Koç Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Aslan Günlük Burç Yorumu 23 Haziran 2016

24 Nisan Aslan Burcu Günlük Yorumları

22 Nisan 2017 Oğlak Burcu Günlük Analizleri

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?

Koç 2 Ağustos, 16:12'de eklendi

Koç burcu erkekleri hovarda erkeklerdir. Tek düşündükleri o andır. Yarın veya sonrası yoktur. Her gün başka bir kadın bulabilirler kendilerine. Ta ki diğer herkesten farklı bir kadın bulana kadar.

Koç Burcu Erkekleri Kadınlarda Hangi Özellikleri Severler?

Kendinden daha deli insanla tanışmamış bir koç erkeği, bir kadının en çok bu huyunu taktir eder. Ne kadar deli bir kadınsa sevgilisi, sevgisi de o oranla büyür. Heyecanı hiç bitmeyecek bir ilişki ister, bu yüzden sürekli dip dibe olmak istemez, kendisinden uzak durabilen bir sevgili ister. Çoğu erkeğin aksine kendisini çileden çıkaran kızlardan hoşlanır. Peşinde koşan kızlara asla pas vermediğinden sevgilisin de üzerine çok düşmemesini ister. Çünkü bunun kendini sıkacağını bilir.

Koç Burcu Erkekler Kadınlarda Hangi Özellikleri Sevmezler?

Ciddiyet sıfırdır koç burcu erkekler için. Hayat ciddi olmak için fazla sıkıcıdır. Bu yüzden her türlü dertten, tartışmadan uzak durmak ister. Sürekli düşünen bir kadın istemez. Onun birlikte olacağı bir kadın biraz gamsız olmalıdır. İlişkide baskın taraf olmak hoşuna gider. Her ne kadar onu çileden çıkaracak kızlardan hoşlansa da zafer kendinin olsun ister. Bu konuda taviz vermez. Olası her sıkıntı bir kavgaya dönüşeceği için böyle bir sevgili istemez. Kıskançlık ve sahipleniciliği de yüksek olan koç burcu erkekleri bir kadının kendini bu konuda anlaması ister. Çoğu zaman hiçbir kadın onu anlamaz, buna alışmıştır ancak her şeyin aşırısı gibi bu da bir gün sorun yaratır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.