Kova Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir?

Her ortamda saygı ve sevgi gören kova erkeği, âşık olacağı kadın tarafından da böyle görülmek isteyecektir. Kova erkeğinin çevresi çok kalabalıktır. Bu burcun erkeği, genellikle bir kadını âşık etmek için uğraşmaz ve kendisine gelen kadınlardan birisini seçer. Gerek yaratıcı kişiliği, gerekse kadınlara nasıl davranılması gerektiğini çok iyi bildiği için, etrafındaki kadınların haddi hesabı yoktur ve seçeceği kadının kendisi göstermesi biraz zor olabilir ve zaman alabilir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlara Âşık Olur?

Geveze olmayan ve etkileyici konuşarak, gizemli bir görünüm sergileyen, ortama ayak duran esprili ve neşesi yüksek, hemen sevgili olmaktan çok âşık olduğu adamı tanımak isteyen, menfaat üzerine ilişki kurmayacak olan ve zekâsını iyi seviyede kullanabilen bayanlara âşık olmamaları için hiçbir sebep yoktur. Kova erkeğini isteyen bir kadın duygusal olmamalıdır ya da kova erkeğine duygusallığını fazla belli etmemelidir. Kova erkeği serbest bırakılmayı sever ve özgür bırakıldığı takdirde ilişkisine dört elle sarılır. Dakika başı aranmalar, nerdesin diye hesap sorulmalar, sürekli ilgi göstermesi için yapılan triplere asla gelemez. Kova erkeğini âşık etmek isteyen bir kadın, çoğu özelliklerinden feragat etmesi gerekecektir.

Kova Burcu Erkeğinin İtici Bulduğu Kadınlar Hangisidir?

Sürekli fikir değiştiren, sadakatsiz ve güven vermeyen kadınlardan uzak durur. Kova erkeği için sadakat en başta yer alır. Ayrıca yalan söylemeyi alışkanlık sayan ve sürekli bir entrika peşinde olan kadınlar asla kova erkeğini cezp edemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sezen dedi ki:

    Kova erkeğini baştan çıkarmak için dikkatli olmalısınız.
    Dış görünüme çok önem verir. Basit olmayan çekici kıyafetler tercih edebilirsiniz. Ayrıca kıskandırmak da çok etkili. Kesinlikle denemelisiniz.

  2. kim kardeshian dedi ki:

    Kova burcunun erkeği yakışıklı da olsa çok sinsidir çünkü gözü hep dışarıdadır ve ağzı bozuktur karı kız kesmeyi severler…