Yay Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Yay burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir, evlenmek için kendini nasıl hazır hisseder sorularının cevabı oldukça basittir. Duygusal ve ılımlı bir burç olan yaylar, evlenme konusunda çok fazla sorun yaratmazlar.

Doğru kişiyi bulduklarına inandıklarında yaylar için evlilik oldukça kolaydır. Size düşen bu süreç içerisinde doğru kişi olduğunuza ikna etmektir. Aradığı kadının siz olduğuna inandıktan sonra yayların evlilik teklifinde bulunması an meselesidir.

Yay erkekleri birçok bayan tarafından gergin ve agresif olarak tanımlanırlar. Ayak uydurabilen ve yay burcu erkeği ile uyum sağlayabilen bayanlar ise tahmin ettiklerinden çok daha ılımlı bir erkekle karşı karşıya kalırlar. Evliliğe ikna etmenin altın anahtarı da bu uyumu yakalamaktır.

İlginizi Çekebilir: Yay Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Yay Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Yay erkeği âşık olursa dünyayı gözü görmez. Dilediğiniz ne varsa size vermekten çekinmez. İlişkinin ilk zamanlarında henüz aşk yoğunluğu derinken evlilik fikri çok daha doğru görünür. Dolayısıyla gecikmemek ve ikna çalışmalarına başlamak önemlidir.

Yay burcu erkeğini evliliğe ikna etmek için onu zorlamanız ters sonuç yaratacaktır. Asla kontrol edilmeye gelemeyen yaylar, karşılarındaki kişide buna dikkat ederler.

Kendini zorlayan, baskıcı ve ısrarcı kişiliklerden olabildiğince uzağa kaçarlar. Başta evlilik konusu olmak üzere hiçbir konuda onlara baskı uygulamamanız önemlidir.

Yay Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Yapılması Gerekenler

  • Yay burcu erkeği ile evlilik hayaliniz varsa onu asla sorgulamamalısınız. Neden teklif etmiyor, neden geç kaldı gibi ifadeleri ona yansıttığınızda sizi kırabilir. Bir bildiği vardır ve o konuda tatmin olmadan asla evlenmeyi düşünmeyecektir.
  • Yay erkeği ile dünya evine girebilmek için onun yanında olmalısınız. Vefanızı tespit ettiğinde size karşı tutumunda özel bir değişiklik olacaktır.
  • Güler yüzlü, samimi ve sıcakkanlı bayanlara ilgi duyan yay erkekleri, eşlerinin de böyle olmasını hayal ederler. Evlilik planı yaparken onun hayal ettiği sıcakkanlı, hayat arkadaşı olduğunuzdan emin olmalısınız.
  • Çoğu zaman sakin bir burç olsa da yaylar gerildiğinde kimse önünde duramaz. Öfkeleri oldukça tehlikelidir. Dolayısıyla kendilerini anlayışla kabul eden, alttan alabilen bayanlarla evlenmeyi tercih ederler.

Yay Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Hamarat Olmak

Yay burcu erkeği ne ister sorusuna verilebilecek en doğru cevap hamaratlık olacaktır. Yemek, yay erkeği için birçok şeyden daha değerlidir. Dolayısıyla bu isteğini karşılayabilecek kişilerle aynı evde olmayı tercih edecektir.

Yemek yapamama gibi bir sorununuz varsa yay erkeğini etkilemek, evliliğe ikna etmek için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

Evinde her zaman yemek, tatlı bulunduran misafir ağırlama konusunda iddialı olan bayanlardan olursanız evliliğe ikna çalışmalarınızdan istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Düzenli Olmak

Dağınık bir burç olan yay erkeği zaman zaman bu alışkanlığından dert yanmaktadır. Dolayısıyla hayatında olan kadının onu toparlamasını ve hayatına düzen getirmesini temenni etmektedir.

Belli bir düzen dâhilinde hayatını planlayan kadınlar,  yay erkekleri için ideal olanlardır. Evlilikte hayatını programlama ve düzene sokma arayışına giren yaylar, sizden emin olduktan sonra teklifte bulunmaktan sakınmayacaktır.

Yay Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin İlgili Olmak

Yay burcu erkeğinden evlilik teklifi almayı hayal ediyorsanız bunun için ilginizi devamlı onun üzerinde bulundurmalısınız. Karşısındaki kişinin onunla ilgilenmesi yaylar için her zaman mutlu edici bir durumdur.

Sorunlarından zevklerine, hobilerinden paylaşımlarına kadar birçok açıdan yay erkeği ile ilgili olursanız evlilik için ikna olması uzun zaman almayacaktır.

Yay burcu erkeğini, evlenmeye ikna edebilmek için ihtiyaçlarını önceden görebilmek, beklentilerini karşılayabilmek önemlidir. Bu tarz bir yeteneğe sahip olmanız, evlilik adımını atmanızı kolaylaştıracaktır.

Yay Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Tatlı Dilli Olmak

Yay burcunu evlilik için harekete geçirmek isterseniz bunu onunla konuşabilirsiniz. Sizin için ne kadar önemli bir konu olduğunu tatlı dilli şekilde dile getirebilirsiniz.

Yay erkekleri tatlı dilli bayanlardan hoşlanırlar. Etkilemek ve evlilik teklifli konusunda kalbini kazanmak isterseniz bu yeteneğinizi devreye sokabilirsiniz.

Birçok erkekte olduğu üzere yay erkeklerinde de tatlı dilli olmak sorunları çözecektir. Evliliğe neden hayır dediğine dair sorularınızı sorarken, açıklamalarınızı yaparken her zaman tatlı dilli olmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evlilik hayali kurduğunuz kişi, yay burcu ise sizin konuşma tarzınıza çok dikkat ettiğini unutmamalısınız. Yalnızca kendisiyle değil ailesiyle de konuşmalarınıza dikkat edecektir.  Böylece sizin onun için doğru kişi olup olmadığınızı öğrenebilecektir.

Yay Burcu Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Etkileyici Olmak

Kadınların kendine bakması, ilgilenmesi, zarif ve şık giyinmesi birçok erkeği etkiler. Bazı erkekler bu konuda keskin kurallara sahip olmasalar da yay burcu gibi erkekler çok dikkatlidirler.

Kendine özen göstermeyen ve bu konuda ihmalkar davranan bayanlar, yay erkekleri için evlilik listesinde yerini alamazlar.

Yay erkeği kadında etkileyiciliğe önem verir. Kendisine de bu konuda özen gösterdiği için evin içinde bu konuda hassas olunması gerektiğine inandır. Dolayısıyla evlilik için yay erkeği hayaliniz varsa kendinizi asla bırakmamalı, günün her anı bakımlı olmalısınız. Aksi halde ağır eleştirileri kaldırmak durumunda kalabilirsiniz.

Evlenmeye uygun bulduğu kişileri ince eleyip sık dokuyan yaylar yeterince ikna olabilmek için her konuda araştırma yaparlar. Bu konuda kendini tatmin etmenizi istemesi de mümkün olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Esin dedi ki:

    Ufak kafa karışıklıkları işe yarayabilir. 🙂 Bir gün çok yakın davranın birkaç gün sonra araya mesafe koyun. Yay elinden kaçma duygusuna dayanamaz.