Boğa Erkeği Aslan Kadını İlişkisinde Uyum Nasıldır?

Aslan kadını özgür ruhlu ve gururlu bir yapıya sahiptir. İnadı en az bir boğa kadar sağlamdır. Onu istediğinden vazgeçirmek neredeyse imkansız gibidir. Boğa erkeğinin inatçı ve dediğim dedik tavrı aslan kadını rahatsız edecek ve çatışmalara neden olacaktır.

Boğa Erkeği Aslan Kadını İlişkisi

Boğa erkeği ve aslan kadını arasındaki ilişki sorunlar yaratabilir. İki baskın karakter olarak ilişki içerisinde iktidar mücadelesi ve uyumsuzluklar meydana gelir. Aslan kadını boğa erkeğine uzun süre tahammül edemez. Boğa erkeği ise bir kadında aradığı özelliklerin birçoğunu aslan kadınında bulamayabilir. Çok özveri gerektiren bir ilişkidir.

Boğa Erkeği Aslan Kadını Evliliği

Uzun süreli bir evlilik bu çift için sağlıklı olmaz. Aradaki uyumsuzluklar zaman geçtikçe çoğalır ve boğa erkeği aslan kadınının gururunu kırabilir. Bu durum ise evliliği dönüşü olmayan yollara sürükleyecektir. Evliliğin yürütülmesi için iki tarafında karakterinden feragat etmesi gerekebilir.

Boğa Erkeği Aslan Kadını Aşk Uyumu

Fazla uyumlu bir çift olamazlar. Özellikleri birbirine oldukça terstir. Kısa süreli ilişkiler yaşayabilecek olsalar bile uzun vadede sürdürülebilir bir uyumları yoktur. Uzun süren bir boğa aslan ilişkisi iki taraf için de hüsran ile sonuçlanabilir.

Boğa Erkeği Aslan Kadını Cinsellik

Boğanın cinselliğe yatkınlığı aslan kadının sınır tanımayan tavrı ile birleşirse seks hayatları renklenir. Ancak aslan kadını boğanın duygusal ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Erkeği Aslan Kadını İlişkisinde Uyum Nasıldır? için yorumda bulun

    Boğa Erkeği Aslan Kadını İlişkisinde Uyum Nasıldır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Erkeği Aslan Kadını İlişkisinde Uyum Nasıldır? için ilk yorumu yapabilirsin.