Yay Erkeği Başak Kadını Uyumu – İlişki, Aşk ve Evlilik

Yay erkeği başak kadını uyumu, ikilinin uzun süreli birliktelik elde etmesini sağlayacaktır.

Başak kadını, aile yaşantısını en iyi idare eden kadınlardan biridir. Düzen, disiplin ve organize etme konusunda son derece başarılıdır. Bu nedenle başak kadını takdir kazanır. Ancak pek çok erkek için fazla kuralcı ve fazla sert oldukları da sıkça dile getirilir.

Nitekim başak kadını için kurallara uyulmaması durumu, ruhunda kargaşa oluşmasına neden olur. Herkesi eleştirdiği için şikâyet edilse de bu, onun için bir huydur ve hemen her başak kadınında vardır.  Nitekim eleştiri becerisi o kadar gelişmiştir ki herkesten çok kendi kendini eleştirir.

Yay Erkeğinin En Gözde Yönleri

Yay erkeği için dürüstlük ve özgürlük hayatın temelini oluşturur. Bir yay erkeği ile birlikteyseniz sadece siz mutlu olun diye yalan söylemeyeceğine emin olmalısınız. Çünkü dürüst olmak, onun vazgeçemediği bir alışkanlığıdır.

Kimseyi kandırmadan, dolandırmadan ve hiçbir konuda asla hileye karışmadan işleri yürütürler. Özellikle ticarette en çok tercih edilen ve aranan kişilerdir. Yay erkeği eğer sizi mutlu etmeyi kafaya koyduysa asla pes etmez. En uç noktalarda mutluluğu yaşarsınız.

Başak Kadınının En Gözde Yönleri

Bir başak kadını ile ilişkiniz varsa çevrenizdeki en düzenli hayata siz sahipsiniz demektir. Uzun ve yorucu bekâr hayatından sonra başak kadını ile evlenen yay erkekleri aradıklarını bulduklarını görebilirler.

Başak kadını karşısındaki kişiye ilgi gösterme konusunda çok başarılıdır. Gerçekten güvendikten sonra yay erkeğini hayatının merkezine alacak ve dilediği kadar şımartacaktır. Bu bakımdan başak kadınına aradığı güvenceyi verebilmek önemlidir.

Şık sofralar, pahalı armağanlar, kaliteli bir aile yaşamı beklentisi olan yaylar için başak kadını idealdir. Tam anlamıyla aranan eş kriterlerini karşıladığı söylenebilmektedir.

Yay Erkeği Başak Kadını Uyumu

Her erkeğin, başak kadınını mutlu etmesi mümkün değildir. Beklentileri oldukça fazla olan başak kadınları, mükemmeliyetçiliklerini ilişkilerine de taşımaktadırlar.

Ne kadar düzenli ve sağlıklı bir birliktelikleri olursa o kadar mutlu olurlar. Çok kalabalık Nufusa sahip olan bu semtte bağcılar olgun escort arayışlarınız çok kolaylaşacak. Bunu sağlayabilmesi bakımından yay erkeklerinin ideal olduğunu söylemek mümkündür.

Yaylar da en az başaklar kadar düzenli yaşamı tercih ederler. Ne var ki onlar kurallar için hayatlarından taviz vermezler.

Başak ve yay arasında uyumu sağlamak çok zor olmayacaktır ancak kimi zaman ciddi çatışmaların doğacağını söylemek de mümkündür.

İkisinin bir arada mutlu olabilmesini sağlayacak ilk kural fedakârlıktır. Yay erkeği özgürlüğünden, başak kadını da sert kurallarından fedakârlık yapmalıdır.

Başak Kadını ile Yay Erkeği Uyumu Yakalayabilir mi?

Yay erkeğinin evlilikten ya da aşktan beklentisi düzen, tutum, güven ise başak kadını onun için uyumlu bir burçtur. Başak kadınının bir erkek için en pozitif yönü para konusunda tutumlu davranmasıdır. Bununla beraber evi daima temiz ve düzenli olur.

Zaman zaman hayatı sorgulama huyuna sahip başak kadınının yanında yay gibi bir erkek olması hayata daha olumlu bakmasını sağlayacaktır.

Çoğu zaman sessiz ve sakin bir yaşantısı olan yaylar, başaklarla bir arada olduklarında çok eğlendiklerini fark ederler. Başak kadını eğlenceli mizacı olan bir kadındır. İnce ve zeki esprileri ile birçok kişinin keyif almasını sağlamaktadır.

Yay Erkeğinin Başak Kadınından Beklentileri

Yay erkeği her şeyden önce sakin bir yaşam sürmek isteyecektir. Gerginlikten uzak, devamlı stresin hâkim olmadığı bir hayat, yay erkeklerinin hayal ettiği hayattır.

Birlikte oldukları kadından da bu konuda güvence istemeleri mümkündür. Başak kadını çoğu zaman gergin ve asabi tavırlar sergilediği için yay erkeğini bu konuda tatmin etmesi pek de mümkün değildir.

Sevgi ve şefkat konusunda zaafı olan yay erkekleri, gerçek sevgiyi aramaktadırlar. Başak kadını bunu verebilecek en güçlü kadınlardan biridir. Çok sevip aynı zamanda ciddi bir sadakatle bağlanma konusunda yay erkeklerine aradıklarını vereceklerdir.

Başak Kadınının Yay Erkeğinden Beklentileri

Başak kadını hayatına giren yay erkeğinden kontrollü olmasını isteyecektir. Her şeyin yerinde ve zamanında yapılması gerektiğini düşündüğü için yay erkeğine de bu konuda baskı uygulaması mümkündür.

Sadakat ve fedakârlık konusunda sıkı beklentileri olan başak kadını, aldatılmayı asla hazmedemez. Bu bakımdan yay erkeğinin gerçekten sadık kalacaksa başak kadınına bağlanması tavsiye edilmektedir.

Başak kadınları hayatı kendiyle paylaşabilecek bir erkek beklemektedir. Ev işlerinde yardımcı olacak, sorumluluklarını rahatlıkla paylaşacak bir erkek, başaklar için oldukça kıymetli olacaktır.

Yay Erkeği, Başak Kadını Cinsel Uyumları

Yay erkeği, ateş grubu burçlarından biridir. Ateş grubu burçları cinsellik konusunda en başarılı burçlardır. Dolayısıyla başak kadınına bu konuda herhangi bir eksiklik hissettirmeyeceği aşikârdır. Kendi tutkusu ve aşkını başak kadınında da bulan yay erkeği, cinsel konuda çok kaliteli bir yaşam yaratacaktır.

Başak kadınları cinsellik konusunda beklenenden çok daha tutkulu burçlardır. Dışarıdan bakıldığında katı kuralları varmış gibi görünse de yayların beklediği dişilik yönleri beklediklerinden çok daha fazlasıyla ortaya çıkacaktır.

Aralarındaki elektrik çevrelerinde bulunan arkadaşları, dostları tarafından da kolaylıkla hissedilebilecektir.

Yay ve başak, uzun birlikteliklerinde cinsel yaşamlarının kaybolup gitmesine izin vermeyecek, bilinçli iki burçtur. Bu bakımdan ikisinin de bir aradayken cinsel yaşamları konusunda endişe duymasına gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Erkeği Başak Kadını Uyumu Yay Erkeği Başak Kadını Uyumu – İlişki, Aşk ve Evlilik için yorumda bulun

    Yay Erkeği Başak Kadını Uyumu – İlişki, Aşk ve Evlilik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Erkeği Başak Kadını Uyumu – İlişki, Aşk ve Evlilik için ilk yorumu yapabilirsin.