Mart 2017 Kova Burcu Yorumları

Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları

İkizler Erkeği Koç Kadını Uyumu

Aslan Burcu Ocak 2018 Yorumları

Boğa Kadını Nasıl İkna Edilir?

Boğa 31 Ekim, 12:23'de eklendi

Boğa burcu kadınını genel bir fiziksel özellik modeline yerleştirmek mümkün değildir. Bazı boğa kadınları daha minyon tipte iken bazı boğa kadınları ise faklı fiziksel özellikler sergilemektedir. Geniş omuzlara sahip olduklarını ve bu özellikleri ile dikkat çektiklerini söylemek mümkündür. Güçlü karakterleri, yüzlerine yansıyan boğa kadınları duvarları yüksek bir yapıya sahiptirler. Ancak perdelerini kaldırabildiğinizde boğa kadını kolayca ikna edilebilir niteliktedir.

Boğa Burcu Kadınının Genel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu kadınları kendilerini korumak için etraflarına yüksek duvarlar örmüş olsalar da aslında tamamen sevgi dolu ve duygusal karakterlerdir. Her zaman hayata sevgi dolu gözlerle bakarlar. Bu nedenle boğa kadınını ikna etmenin en etkili yolu sevgi dolu olduğunuzu ona ispat etmektir. Kendilerine olan güvenleri oldukça yüksek olan boğa kadınları ile iletişim kurarken, sizinde kendinizden emin ve özgüvenli bir duruş sergilemeniz gerekir.

Boğa Burcu Kadınını İkna Etme Yolları Nelerdir?

Sevgi dolu ve içten bir gülümseme ila işe başlamak boğa kadınını etkilemek ve ikna etmek adına en doğru başlangıçtır. Sevgiye çok önem veren boğa kadınları o enerjiyi hissettikleri anda yumuşarlar. Buna ek olarak boğa kadını paradan ve güçten hoşlanmaktadır. Aşırıya kaçmayacak güç gösterileri onları ikna etmenize yardımcı olur. Ayrıca boğa kadını giyime çok önem vermektedir. Bu nedenle karşısına çıkacağınız anda, özenli ve şık bir kıyafet seçmeniz gereklidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.