Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster?

Koç burcu kadınlar ışıl ışıl gülümsemeleriyle, sevecen tavırlarıyla dikkat çekerler. Özgürlüklerine düşkün, deli dolu bu kadınlar birçok erkeği ellerinde oynatabilirler ancak aşık olabilecekleri bir erkek bulana kadar. O güne kadar peşlerinde birçok erkek dolaştığı için birçok erkek içinde aşık olacakları adamı çok iyi ayırt edebilirler.

Koç Burcu Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Severler?

Koç burcu kadınlar her şeyde en iyi olmaya bayıldıkları gibi, sevdikleri adamların da her şeylerinin herkesinkinden iyi olmasını isterler. Herhangi bir yetenekte sivrilmiş, dikkat çekici erkeklerden hoşlanırlar. Sevdikleri erkeklerin romantik olmalarında ziyade cesur olmalarını ister çünkü kendileri birçok şeyden korkmadan, maceradan maceraya atlamayı sever. Ayrıca sevdikleri adamın erkek gibi bir duruşu olmasından hoşlanır. Her ne kadar cesur olsa da yeri geldiğinde sığınacağı güçlü kollar olması onu mutlu eder.

Koç Burcu Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Sevmezler?

Koç burcu kadınlar sevgililerinin yalancı olmasından hiç hoşlanmazlar. Kendileri çok zorda kalmadıkça yalan söylemediklerinden, mert olmayan bir erkekle işleri olmaz. Ayrıca sevdiği adamın melankolik tavırlara girmesinden de hoşlanmaz. Çünkü kendi yapıları fazla hareketlidir, pasif bir erkeğin kendi enerjilerini de emeceklerini düşünürler. Koç burcu kadınların kendilerine zarar veren şeylere tahammülleri yoktur. Eğer bir koç kadınının sevgiliyseniz paspal gezmeniz onun gözünde hoş karşılanamayacaktır. Prestij ve görünüş, koç burcu kadınlarının çok önem verdiği bir şeydir. Hele ki diğer insanların yanında zayıf görünmeye tahammülleri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için yorumda bulun

    Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster? için ilk yorumu yapabilirsin.