Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu erkekleri naif ve kibar insanlardır. Yemek yapmayı ve evde zaman geçirmeye bayılırlar. Bu nedenle kadınlar tarafından hayal edilen evlenilecek erkek tipi boğa burcu erkeğidir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Görünür?

Fazla uzun değildirler ama kısa boylu da olmazlar. Çıkık çeneli ve büyük dikkat çeken gözlere sahip bireylerdir. Zayıf kalmak konusunda sıkıntı çekebilirler. Yakışıklı ve karizmatiktirler. Omuzları geniş ve gösterişlidir.  Çoğu zamanda salaş giyinmeyi severler bunu da kendilerini yakıştırırlar. Çok şık erkeklerin yanında bile eşofmanlarıyla gözde olmayı başarırlar. Giydiklerini yakıştırmayı iyi bilirler.

Boğa Burcu Erkeklerinin Kişilik Özellikleri Nelerdir?

İnatları herkesçe bilinir. Oldukça ısrarcı olabilirler. Boğa burcu erkekleri bir konuda inat ediyorsa onu vazgeçirmek imkânsıza yakındır. Emrivakiden de hiç hoşlanmazlar. Eğer bir konuda inatçılıkları tutmadıysa dünyanın en uyumlu insani olarak sizi şaşırtabilirler. Genellikle nazik tavırlıdırlar fakat sinirlendiklerinde yıkıcı ve gözü kara olabilirler. Sakin gibi görünseler de onları sinirli görmek istemezsiniz. Güvenilir ve ketumdurlar. Başkalarına fikir vermeyi öneride bulunmayı severler. Yardım etmekten hiç gocunmazlar. Konforlu bir hayat isterler bu yüzden de yeri geldiğinde tutumlu tavırlarıyla birikim yaparak takdir kazanırlar. Evcimen bir erkek tipi sayılabilirler ailelerini önemser ve evde vakit geçirmekten hoşlanırlar.

Boğa Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Fiziksel özellikleriyle kadınların dikkatlerini hemen üzerlerinde toplayabilirler. İlişkilerinde sadece dış görünüşleri değil güvenilir ve destekleyici tavırlarıyla da iyi bir partner olurlar. Paylaşımcı bir erkek tipi olan boğa burçları kısa sureli günlük ilişkilerin adamı değildirler. Sevgileri ile kıskançlıkları doğru orantılıdır sevdiklerini gözlerinden bile sakınır ve kıskanırlar.

Boğa Burcu Erkeğine Nasıl Hediye Alınır?

Boğa erkeklerine hediye olarak kıyafet alacaksanız dikkatli olmalısınız. Rahatlarına düşkündürler. Ne kadar salaş giyiniyor gibi görünseler de ince eleyip sık dokurlar ve kıyafetleri arasında bir ahenk olsun isterler. Kitaplar da onlar için doğru bir hediye tercihi olabilir fakat zevkine hitap eden şeyleri bulmak için sohbetlerini ve ilgi alanlarını iyi dinlemiş olmalısınız. Saat ve bilgisayar oyunları, bu oyunlarla ilgili aksesuarlar da boğa erkeklerine alınabilecek güzel bir seçenektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.