Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Koç erkeği için en önemli konulardan biri karşısındaki kişinin ilgisini, sevgisini hissetmektir. Sürekli olarak ilgi bekler. İlgiyi azalttığınız anda onun ilgisi farklı yerlere kayabilir.

Koç erkeği ile birlikte olacaksanız kendinizi her zaman ayrılığa hazır hissetmelisiniz çünkü aşk hayatı oldukça inişli çıkışlıdır. Herhangi bir kadına özgürlüğünü kısıtlatmasını istemez.

Kendisi istediği zaman, karşısındakine inandığı ve sevgisinden emin olduğu zaman sadık olur. Onun dışında bu durum pekte mümkün değildir.

Verilen sözlerin yerine getirilmesi de önemli konulardan biridir. Her zaman onunla birlikte uyum içinde olmalı ve her durumda yanında kalmalısınız.  İlişkilerinde otoriter tarafın kendilerinin olmasını isterler.

İlginizi Çekebilir: Koç Burcu Erkeğini Kendinize Aşık Etmenin Yolları

Koç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Koç burcu erkeği kendisi gibi bir partner arar, konuşma şekli ve tavırları ile etkileyemeyeceği kadın yok denecek kadar azdır. Bu özelliği sayesinde de kendi istemediği sürece yalnız kalmaz her zaman hayatında birileri olur. İsteklerinde sınır yoktur.

Eğer mutlu olacaklarına inanıyorlarsa kendileri için ya da karşısındaki kişi için her şeyi yapabilirler. Partnerlerine sürpriz yapmaktan hoşlanırlar ve oldukça romantiktirler.

Kendinize âşık etmeyi sağlamanız için fazlaca uğraşmalısınız. Kendinize âşık ettikten sonra ise koç erkeği kusursuz bir âşık olur ve size sadık kalır.

Koç erkeğini kendinize bağlamak istiyorsanız ona sadakatinizi ve aşkınızı göstermeli, onun güvenini kazanmalısınız. İlişkilerde çabuk sıkıldığı için hayatına çok fazla kişi girip çıkmıştır ama bu onu güvenilmez biri olarak değerlendirmenize sebep olmamalı.

Koç Burcu Erkeği Kadında Nelere Dikkat Eder?

 • Koç burcu erkeği kadında ilgiye dikkat eder. Sevdiği erkekle ilgilenen, gün içinde mesaj atan, arayan soran adınlar koç erkeği için ideal partnerlerdir.
 • Kadının zeki ve alımlı olması gerektiğini düşünen koç erkekleri, bakımlı olan her kadınla yakından ilgilenebilirler. Basit bir saç rengi, ruj tonu koç erkeklerini etkilemek için yeterli olabilir.
 • Koç erkeği kendine zaman ayrılmasından hoşlanır. Haftanın bir gününü romantik bir filme, dansa veyahut geziye ayıran kadınlar, koç erkeklerinin kalbini kazanmış demektir.
 • Koç erkeği kadında iyi huya özen gösterir. Aksilik ve gerginlik yaratan bayanların aksine, sakin ve huzur veren kadınları daha dikkat çekici bulurlar.
 • Tartışmak, koç erkeğinin en tahammül edemediği detaydır. Kavga etmeyi seven ve konuyu sık sık gündeme getiren bayanlar, koç erkeklerinin uzak durmak isteyeceği bayanlardır.
 • Koç erkekleri arkadaşları ile iyi geçinen kadınlara dikkat ederler. Kendi arkadaş ortamında sorun yaratan, görüşmelerde aksiliklere neden olan bayanlar, koçların uzak durduğu kişilerdir çünkü arkadaşları koçlar için çok değerlidir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkeği aşk konusunda hassas davranan burçlardandır. Karşısındaki kişinin kırılmasına dayanamadığı için adımlarını temkinli atmaktan yanadır. Koç erkeği ile sevgili olmak isteyen bayanlar da aynı nezaketi göstermek zorundadır.

Karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesine dikkat eden koçlar, kalbinin kırılmasına tahammül edemez. Bu nedenle hassas ve duygusal bayanlara karşı meyilleri vardır.

Koç erkeğinin hoşlandığı kadınların hepsinde güler yüz, samimiyet, hoş sohbet özellikleri dikkat çekmektedir. Birlikte oturduğunda keyifli vakit geçirmemesi, koçların sıkılması için yeterli olmaktadır. Sıkıldığı bir ilişkide zaman kaybetmek istemeyen koç erkeği, sevgilisi olacak bayanla çok fazla paylaşımda bulunmak isteyecektir.

Koç Burcu Erkeği Romantik Kadınlardan Hoşlanır mı?

Koç burcu erkeği nasıl âşık olur, âşık olduğunda nasıl davranır soruları bayanlar arasında merak edilmektedir. Âşık olduğunda karakterinde değişiklik olan nadir burçlardan biri de koçlardır.

Mantık çerçevesinde başladığı ilişkilerde romantizme asla dikkat etmeyen koç erkeği, âşık olduğunda tam aksi davranışlarda bulunmaktadır.

Romantik adımlar atan ve koç erkeğini kendine âşık eden kadın, uzun süre mutluluğun tadını çıkarabilir. Koç burcu kendini kolay kolay teslim etmez ancak sizinle romantik anlara şahitlik ediyorsa bilin ki elde etmişsiniz demektir.

Romantik ve anlamlı hediyeler, koç erkekleri için pahalı armağanlardan çok daha değerlidir. Romantik bayanların, koç erkeklerini mutlu etmesi bu yüzden çok daha kolay olmaktadır.

Koç Burcu Erkeği Dağınık Kadınlardan Hoşlanır mı?

Koç burcu, genel olarak dağınık bir burçtur. Eşyalarını kaybeden, neyi nereye koyduğunu sık sık karıştıran bir yapıya sahiptir. Ne var ki karşısındaki kişinin böyle olmasını istemez.

İlişkide dengenin korunabilmesi açısından koç erkeğinin dağınık olmasına tahammül edebilecek, arkasını toparlayabilecek bir kadına ihtiyacı vardır.

Dağınık olan bayanlar, koç erkeği ile aynı evde mutlu olmakta zorlanır. Evinde düzen ve huzur arayan koçlar, kendilerini tamamlayacak bir eşe ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle dağınıklık konusunda kontrollü olmak en sağlıklı tercih olacaktır.

Koç Burcu Erkeği Disiplinli Kadınlardan Hoşlanır mı?

Koç erkeğini elinde tutmak isteyen, kendisinden hoşlanmasını dileyen bayanlar her şeyden önce bazı noktalara dikkat etmelidir. Bu noktalardan biri de disiplin ve kontroldür.

Disiplinin fazla olması koçların sizden uzaklaşması için yeterli olacaktır. Fazla baskıya ve huzursuzluğa gelemeyen koçlar, partnerlerinin bu tarz davranışları nedeniyle soğumaya başlayacaktır.

Ev hayatında, aile düzeninde disiplini destekleyen ve hayatı zorlaştırmadıkça var olması gerektiğini düşünen koçlar, bu disiplinin bir parçası olmayı tercih ederler. Sıkboğaz edilmedikleri sürece disiplinli kadınlar koç erkekleri ile iyi anlaşabilirler.

Koç Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkeği hangi burç kadınlardan hoşlanır sorusuna verilecek ilk cevap boğadır. Boğa kadınının kendine güveni, hayatının iplerini elinde tutması ve iddialı duruşu koç erkeklerini etkilemektedir. Aynı şekilde akrep ve başak gibi güçlü kadın örneklerinden de hoşlanabilen koçlar bu tarz karakterler ile uzun süreli ilişkileri sürdürebilirler.

Koçların sağlıklı ve huzurlu ilişki içinse balık ve yengeç kadınlarını tercih etmesi tavsiye edilmektedir. Özellikle yengeç burcu ile ilişkisi olan koçların çok daha sakin ve mutlu olduğu gözlemlenmektedir. Aynı şekilde balığın verdiği sevgi de koç erkeklerinin kendini iyi hissetmesine yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Uğur Keskin dedi ki:

  Koc burcu erkekleri ile ilgili harika tüyolar vereceğim. Koç erkeğini nasıl tavlarım? etkilemek için ne yapmalıyım diyenler bu kıyağımı da unutmasınlar.

  Dış görünüş çok önemli ama öyle abartılı kıyafetler ve makyaj olmaz. Doğal ama bakımlı olun. Eşofmanla bile çıkabilirsiniz ama düzgün görünün.
  Espiri yapın. Gülmeyi ve güldürmeyi bilmeniz önemli.
  Her şeyi ortaya dökmeyin. Az gizemli olun, herşeyinizi bilmemiz gerekmiyor.
  Araştırmaya öğrenmeye meraklı olun. Örüncek kafalı olmayın.