Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu kadını fiziksel özellikleri ile diğer burçlardan ayırt edilmesi oldukça kolay kadınlardır. Birbirinden uzakta göz yapısı ve geniş alnı ile dikkat çekerler, Aynı zamanda dudaklarının gösterişli bir dolgunluğa sahip olması, her an gülümsüyor imajı çizmektedir. Rahatına düşkünlüğü giyimine de yansıtan yay kadını, spor kıyafet giymekten hoşlanır ve moda ile alakaları yoktur.

Yay Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Genel kültür konusunda bir deha özelliğine sahip olan yay kadınları, her ortamda bilgileri ile dikkat çekmeyi başarabilen tiplerdir. Kültürlü olmasının yan sıra, espri yeteneğinin de hat safhada olması, bulunduğu ortamın neşe kaynağı olmasına neden olmaktadır. Pek çok konuda akıl ile hareket eden ve oldukça zeki sayılan yay kadını, duygusal anlamda da birçok insana karşı duyarlı yaklaşım sergilemekten kaçınmaz. Aynı anda birkaç konuya odaklanabilme yeteneği sayesinde, ilgi alanları her zaman yoğundur. Huzur veren yapıları ile aynı özelliği bulunduğu ortamlarda da araya yay kadını, kendini huzursuz hissettiği ortamlardan çabuk sıkılma özelliğine sahiptir. Ayrıca naif kişilik yapısı nedeniyle çabuk kırılma özelliğine de sahiptir.

Yay Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Eğlenceli bir kişilik olan yay kadını, arkadaş ortamlarında bulunmayı ve eğlence mekânlarında eğlenmeyi oldukça severler. Seyahat etmekten en çok hoşlanan burç olarak, seyahat etmekten ve gittiği yerlerde para harcamaktan çekinmeyen bir özelliğe sahiptir. Özgür ruhlu ve baskın karaktere sahip olan yay kadını komut almaktan hoşlanmaz ve özgürlüğünü kısıtlayan etkenlerden her zaman uzak durmayı tercih eder.

Yay Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Yay burcu kadını aşırı özgüven duygusuna sahip olan ve bunu zaman zaman abartabilen özelliğe sahiptir. Bu noktada kendini beğenmiş sayılabilecek kaprisleri ve abartılı davranışları vardır. Etrafındaki pek çok şeye karşı duyarlı olmasına karşın, ruh durumuna göre, özensiz davranışlar sergilemesi de göze batan olumsuz yönleri arasındadır.

Yay Burcu Kadını Ve Aşk

Yay burcu kadını ile aşk yaşamak bir anlamda kumar oynamakla eş değerdir. Âşık olduğunda gözü hiçbir şeyi görmeyen ve pek çok şeyi umursamaz tavırları ile dikkat çeker. Özgür ruha sahip olan yay burcu kadını kıskanç ve kuralları olan erkeklerle birlikte olması oldukça güçtür. Daha çok kendisine ayak uyduran erkeklerle birlikte olmayı tercih eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.