Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan burcu erkeği düzenli, sorumluluk sahibi bir kişiliğe sahiptir bu nedenle seçeceği insanın sorumluluklarını bilmesi ve kurallara uyan bir yapısı olması gerekir. Kendilerinin övülmesinden hoşlanan bir yapıya sahip olduklarından karşı cinsten gurur verici sözler duymaktan oldukça hoşlanır. Onları kıracak yâ da üzecek davranışlarda bulunan kadınlardan mümkün olduğunca uzak dururlar.

Sevgisini, şefkatini her daim her koşulda hissedeceği kişilerle birlikte olmak onları mutlu edecektir. Aslan burcu erkeği bir kadının yanında kendisini huzurlu ve mutlu hissediyorsa karşısındaki kişiye ilgisi, sevgisi gün geçtikçe daha da artar. Kendilerinden daha baskın karakterdeki insanlarla anlaşamazlar, baskın olan taraf kendisi olsun isterler.

Partnerlerini kaybetmekten korkarlar ve ellerinde tutmak için her yolu denerler fakat yaşadıkları ilişkilerde huzursuzluk mutsuzluk hissetmeye başladıkları an uzaklaşmak için yollar ararlar. Aslan burcu erkeğiyle evlenecek bir kadının; şefkati, sabrı, sevgisi sonsuz olmalıdır çünkü diğer burçlarla birliktelik yaşamak kadar bir aslan erkeğiyle ilişki yaşamak kolay olmayacaktır.

Aslan Erkeğini Etkileme Yolları

  • Açık olun; aslan burcu açıktır, düşündüğünü doğrudan söyler. Karşısındaki kişinin de açık olmasını bekler. Karşısındaki kadınında açık olması onu etkileyecektir.
  • Aceleci davranın; bir aslan erkeği yalnız kalmaktan çok hoşlanmaz beraber olduğu kişiyseniz tartışmalarınızda uzun süreli aralar vermeyin yâda ilgi duyduğunuz kişi bir aslan burcuysa duygularınızı açık açık itiraf edin yoksa geç kalmış olabilirsiniz.
  • Duygularını okşayacak sözler söyleyin; aslan erkekleri iltifat edilmesinden hoşlanırlar bu yüzden onun gururunu okşayacak iş alanında onu teşvik edecek sözler söylemekten kaçınmayın.
  • Şefkatli olun, sevginizi gösterin; karşınızdaki kişiyle beraberliğinizin uzun süreli olmasını istiyorsanız ona olabildiğince anne şefkatiyle yaklaşın sevginizi aşkınızı olabildiğince boğmadan ona gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için yorumda bulun

    Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için ilk yorumu yapabilirsin.