Terazi Erkeği Boğa Kadını Uyumu – Aşk, İlişkiler, Evlilik ve Cinsellik

Boğa kadınları hareketli fikirlerden mümkün olduğunca uzak duran, sakinliği ve dinginliği seven kişilerdir. Bu da bir kadında enerji ve çeviklik arayan terazi erkeğini çoğu zaman sıkıntıya sokabilmektedir.

Terazi erkekleri canlılığı sevmektedir ancak boğa kadınının ağırbaşlı yapısı terazi erkeğine istediğini vermeyebilmektedir. Uyuşuk boğa kadınından sıkılması çok muhtemel olan terazi erkekleri, yine de doğru hareket ettiklerinde boğa burcu kadınlarını da harekete geçirebilmektedirler.

Terazi Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Terazi boğa uyumu birçok araştırmanın %50 ihtimal verdiği bir uyumdur. İkisi arasında bir ilişki ya var olmakta ya da hiç sağlanamamaktadır. Dolayısıyla bu süreç her ikisini de yıpratabilmektedir.

Birbirlerini ilk gördükleri anda hoşlandıklarını hisseden terazi ve boğa ikilisi, var olan bu hoşlantıyı ilişkiye döndürebilmekte zorlanabilirler.

Boğa kadınının dingin ve sakin olması, terazi erkeğine iyi gelmektedir çünkü terazi erkeği hayatının büyük bir bölümünü yorucu bir tempoda geçirmektedir. Bu uyumu sağladıktan sonra terazi burcu erkeği huzur bulabilecektir.  Boğa burcu ise kendi hayatına renk gelmesini sağlayan terazi erkeğini el üstünde tutabilecektir.

Terazi Erkeği Boğa Kadını Aşk Uyumu

Boğa burcu kadınları çok fazla sıkıya gelemeyen kişilerdir. Bu nedenle terazi erkeğinin boğa kadınının üstüne çok fazla düşmesi ve onu sıkması, büyük ihtimalle boğa kadınının ondan uzaklaşması ile sonuçlanmaktadır.

Boğa kadınları burçlarını simgeleyen hayvandan da anlaşılabileceği gibi boynuzlamaya yani aldatmaya müsait olan kadınlardır. Bu yüzden terazi erkeklerinin boğa burcu ile olan ilişkisinde her daim tetikte olması gerekmektedir.

Hem boğa burcunun hem de terazi burcunun gezegeni Venüs olduğu için bu ikilinin fazlasıyla ortak yönü de mevcuttur.

Boğa kadını terazi erkeğini nasıl etkiler, onu elinde nasıl tutar çok iyi bilmektedir. Doğru adımları attığında aşk konusunda başarılı bir uyum yakalayan ikili, sevgililik sürecini keyif dolu geçirebilmektedir.

Boğa kadını âşık olduğunda onun için dünya durmuş demektir. Aşkına ve hayatındaki kişiye odaklı bir yaşama sahip olmaktadır. Terazi erkeği ise âşık olduğunda tam tersi, dünyaya dönük bir yaşam sürmektedir.

Yaşama daha büyük bir sevinçle bağlanmaktadır. Yaşayacakları bu çatışma, ikisi arasındaki aşk uyumunu bozabilmektedir.

Terazi Erkeği Boğa Kadını Evlilik Uyumu

Terazi erkeği öğüt vermeyi seven yapısı ile çoğu zaman bir tür yol gösterici haline gelebilmektedir. Boğa kadını ise sakin yapısı ile bu öğütleri dinlediği ve uyguladığı zaman bu çiftin evlilik yolunda ilerleyebilmesi muhtemeldir.

Boğa kadınları eşlerini memnun etmekten oldukça keyif almaktadır ve bu da terazi erkeğinin kendini özel hissetmesini sağlayabilmektedir.

Boğa burcu kadını her zaman akıllı adım atmaktan yanadır. Terazi erkeğinin kendini mutlu edeceğini fark ettiğinde evlilik kararını alması çok da zaman almayacaktır. Bu kararıyla terazi erkeğini de ikna etmesi zaman almayacaktır.

Terazi erkeğinin evliliğe bakış açısı biraz çekingendir. Boğa kadınının onu etkilemesi ve evlilik uyumunun kusursuz olacağını göstermesi gerekmektedir. Bu sayede her ikisi de sağlıklı bir evliliğe adım attıklarını fark edecektir.

Terazi Erkeği ile Boğa Kadını Anlaşabilir mi?

Terazi burcu erkeği boğa burcu kadını evlilik kararı almadan önce en çok anlaşma konusunda düşünürler. Anlaşabilmek için birbirlerini yeterince sevmeleri son derece önemlidir.

Aralarındaki aşk, gerçek aşksa anlaşmaları çok da zor olmayacaktır. Taraflardan biri mantık çerçevesinde bu birlikteliğe adım attıysa anlaşma sorunları kısa süre içinde kendini göstermeye başlayacaktır.

Terazi burcu erkeği çoğu zaman ılımlı ve uyumlu bir burçtur. Damarına basılmadığı sürece kolay kolay sinirlenmez. Onu sinirlendiren konular söz konusu olduğunda ise ciddi bir öfke krizi söz konusu demektir.
Sarışın sevenler, kağıthane sarışın escort kızlar ile randevu ayarlayın. Sizleri bekliyorlar.
Boğa kadını ile terazi erkeğinin anlaşabilmesi için boğa kadınının, terazi erkeğinin huyuna gitmesi gerekmektedir.

Terazi Erkeğinin Boğa Kadınından Beklentileri

  • Terazi burcu erkeğin, boğa kadınından en büyük beklentisi hayatına adapte olmasıdır. İkisi arasında hayata bakış farkı vardır ve bu büyük bir sorun teşkil edebilmektedir. Terazinin hayata kıpır kıpır bakan kadınlara karşı ilgisi vardır. Boğaların bu konuda daha enerjik hissetmesi son derece önemlidir.
  • Terazi erkeğinin boğa kadınından beklediği anlayıştır. Dışa dönük bir karaktere sahip olan teraziler, evcimen bir yapısı olan boğalardan anlayış beklemektedir.
  • Sosyal çevresi bir hayli geniş olan terazi erkeği, boğa kadınının da bu çevrede yer almasını istemektedir. İçe dönük ve kapanık bir karakter terazi erkeği ile aynı hayatı yaşamakta zorlanacaktır.

Boğa Kadınının Terazi Erkeğinden Beklentileri

  • Boğa kadınının terazi erkeğinden en büyük beklentisi ailesi ile biraz daha vakit geçirmesidir. Arkadaşları ve dostlarıyla zaman geçirmeye düşkün olan teraziler bu açıdan ailesine biraz daha zaman ayırmalıdır.
  • İkisi arasındaki gerilimlerde kaçmayı tercih eden teraziler, kalıp konuşmayı ve tartışmayı sürdürmelidir. Boğa kadını kendi ile diyaloga girmeyen erkeklerden uzsak kalma alışkanlığına sahiptir.
  • Çoğu zaman savruk olarak nitelendirilen terazi erkeği bu açıdan olumsuz bir izlenim uyandırmaktadır. Boğa kadını, para konusunda kontrollü bir kadındır. Partnerinin de bu özelliğe sahip olması onun için çok önemlidir.
  • Boğa burcu için partneriyle romantik anlar yaşamak çok önemlidir. Terazi erkeğinin bu konuda daha sürprizli bir bakış açısına sahip olmasını temenni etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Terazi Erkeği Boğa Kadını Uyumu - Aşk, İlişkiler, Evlilik ve Cinsellik Terazi Erkeği Boğa Kadını Uyumu – Aşk, İlişkiler, Evlilik ve Cinsellik için yorumda bulun

    Terazi Erkeği Boğa Kadını Uyumu – Aşk, İlişkiler, Evlilik ve Cinsellik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği Boğa Kadını Uyumu – Aşk, İlişkiler, Evlilik ve Cinsellik için ilk yorumu yapabilirsin.