Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu kadını popüler kişiliği ile ön çıkan ve fiziksel özellikleri bakımından dikkat çekici özelliklere sahiptir. Özellikle gür ve bakımlı saçları ve çekici yüz hatları sayesinde, güzel bir kadının aslan burcundan olduğunu tahmin etmek zor olmaz. Aslan burcu kadını için yemek yemek ayrı bir keyiftir. Bu nedenle bazen kilo kontrollerini yapmakta zorlanırlar.

Aslan Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Özgüven sahibi, yaşadığı ilişkilerde tutkulu taraf olan ve espri yeteneği gelişmiş kadınlardır. Her konuda mükemmeli isteyen bir tarafları vardır. Gururunu her şeyin üzerinde tutmasından dolayı, ilişkilerinde önceliği kalp kırmamaya yöneliktir. Genel özellikleri ile zor bir kadının tarifi niteliğinde olan aslan burcu kadınına yaklaşmak kolay değildir. Sevecen olmalarının yanı sıra kibirli taraflarının da olması, aslan kadınının zor olmasına neden olmaktadır. Yaşamları boyunca hedefleri olan ve onlara ulaşmak için azimle çalışan kadınlardır. Kendi özelliklerinin farkında olan aslan burcu kadın başkalarının takdirine gerek duymaz ve kendi kendini yüceltmeyi bilir. Gece yaşamında aktif bir kadın olmasından dolayı, dış görünüşüne ve erkekler tarafından beğenilmeye fazlasıyla önem verir.

Aslan Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Aslan burcu kadınının cömert bir yapıda olması çoğu zaman çevresindekiler için yararlı olmasına neden olsa da, cömertlik ölçüsünü kaçırabildiği zamanlarda vardır. Ayrıca girişimci ruhu sayesinde, iş yaşamında ve özel yaşantısında oldukça başarılı kişilerdir. Tutkulu ve ateşli bir kadın olması aşk ilişkilerinde her zaman aranılan kadın olmasına neden olmaktadır.

Aslan Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Egoist olmak denince akla ilk gelen aslan burcu kadını, bütün ilginin üzerinde toplanmasına bayılır. Otoriter olması çevresindekileri çoğu zaman yönetmesine neden olmaktadır. Keyfinden aslan ödün vermeyen aslan burcu kadınının fikirlerini değiştirmek imkânsız gibi bir şeydir.

Aslan Burcu Kadını Ve Aşk

Aslan burcu kadını aşk hayatında kısıtlanmaktan hoşlanmayan, son derece özgürlükçü kadınlardır. Ciddi ilişkileri oldukça uzun sürer ve sevdikleri adamdan kolay vazgeçmezler. Karşılıklı sadakat duygusunu fazlasıyla ister. Aslan burcu kadını ile birlikte olan erkeklere çok fazla iş düşüyor. Övgü almayı seven aslan kadını için erkeğinin sürekli ilişkiyi ayakta tutmak için çaba sarf etmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.