Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu kadınları bütün burçlar arasında en çok beğenilen kadın tipidir denilebilir. Dış görünüşünden estetik zevklerine kadar bütün özellikleri ile oldukça sevilen insanlardır.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Görünür?

Dış görünüş olarak ince ve ufak bir yapıya sahiptirler. Tabi ki bu durum tüm boğalar için geçerli olmayabilir. Fakat çoğunlukla herkesin dikkati cezbedebilecek seviyede güzeldirler. Cilveli ve insanın ruhuna dokunan bir ses tınıları vardır. Ciddi konular konuşurken de oldukça yerinde tonlamalar yaparak kendilerini dinletirler. Fazlasıyla iddialı bir giyim tarzları vardır. Bir boğa burcu kadını spor giyindiğinde bile kendi estetik zevkinden parçaları giyimi ile hissettirir. Şık giyinmek istediklerinde ise onlarla kimse yarışamaz. Üzerlerindeki her bir parçayı ayrı bir estetik tamamlayıcı olacak şekilde seçerler. Takılara özel bir düşkünlükleri vardır.

Boğa Burcu Kadınının Kişisel Özellikleri Nelerdir?

İlk bakışta güzellikleriyle ön plana çıkarlar. Fakat tanıdıkça güzelliklerinin ardında oldukça geniş bir kültür ve birikim görebilirsiniz. Ayrıca bir boğa burcu kadını özgüveni ile de hemen fark edilir çünkü bu davranışlarına fazlasıyla yansır. Entelektüel birikimleri ve güzellikleri ile bu özgüveni sonuna kadar hak eden boğa burcu kadınları oldukça esprilidirler. İnce bir mizah ve hiciv anlayışları vardır. Yeni şeyler denemeye fazla meyilli değildir. Onlar için rutin alışkanlıklarından vazgeçmek rahatsız edici olabilir. Arkadaşlarına çok fazla önem verirler. Onlarla vakit geçirmekten büyük keyif alırlar. Bir boğa burcuna sizi yargılayacağından korkmadan her şeyinizi anlatabilirsiniz çünkü bunu yapmayacak ve sorgulamayacaktır. Maddi olarak rahat olmak isterler. Çalışkanlardır ve isteklidirler. Fazla risk almazlar düzenli çalışmaları ile başarıyı yakalarlar.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatında Nasıldır?

İlişkide sadakate büyük önem verirler. Aldatmazlar ve karşıdan da bu şekilde davranılmasını ister boğa burcu kadını. Kıskanç olsalar da partnerlerini boğmadan yasarlar. İlişkide ask ve tutku kadar saygıya da önem verirler. Onların özgüvenleriyle ve gururlarıyla saka olmaz. Bir boğa burcu kadınına yaklaşacaksanız bunu unutmamalısınız. Güvenilirdirler ve duyarlı hareket ederler. Bazen biraz kararlarında ısrarcı olmaları ve inat etmekten vazgeçmemeleri sorun yaratabilir. Keyif insani oldukları için de partnerleri tarafından çabalamamakla suçlanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.