22 Haziran 2016 Yay Burcu Yorum Aşk Para Şans

Haziran 2017 Başak Burcu Aylık Astroloji Yorumları

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Balık Burcu Kasım 2017 Yorumları

İkizler Erkeği Yay Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 26 Mayıs, 22:04'de eklendi

İkizler erkeği ve yay kadını biraz çaba ile uyumlu çiftler kategorisine girebilirler. Her iki tarafında birbirinde sevmediği bir sürü şey vardır. Tamamen olmasa da çoğu huyları zıttır.

İkizler Erkeği Yay Kadını Aşk Uyumu

Yay kadını ve ikizler erkeğinin en çok benzeyen özellikleri meraklı olmaları, kafa yapıları ve bitmek bilemeyen sorularıdır. Her ne kadar tozu dumana katacak kadar tartışmaları da olsa yay kadını ve ikizler erkeği birbirlerine daha da tutku ile bağlanacaklardır. Fakat tartışma çıkmaması için ikisinin de benliğinden feragat etmesi gerekir. Bu durum ikisi için de zor olabilir.

İkizler Erkeği Yay Kadını Cinsellik Uyumu

Yatakta ikizler erkeği ve yay kadını inanılmaz uyumludur. Çünkü her ikisi de değişiklik sevdiği için aktif bir cinsellik hayatları olacaktır. Cinsellik uyumu zamanla aşklarına da yansıyacaktır.

İkizler Erkeği Yay Kadını Evlilik Uyumu

Tamamen keyifli ve sıkılması zor olan bir evlilik olacaktır. İkizlerin yenileri ve yayın yenilikleri ile tamamen her konuda uzman ve her iki tarafta farklı bir evlilik sistemi oluşturacaklardır. Dışarıdan bakıldığında hareketlilikleri ve neşeleri ile çok kıskanılacak bir çift olacaklardır.

 İkizler Erkeği Yay Kadını Anlaşabilir mi?

Anlaşamayacakları tek konu yayın düşünmeden konuşmasıdır. Yay kadını da ikizler erkeği gibi bireysel özgürlüğünü ister. Her iki tarafta birbirlerinin özgürlüklerine karışmadıkları süre herhangi bir sorun çıkmayacaktır.  Bunların dışında her konuda mutlu mesut, eğlenceli, keyifli bir hayat onları bekliyor olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.