Oğlak Burcu Mayıs 2018 Yorumları

25 Nisan 2016 İkizler Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Ocak 2018 Yorumları

Kasım 2017 İkizler Burcu Yorumları

Yay Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Yay 1 Kasım, 13:03'de eklendi

Yay burcu erkekleri, her daim dış görüntüleri ile dikkat çekmeyi başarmışlardır. Oldukça uzun bir boya sahip oldukları bilinir buna ek olarak koyu ve iri gözleri sürekli ışıldamaktadır. Bir bakışları ile dahi sizi etkileri altına almayı başarabilirler. Fiziksel özellikleri ile her ortamda dikkat çekmeleri kendilerini beğenmiş bir yapıya sahip olmalarına neden olmaktadır. B,r yay erkeğine yakınlaşmak ve onu ikna edebilmek bu nedenle oldukça zorludur.

Yay Burcu Erkeklerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu erkekleri, zor bir karaktere sahiptirler. Sevdikleri kişiye karşı her türlü fedakarlıktan kaçınmasalar da işlerini bazen daha önde tutabilirler. Buna ek olarak yay burcu erkekleri temizliğe ve düzene oldukça düşkündürler. Kendi evleri dışında rahat etmeleri oldukça güçtür. Yaya burcu şanslı bir burç olarak bilinir. Bu nedenle hayatta her kapının önlerinde açılmasına alışkındırlar. Dolayısı ile onları akıllarına yatmayan bir konuda ikna etmek güçtür. Bunun nedeni her zaman bir alternatife sahip olmalarıdır.

Yay Burcu Erkeğini İkna Etmenin Yolları Nelerdir?

Yay burcu erkeği kısıtlanmaktan asla hoşlanmaz, bu nedenle ona yaklaşırken baskıcı ve fazla sorgulayıcı davranmamanız gereklidir. Aksi taktirde sizden uzaklaşmasına neden olursunuz. Sorgulanmaktan ve sürekli hesap vermekten hoşlanmazlar, özgürlüğüne düşkün bir burçtur. Hesap sorar tarzda konuşmaktan kaçındığınız taktirde onu etkiniz altına almayı başarabilir ve ikna etme konusunda adım atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.