Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova burcu erkeği her erkek gibi özgürlüklerinin kısıtlanmasından, sürekli şikâyet eden bir partnerden ya da kendisini onaylamayan kadınlardan uzak durur. Sevgili olmaktan çok yanındaki kişiyle dost olmayı ister.

Her şeyini konuşup paylaşmak ister. Kova burcunun dostuysanız bu durum bir ilişkiye de dönüşebilir. Eğer en başta sizinle o iletişimi kurup dostluk sağlayamazsa muhtemelen ilişkiniz bir gecelik ya da kısa ömürlü olacaktır.

Kendini geliştirmiş, modern, kültürlü, merak edip araştıran, kültürel zekâsı yüksek kadınlardan oldukça hoşlanırlar. Yanındaki insanın ayaklarının yere basması onlar için önemli bir konudur. İlişki içinde olduklarında sürekli hesap vermek onları pekte mutlu eden bir durum değildir.

Kova Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı Nasıldır?

Kova burcu erkeğinin sizinle gerçekten dost mu yoksa size aşık biri mi olduğunu anlamanız oldukça zordur. Aslında duygularında oldukça nettir ve dürüstçe söyleyebilir fakat bir süre flört etmek hoşuna gittiği için size asıl niyetini belli etmez. Bu burca sahip olan erkekler için imkânsız diye bir kavram asla yoktur.

Seviyor ve seviliyorlarsa her şeyi yapabilirler hem sizin için hem de kendisi için. Karşı cinsin ilgisini çekebilmek için farklı yönlerini sergiler. Bu onun dürüst olmadığını göstermez. Bu şekilde düşünmeniz yanlış olur. O sadece sizin ilginizi üzerine çekebilmek için farklı rollere bürünme ihtiyacı duyuyor bunu tutarsızlık olarak değerlendirmemelisiniz.

Kova Burcu Erkeğinin Kadında Dikkat Ettikleri Nelerdir?

  • Kova burcu erkeği akıllı kadınlardan hoşlanır. Zekâsı ile adım atan, mantığı ile kararlar alan kadınlar kovalar için en cazip olanlardır.
  • Hayatın tadını çıkarmayı bilen, kendini tanıyan ve zevk aldığı şeyleri yapan kadınlar kovalar için ideal eşlerdir.
  • Kolayca mutlu olan, basit şeylerle neşesi yerine gelen kova erkekleri kadında da buna dikkat ederler.
  • Hayatına alacağı kişinin güler yüzlü, samimi ve sıcakkanlı olmasına özen gösteren kova burcu, asık yüzlü kadınlardan uzak kalmaya gayret eder.
  • Pozitif enerjisi yüksek olan bayanlar, kova erkekleri için oldukça idealdir.
  • Kova erkeğinin dikkat ettiği bir başka özellikse iletişim yetisidir. Çevresi ile iletişim kurmakta güçlük çekmeyen herkesle iyi anlaşan kadınlar bir adım öndedir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova burcu erkeği nasıl âşık edilir sorusu bayanlar tarafından çok sorulmaktadır. Yaşam enerjisi ile çevresindeki bayanları çok kolay etkileyen kovalar aynı enerjiyi yakalama konusunda başarılı değildirler.

Kova erkeğinin gerçekten âşık olup kendini kaptırması oldukça zordur. Zor olanı başaran bayanlar ise onu özgürlüğü ile baş başa bırakan bayanlardır.

Bir hava burcu olan kova, dünyaya arayış için gönderilmiştir. Devamlı sorgulayan, merak eden, araştıran ve durduğu yerde duramayan bir yaradılışa sahiptir. Dolayısıyla kova erkeğini etkilemek isteyen bayanların da bu yaşam tarzına sahip olması gerekmektedir.

Gezen, okuyan, araştıran ve sorgulayan kadınlar kova erkeklerinin dikkatini çekerler. İşinde en iyi noktalara gelmiş olanlar, araştırmacı kimliği ile dikkat çekenler kova erkeklerinin ilgisini uyandıracaktır.

Kova Erkeği Romantik Kadınlardan Hoşlanır mı?

Kova burcu erkeğini etkilemenin yolları oldukça çoktur. Bunlardan biri de romantizmdir. Basit bir akşam yemeği, şık bir ortam kova erkeğini ikna etmek için kullanılabilir. Duygusal kadınlara karşı ilgisi olan kovalar, romantik müziklerden ve filmlerden de kolayca etkilenebilmektedirler.

Kova erkeklerini etkileyebilmek için romantik bir hafta sonu kaçamağı düşünebilirsiniz. Deniz kenarında kısa bir yürüyüş, okuyacağınız kısa bir şiir etkilenmesi için yeterli olacaktır.

Kova Burcu Erkeği Sosyal Kadınlardan Hoşlanır mı?

Kova erkekleri dışadönük erkeklerdir. Çevrelerinde yer alan tüm sosyal etkinliklerde bulunmak isterler. Aynı karaktere sahip olmayan bir bayanla anlaşmaları ise oldukça zordur.

Çevresindekilerle konuşabilme konusunda başarılı olan, aktif ve herhangi bir yerde nasıl davranması gerektiğini bilen kadınlar kova erkeği için ideal bir partnerdir.

Kova erkeğinin sosyal kadınlardan hoşlanması, paylaşacak çok fazla ortak noktalarının olmasını sağlamaktadır. Ortak davetler, katılınması gereken partiler ve kültürel etkinlikler çiftin birbirine daha fazla bağlanmasını sağlamaktadır.

Kova Burcu Erkeği Evcimen Kadınlardan Hoşlanır mı?

Kova erkeği aşk konusunda biraz seçicidir. Herkese âşık olmaz ve herkes kova erkeğinin ilgisini çekemez. Dolayısıyla aradığı kriterleri bilmek önemlidir.

Kova erkeğinin aradığı kriterlerden bir diğeri evcimenliktir. Ayakları üzerinde duran, bağımsız kadınlardan hoşlanan kovalar aynı zamanda evine düşkün, ailesi ile ilgili olan kadınları tercih ederler. Sorumluluklarının bilincini taşımayan bayanlar, kovaların tedirgin hissetmesine neden olur.

Kova erkeği evine geldiğinde yemeğin hazır olmasını, evin tertipli ve düzenli bulunmasını hayal eder. Evliliğe ikna olduğunda hayalleri arasında bu düzen de bulunmaktadır. Bekârken sahip olamadığı düzenli hayata evlilikte sahip olmayı ümit etmektedir.

Kova Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanır?

Kova erkeğini etkileyebilen, hoşlantısını kazanabilen burçlardan ilki yengeçlerdir. Yengeçler hem nerede nasıl davranması gerektiğini bilen hem de çok anlayışlı, sabırlı partnerlerdir. Kova erkeğinin zaman zaman dizginlenemez haşarılıklarına yengeç kadını oldukça güzel tahammül edebilmektedir.

Yengeç kadınlarında yer alan anaçlık duygusu, sevgi gösterisi hem kova erkeğine hem de ailesine yetecek kadar çoktur. Yengeç dışında kova erkeğini etkileyen bir başka burçsa yaydır. Sevimli ve hareketli halleriyle partnerinin hayatına renk katan yaylar, kova erkeklerinin de isteyebileceği burçlardandır.

Kova Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanmaz?

Kova erkeği kendini yoran kadınlardan uzak kalmaya özen göstermektedir. Bu özelliği kat be kat bulunduran burç ise balıktır. Balıkların içinde var olan baskı ve merak duygusu partnerlerinin bunalmasına sebebiyet verebilmektedir.

Neredesin, ne yapıyorsun, kiminlesin soruları kova erkeğinin en rahatsız olduğu sorulardır. Başak burcunun kontrol hastalığı ise bu soruları zorunlu kılmaktadır. Dolayısıyla kova ve başak ikilisinin de bir arada olması biraz sakıncalı görülmektedir.

Kova erkeğinin aksine başak kadını kontrol dışı adım atılmasından asla hoşlanmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için yorumda bulun

    Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için ilk yorumu yapabilirsin.