Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Atletik vücutları ve dikkat çekici gözleri ile her yerde kendilerini belli eden yay burcu erkeği, genel olarak etrafına gülücük saçabilen erkeklerdir. Giyim tarzı olarak spor giyinmeyi seven ve buna özen gösteren yay erkekleri, sinekkaydı tıraştan hoşlanmayan düşünceye sahiptirler. Ciddi giyinilmesi gereken ortamlarda dahi spor giyinmekten çekinmeyen yay erkeği, şık olmaya özen göstermezler.

Yay Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Fiziksel özellikleri ile diğer burçların erkeklerine göre geride kalan yay erkeği, farklı karakteristik özelliği ile öne çıkmaktadır. Başlıca özelliklerinden biri olan entel kişilik yapısı, kibar ve hoşgörülü olmasını da beraberinde getirmektedir. Yeni tanıdığı bir kişiye bile samimi davranabilmesi, insancıl tarafının ağır bastığını göstermektedir. Herkesin iyiliğini isteyen ve kimse hakkında kötü düşünmek nedir bilmeyen yay burcu erkeği, her kesimden insana değer veren bir düşünce yapısına sahiptir. Pozitif karakter özellikleri nedeniyle kendini kötü hissettiği anlar nadirdir. Bu sebeple bulunduğu her ortamda enerji kaynağı niteliğindedir. Bahar aylarının erkeği olarak, yay burcundaki erkekler, dışarıda vakit geçirmeyi ve yürüyüş yapmayı çok severler.

Yay Burcu Erkeğinin Olumlu Yönleri

Dışardan bakıldığında yay burcu erkeğinin en olumlu tarafı, dost canlısı bir insan olmasıdır. Dostları için birçok fedakârlıkta bulunmaktan çekinmeyen ve onlar için her şeyin en iyisini düşünen erkeklerdir. Ayrıca eli açık bir insan olması, ideal bir erkek olmasına neden olmaktadır. Her ortama ayak uydurma becerisi ile güler yüzlü oluşu bir araya geldiğinde, yay burcu erkeği ile vakit geçirmek oldukça keyiflidir.

Yay Burcu Erkeğinin Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri ile kusursuz erkek profiline yaklaşan yay burcu erkeklerinin bazı olumsuz yönleri mutlaka bulunmaktadır. Bunlar arasında, hızlı karar verme özelliği ile nedensiz huzursuzlukları, yay burcu erkeğinin zaman zaman katlanılmaz olmasına neden olmaktadır. Ayrıca kendi ile barışık olma özelliğini zaman zaman abartarak kendini beğenmişliğe doğru ilerlemektedir.

Yay Burcu Erkeği Ve Aşk

Aşk yaşamında yerine göre davranış sergilemekte usta olan yay erkekleri, aşk söz konusu olduğunda her türlü oyunu oynayabilecek özelliktedir. Romantik tarafları olsa da, aşk hayatında eğlenceli kişilikleri daha ağır basmaktadır. Her zaman dürüst kişiliklerini aşk yaşamına da yansıtan yay burcu erkeği, uzun vadeli ilişki yaşanması mümkün olan erkeklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Burcu Kadınının Özellikleri Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.