Başak Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Tanıştığı kişilerle hemen yakınlık kurmayı sevmeyen başak erkeği, kadınlara karşı temkinli davranmayı tercih eder. Çünkü onun için önemli olan güvenebilmek ve hayatının sonuna kadar aynı kadına âşık kalabilmektir. Pek çok insanla tanışır ancak pek azını gerçek kimliği ile tanıştırır. Çoğu kişi ile münasebeti yalnızca iş ilişkisinden öteye geçmez. Buna rağmen mutlu olmayı çok iyi bilir.  Başak erkeğinin mutlu olması için çok zengin olmasına gerek yoktur. Eğer istediği iş az kazandırıyorsa bu onu rahatsız etmez. Onun için önemli olan istediği yerde olmaktır.

Kova Kadını Özellikleri

Eğlence ve hayattan keyif alma denildiğinde akla ilk gelen kadın kova kadınıdır. Hayata pozitif bakmayı bilen bir yapısı vardır. İçinde ne yaşarsa yaşasın yanındakileri bununla rahatsız etmek istemez. Bu nedenle arkadaş çevresinde en çok aranan burçlardan biridir. Koca kadınının mutlu olması için onunla geçirilen saatler yeterlidir. Ne pahalı hediyeler ne de mal ve mülk düşkünlüğü vardır. Kova burçları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sizi buraya alalım; http://kova.burclarinozellikleri.com/

Başak Erkeği Kova Kadını İlişkisinde Uyumu

Kova kadınının hayata bakış açısından etkilenen başak erkeği, kendi hayatına da renk getirdiğine inanır. Eş olarak tercih ederken hayatı boyun yanında olacağını ve kendini ona emanet edebileceğini bilir.  Bununla beraber kova kadını da başak erkeğinin düzenini ve hayatının prensiplerini sever. Kuralcı yönünden şikâyet etse de kendi hayatını da yoluna koyduğu için minnettardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Başak Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.