2016 Temmuz Ayı Kova Burcu Yorumları

21 Nisan 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumları

22 Nisan 2017 Oğlak Burcu Günlük Analizleri

2016 Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumları

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri Aşk Cinsellik Evlilik

Yengeç 23 Nisan, 22:40'de eklendi

Yengeç erkekleri son derece kibar insanlardır. Kimseyi kırmamak için ellerinden geleni yaparlar. Yardımsever ve iyi niyetlidirler. Hayatta en önem verdikleri şey dürüstlüktür. Dürüst olmayan insanlarla iletişim kurmak istemez yalana tahammül edemezler. Çevrelerince sevilen insanlardır. Neşeli ve konuşkandırlar. Nerede nasıl davranacaklarını iyi bilen tiplerdir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Görünür?

Burcu yengeç olan erkekler genellikle orta halli ve yakışıklı erkeklerdir. Ne uzun ne kısa olan bir boyları ve ortalama bir vücutları vardır. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptirler ve etkileyici bakışları ile dikkat çekerler. Saçları oldukça parlak ve bakımlı görünür. Gür saçlı erkekler yengeç burcundan çıkmaktadır. Kendilerine has bir giyim tarzları vardır. Farklı parçaları kendi zevklerine göre kullanabilirler. Bu konuda sevdiklerinden yardım almak da hoşlarına gider.

Yengeç Burcu Erkeğinin Kişilik Özellikleri?

Bu erkekler oldukça oturaklı davranışlara sahip oldukları için toplumun takdirini kazanırlar. Yardımsever ve hassas yapıları biraz kırılgan duygulara sahip olmalarını da beraberinde getiriyor olsa da çoğu zaman rahatsız edici davranışlarda bulunmazlar. Pratik zekâları sayesinde her türlü sorundan kısa sürede kurtulabilirler. Hızlı düşünebilir ve uygulamaya hızlıca geçebilirler. Davranışları ruh hallerine göre büyük değişiklikler gösterebilir. Mutsuz bir yengeç erkeği kimse ile iletişim kurmaz ve yalnızca kendi ile baş başa kalmaya özen gösterir. Mutlu olduğunda ise oldukça neşeli ve sevecen tavırları ile insanlara mutluluk dağıtırlar. Bu aşamada yengeç erkeğinin ihtiyaçlarını bilmek önemli olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı Nasıldır?

Yengeç erkekleri alabildiğine doğal ve duygusal erkeklerdir. Bu nedenle hayatlarını akıl ile değil duyguları ile yönetirler. İlişkileri de buna paralel olarak coşkulu ve romantiktir. Beraber olduğu kadını romantik tavırları ile etkilemeyi çok iyi becerir. İlişki içinde oldukça sahiplenicidir. Kısa süreli ilişkileri tercih etmez. Bütün ilişkilerini uzun vadede planlamayı sever. Kıskanç olabilir ve kadının yalnızca kendine ait olmasını arzu eder. Sakin kadınlardan hoşlanır diğer durumlar yengeç erkeğini korkutabilir. Güven duyması ilişkinin yürümesi için en önemli koşuldur. Kendisine uyum sağlayan bir kadın ile hayatının sonuna kadar yaşayabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.