Başak Burcunun Yönetici Gezegeni ve Özellikleri

İkizler Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

2 Haziran 2016 Aslan Burcu Günlük Yorum

Haziran 2017 Balık Burcu Yorumları – Haziran Ayında Balıkları Neler Bekliyor?

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster?

Kova 25 Temmuz, 10:49'de eklendi

Kova kadınları şu hayattaki her şeyden zevk almayı bilen, neşeli insanlardır. Anlayışları ve bir insana verdikleri değerle insanlar arasında sevilen bir burçtur. Her şeye ilgileri olduklarından erkek konusundaki seçimleri birbirini tutmayabilir.

Kova Burcu Kadınları Erkeklerde Hangi Özellikleri Severler?

Kova burcu kadınlar akıllarına düşen şeylerin dışındaki şeyleri çok umursamazlar. Her şey karşısında taptaze hayallere kapılırlar. Bu yolda onunla beraber her şeye heyecanlanacak bir erkek isterler yanlarında. Onun için bir erkeğin görünüşünden çok, bir erkeğin bir insana gösterebildiği sevgi önemlidir. Sevginin harika bir şey olduğunu ve her şeyin bununla halledilebileceğini düşünen kova kadınları, sevdikleri adam için her şeyi yaparlar. Bu konuda gözleri karadır. Bunu karşılık bekleyerek yapmazlar ancak içten içe karşısındaki erkeğin de böyle cesurca şeyler yaptığını düşlerler.

Kova Burcu Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Sevmezler?

Kova burcu kadınlar kılıbık erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Biraz çekinik duran, sessizce oturan erkekler dikkatlerini çekmez. Tabi ki o erkek zeki değilse. Erkeklerin bir ağırlığı olmasından hoşlanır. Kız gibi çenen çalan, boş şeylerle uğraşan, tüm hayatı kıyafet olmuş erkekler de onlara göre değildir. Tam anlamıyla türk erkeği denen erkek tiplemeleri, onlar içindir. Ayrıca sevmedikleri bir diğer şey ise samimiyetsizliktir. Zoraki gülüşler, zoraki ortamlar onun içini şişirir. Haliyle böyle ortamlara sokulmaktan hoşlanmaz. Sevgilisinin onu böyle şeylere yöneltmesi büyük tartışmalara yol açar. Çünkü kova kadınları her anı dolu dolu ve mutlu yaşamayı severler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.