Yay Erkeği – Kova Kadını Uyumu

Yay erkeği kova kadını uyumu, dışarıdan bakıldığında son derece pozitif görünmektedir. Kova kadını, âşık olunan değil daha çok âşık olan taraftır.

Sevdiği erkeği el üstünde tutan aynı zamanda gözü aşktan başka bir şey görmeyen bir kadındır. İlişkide açık olmayı tercih eder ve asla yalan söyleyip taktik geliştirme gibi bir duruma girmez. Onun için önemli olan açıkça aşkını yaşamak ve aynı şekilde sevilebilmektir.

Kova kadını ile birlikte olan hiçbir erkek ilgisizlikten dem vuramaz. Ve onun için aşk demek, gelecek demektir. Kimseyle yalnızca eğlenmek için sevgisini paylaşmaz.

Yay erkeği de kova kadınının ilgisi ve sevgisi karşısında kayıtsız kalamaz. İkilinin güven, sadakat, kararsızlık gibi sorunlarla mücadele etmesi pek de mümkün değildir. Bu bakımdan yay erkeği birçok açıdan kendini şanslı kabul edebilir.

Yay Erkeğinin Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Yay erkeği, eğer huzursuzsa etrafındakilerin huzur bulması imkânsızdır.  Önce onun sorunları halledilir sonra herkes huzura kavuşabilir. Devamlı konuşmayı sever ve bu konuşmalarda dikkat etmek gibi bir alışkanlığı yoktur.

Yay erkeği, pek de soğukkanlı bir erkek değildir. Şok anlarında kendini kaybetmeye meyillidir. En güzel huyu ise asla yalan söylememesidir. Ne düşünürse dilindedir bu nedenle açık sözlü denilebilir.

Kendini huzursuz eden herhangi bir şey yoksa etrafındakileri her zaman mutlu edebilir. Pozitif enerjisi ve tatlı dili ile çevresindekilerin kalbini kolaylıkla kazanabilir.

Asla kalp kırmayı sevmeyen yay erkeği, kısa süre içerisinde pişman olabilmektedir. Bu bakımdan onunla birlikte olduğunuzda içi nasılsa dışının da öyle olduğunu görebilirsiniz.

Kova Kadınının Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Kova kadını, hayatı doludizgin yaşamayı seven bir kadındır. Her anının kıymetini bilen ve zevk almaya çalışan bir yapıya sahiptir.

Bir yerde uzun süre kalamayan, eğlence neredeyse oraya koşan bir burçtur. Bu tempolu hayata ayak uydurabilecek bir partneri olduğunda kova kadınından mutlusu yoktur. Bunun aksine sınırlamacı ve ayak bağı olan erkeklerse kova kadını için asla uygun olmayacaktır.

Kova kadınının çok konuşuyor olması birçok erkek için olumsuz bir özelliktir. Devamlı konuştuğu için çevresindekileri yorduğu gözden kaçmamaktadır. Bunun yanında ne düşünürse dilindedir. Açık sözlülüğü çoğu zaman patavatsızlığa dönüşebilmektedir.

Yay Erkeğinin Kova Kadınından Beklentileri

Yay erkeğinin kova kadınından beklediği ilk şey daha iyi bir dinleyici olmasıdır. Çoğu zaman fazla konuştuğu için karşısındaki kişinin sıkıntılarına önem vermeyen kova kadını bu özelliğini terk etmelidir. Aksi halde ikisinin mutlu olması pek de mümkün değildir.

Kova kadınının kendini dinlemesi, sıkıntılarına ortak olması yay erkeği için büyük bir önem taşımaktadır. Bu sayede ilişkide kendini yalnız hissetmekten kurtulacaktır.

Kova Kadınının Yay Erkeğinden Beklentileri

Kova kadını yay erkeğinin daha romantik olmasını beklemektedir. Başlangıçta her ilişkide olduğu gibi daha romantik adımlar atan yaylar, zamanla bunu terk ederler. Aynı romantizmi koruması kova kadını için büyük önem taşımaktadır.

Eğlenceli ve hayatı gırgıra alan bakış açısı kovada da yayda da bulunmaktadır. Ne var ki kova kadını yay erkeğinin ciddiyet gerektiren konularda daha ciddi olmasını beklemektedir. Önemli konuları konuşurken onun yanında olduğunu bilmesi kovalar için önemlidir.

Yay Erkeği ile Kova Kadını Uyumu

Kova kadını için de özgür olmak önemlidir. Bu nedenle yay erkeği ile anlaşabilirler. Kova kadını kendi hayatına kural koymayı sever ancak kimseyi bu kurallara uymak için zorlamaz.

Kıskanç değildir bu nedenle yay erkeğini pek de zor durumda bırakmaz. İkisinin anlaşabilmesi muhtemeldir. Uzun süreli ilişkileri olacaktır.

Yay erkeğinin kendini özgür hissettiği bu ilişkide kova kadınına ayak uydurması zor olmayacaktır. Bu sebeple ikisinin devamlı gezen, hayatın tadını çıkaran çiftlerden biri olduğunu görebilirsiniz.

Belli bir düzeni yokmuş gibi görünen bu çift aslında tam tersine güzel bir düzen kurarlar. Onlar için esas olan anı yaşamaktır. Kova kadını da yay erkeği de bu konuda oldukça başarılıdır.

Yay Erkeği ile Kova Kadını Evlilik Uyumu

Kova kadını da yay erkeği de evlilik için çok sıcak fikirlere sahip olmazlar. Onlar için evlilik sıkı kurallar ve düzenli bir yaşam demektir.

Yapılması gereken ev işleri, gidilmesi gereken aile ziyaretleri her ikisini de zorlayabilmektedir. Bu çifte göz attığınızda akşamları televizyon izleyen sabahları işe giden bir çift olmadığını anlayabilirsiniz. Bu bakımdan yay erkeği ile kova kadınının evlilik konusunda uzun bir zamana ihtiyacı vardır.

Evlendikten sonra son derece mutlu olacak olan çift birbirini bulmanın mutluluğunu yaşayacaktır. İkisinin de evlilikten beklentileri aynı olduğu için belli bir uyum yakalamaları çok da zor olmayacaktır.

Yay Erkeği Kova Kadını Cinsellik Uyumu

Yay erkeği ateş grubu burçlarından biridir.  Ateş grubu için cinsellik son derece önemlidir. Çiftleri birbirine bağlayan esas bağlar arasında yer almaktadır. Bu bakımdan yay erkeğinin kova kadınından beklentileri olacaktır.

Kova kadını da tıpkı yay erkeği gibi düşünmektedir. Bu bakımdan ikisinin cinsellik konusundaki uyumları oldukça güçlü olacaktır.

Birbirlerini tanıyıp güvendiklerine emin olduklarında cinsel birlikteliklerinin gücü de artacaktır. Bu konuda yay erkeği kova kadınından daha atılgandır. Güven kazanması, evlilik kararı alması, cinsel uyumu güçlendirmesi mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nasyonal dedi ki:

    11 aylık ilişkimiz var ben kova sevgilim yay burcu arasira büyük tartışmalar olsasa bitmeyen bir aşk var güzel bir beraberlik tavsiye edilir bir ilişki

  2. maral dedi ki:

    demege değerimi acaba