu bir karakteri vardır.

Kolay kolay kimsenin kalbini kırmaz oldukça anlayışlı bir insandır ancak âşık olduğunda işler istediği gibi gitmezse agresif bir tavra sahip olabilmektedir.

Yengeç erkeğinin özellikle kendini anlatamadığında, karşısındaki kişi onu anlamadığında sahip olduğu kötü bir siniri vardır.

Tartışma anında birden parlayan fakat kolay sönen yengeçler öfkelerinin altında ezilmezler.

Sinirli anlarında söyledikleri cümleleri ciddiye almamalı olabildiğince anlayışlı olmanızı isterler. Ne kadar anlayışlı olursanız onun size olan düşkünlüğü biraz daha artacaktır.

Yengeç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı Nasıldır?

Yengeç erkekleri alabildiğine doğal ve duygusal erkeklerdir. Bu nedenle hayatlarını akıl ile değil duyguları ile yönetirler. İlişkileri de buna paralel olarak coşkulu ve romantiktir.

Beraber olduğu kadını romantik tavırları ile etkilemeyi çok iyi becerir. İlişki içinde oldukça sahiplenicidir. Kısa süreli ilişkileri tercih etmez. Bütün ilişkilerini uzun vadede planlamayı sever. Kıskanç olabilir ve kadının yalnızca kendine ait olmasını arzu eder.

Sakin kadınlardan hoşlanır diğer durumlar yengeç erkeğini korkutabilir. Güven duyması ilişkinin yürümesi için en önemli koşuldur. Kendisine uyum sağlayan bir kadın ile hayatının sonuna kadar yaşayabilir.

Yengeç Erkeği Sadık mı?

Yengeç erkeğini elde tutmanın yollarını aramanıza gerek yoktur çünkü yengeçler sadakat konusunda en başarılı burçlardır.

Çapkın olmadıkları gibi aynı zamanda çevrelerinde böyle şeyler görmeyi de istemezler. Arkadaşlarına da ailelerine de sadakat konusunda nasihat cümleleri kurabilirler.

İkili ilişkilerinde güvene önem veren yengeçler kendileri ne kadar sadıksa karşılarından da onu beklerler. Aldatılmaları ilişkinin bitmesi için yeterlidir. Daha fazlasına asla tahammül edemezler.

Yengeç erkeği kendinden şüphe edilmesinden nefret eder. Sadakatinin sorgulanması onun için son derece kırıcıdır.

Ona güvendikten sonra hayatınızın çok daha keyifle geçeceğinden emin olabilirsiniz çünkü karşılıklı sadakat ve güven ilişkiyi besleyecektir.

Yengeç Erkeği Paraya Değer Verir mi?

Yengeç burcu erkekleri paraya değer vermezler. Önemli olan hayatlarını sürdürecek kadar para sahibi olmalarıdır. Hiçbir zaman çok fazla paraya ihtiyaç duymazlar.

Karşılarındaki kişiden hiçbir zaman para sakınmazlar. Birçok burca kıyasla yengeç erkeğinin cömert olduğunu söylemek mümkündür. Bilhassa partnerlerine harcama konusunda sınırlandırma getirmez, ellerinden geldiğince anlayışlı cömert davranırlar.

Yengeç erkekleri paraya değer vermediği gibi cimri insanla da asla anlaşamazlar. Hayatlarında kim olursa olsun cimri olduğu sürece iletişimleri çok güçlü olmaz.

Yengeç erkeği birlikte gezmeyi, eğlenmeyi, alışveriş yapmayı sevebileceğiniz türden bir erkektir.

Yengeç Erkeği Ailesine Düşkün mü?

Yengeç kadını kadar erkeği de ailesine düşkün bir yapıya sahiptir. Yengeç erkekleri için önemli olan ailelerini görebilmek, keyifli ve birlikte zaman geçirebilmektir.

Özellikle annesine düşkün olan yengeçler, ailesiyle iyi anlaşamayan partnerlerinden kolaylıkla vazgeçebilirler. Annesinin yerinin her zaman ayrı olduğunu söyledikleri için yengeç erkeğine bu şekilde yaklaşmak doğru olacaktır. Ailesiyle iyi anlaşıldığında onları etkilemek çok daha kolay olmaktadır.

Yengeç erkeği ailesine düşkün olduğu için özel günleri asla kaçırmaz. Doğum günleri bayramlar ve tatiller ailesini ziyaret etmesi için çok büyük bir fırsattır. Hayatındaki kişinin de kendi ailesini o kadar sevmesini ister.

Yengeç Erkeği Dış Görünüşe Önem Verir mi?

Yengeçleri etkilemenin yolu kesinlikle dış görünüşten geçer. Kişinin kıyafetlerine, tarzına dikkat eden yengeç erkekleri kendilerine de bir o kadar özen gösterirler.

Özellikle iş hayatında ortamdaki en şık ve güzel giyinen erkekler yengeçlerdir. Giydikleri kıyafetin temiz ve düzgün olmasına dikkat ettikleri gibi aynı zamanda renklerine ve kendilerine yakışıp yakışmadığına da dikkat ederler.

Yengeç erkekleri son derece bakımlıdırlar. Saçlarını dağınık ve pis görebilmeniz mümkün değildir.

Sakalları varsa düzenli olarak bakımlarını yaptırırlar. Ayrıca yengeç erkeği dendiği zaman akla doğrudan aksesuar gelmelidir çünkü şapkasından kemere, saatinden güneş gözlüğüne kadar birçok aksesuara sahip nadir erkeklerdendir.

Yengeç Erkeği Alıngan mı?

Alıngan burçlar kategorisinde yer almayan yengeçler zaman zaman böyle sorunlar yaşayabilmektedir.

Yengeç erkeğinin doğrudan alıngan olduğunu söylemek mümkün değildir ancak kızgın olduğu zamanlarda söylediğiniz her şeyi farklı yorumlama özelliği vardır. Ne söylerseniz söyleyin sizi anlamama konusunda çaba sarf eder. Sözlerinizi aleyhinize kullanabilir.

Alıngan kadınlardan da pek hoşlanmayan yengeçler, şaka kaldırabilen kadınları beğenirler.

Seçtikleri arkadaşları da partnerleri de keyifli şakalar yapabilen birileridir. Şakalara alınan, eğlenirken alınıp bozulan kişiler yengeçlerin pek de hoşuna gitmez.

Yengeç Burcu Erkeğiyle Anlaşmak Zor mu?

Yengeç erkeğiyle anlaşmak hiçbir şekilde zor değildir. Uzlaşmacı bir kişiliği vardır ve çoğu zaman karşısındaki kişiye endeksli yaşar.

Sizi seviyorsa sizinle anlaşmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Sevmiyorsa anlaşmamak için çaba sarf edebilir.

Yengeç erkeği ile anlaşabilmeniz için onu tanımanız önemlidir. Huylarını, alışkanlıklarını bildiğiniz zaman neye kızdığını, nelerle mutlu olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Bu sayede hayatınızda olan yengeçlerle daha uzun ömürlü bağlar kurabilirsiniz.

Yengeç Erkeklerinin Cinselliğe Bakışı

Yengeç erkeği cinselliğe ne çok düşkün ne de tamamen uzaktır. Birlikte olduğu kişiye kalben bağlı olması önemlidir. Gerçekten seviyorsa tüm deneyimleri yaşamayı tercih edecektir. Sevmiyorsa cinsel ihtiyacını karşılamak gibi bir amacı da olmayacaktır.

Çoğu zaman evlilik bağı arayan yengeçler,  cinsel birlikteliklerde gelenekçi bir bakış açısına sahiptirler. Gelenekçi oldukları için partnerlerinin düşüncelerine de çok değer verir, cinsel yaşam konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmasına izin vermezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri – Aşk Cinsellik Evlilik için yorumda bulun

    Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri – Aşk Cinsellik Evlilik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri – Aşk Cinsellik Evlilik için ilk yorumu yapabilirsin.