Yay Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşabilirler Mi?

Yay erkeği oğlak kadını uyumu, çiftin birbirine duyduğu saygı ile doğru orantılıdır. Yay erkeği için oğlak kadını, unutulmayacaklar listesindedir.

Oğlak kadını ile tanışan her yay erkeği etkilenir. Uzun süre de bu etkiden kurtulamaz. Hırslı ve tutkulu bir ilişkileri olur. Huzurdan çok doludizgin bir aşk yaşayabilirler. Bu nedenle yarım kalması muhtemeldir. Çünkü yay erkeği gibi oğlak kadını da kendi yolunda gitmeyi sever. Onun için bir erkek bitmişse bunun geri dönüşü yoktur. Kurallarını kendi koyar ve bu, yay erkeğinin kaldırabileceği bir durum değildir.

Yay erkeğinin, oğlak kadınına duyduğu aşk kısa süre içerisinde engellemelere dönüşebilir. Özgürlüğüne düşkün bir kadın olan oğlak bu duruma uzun süre dayanamayacaktır. Bu bakımdan kısa süre içerisinde çatışmaların doğması son derece doğaldır.

Oğlak Kadınının Etkileyici Yönleri

Oğlak kadını ile tanışan her erkek bakışlarına kanar. Çünkü anlatmak istediği her şeyi bakışlarıyla verebilir.  Birçok kadının aksine oğlak kadını istediğini ağlayarak yaptırmaktan kaçınır.

Erkek arkadaşının önünde ağlamak yerine saklanarak ağlamayı tercih eder. Bir oğlak kadını, gözünü kör eden erkekten uzak duracak kadar akıllıdır. Çünkü kimseye körü körüne bağlanmaması gerektiğinin farkındadır.

Her oğlak kadını tartışma ortamından uzak durmayı tercih eder. Hem cinsleri ile girdiği münakaşalarda ağırlığını rahatça koyarak konuyu çözümler.

Oğlak kadının fiziksel olarak kendine özen göstermesi yay erkeğinin etkilenmesini sağlayacaktır. Devamlı bakımlı ve kendini asla ihmal etmeyen bir karakteri vardır. Erkeklerin ondan ne istediğini çok iyi bilen oğlak kadını bu özelliği ile dilediği erkeği elde etmeyi başarabilir.

Yay Erkeğinin Etkileyici Yönleri

Yay erkeğini gören her kadın önce yaşam enerjisinden etkilenir. Kısa süre içerisinde kendine bağlayabilen tatlı dili, pozitif enerjisi vardır. Bunun yanında ilişkiye başlarken de oldukça romantik bir erkek olduğunu görmek mümkündür.

Yay erkeğinin size tamamıyla teslim olmasını istiyorsanız her şeyinizi ortaya koyup güven kazanmalısınız. Bu sayede kolaylıkla ilişkinizi yürütebilirsiniz.

Çalışkan bir kişiliğe sahip olan yay erkeği, mesleğini seviyorsa sahip olduğu tüm enerjiyi kullanacaktır. Evini geçindirmek, ailesine bakabilmek için ellerinden geleni yapacaktır.

Yay Erkeğinin Tahammül Edilemez Halleri

Her ne kadar eğlence hayatına düşkün olsalar da yay erkekleri sinirlendiğinde çevresinde kimse kalmaz. Hiç düşünmeden öfke krizlerine girebilmesi yay erkeğinin en tahammül edilemez alışkanlığıdır.

Yay erkeğinin kendi istediğini yapamadığında inadından yanına varılamadığını görebilirsiniz. İstediği her ne ise onu almadan asla mutlu olamayacaktır. Bu süreçte siz sevgilisi de olsanız eşi de olsanız sizi pek umursamaz.

Sinirliyken ağzından çıkanlara hâkim olamayan yay erkeği sonrasında pişmanlık duyacaktır. Ne var ki kişiliği gereği özür dilemeye pek yatkın değildir. Bu sebepten tartışmalarınızın süresi kısa olsa da küslükleriniz uzun sürebilir.

Çok kıskanç bir yapıya sahip olan yaylar, oğlak kadınlarını bu konuda boğabilirler. Kendine güvenen ve özgürlüğüne düşkün olan kadınlar, kıskançlık kısıtlamalarından pek hoşlanmazlar. Yay erkeği ise zaman zaman bu kontrolün ucunu kaçırabilmektedir.

Oğlak Kadınının Tahammül Edilemez Halleri

Oğlak kadını, agresif bir yapıya sahiptir. Bir aslan kadını kadar olmasa da kişiliğinin otorite kurma üzerine odaklı olduğu görülmektedir. Ne kadar etkileyici bir kimliği olsa da birçok erkek, oğlak kadınının bu halinden hoşnut olmamaktadır.

Son derece açık sözlü olan oğlak kadınları, kimi zaman söylediklerinin ne kadar ağır olduğunu fark etmezler.

Kontrolsüz çıkışları ve düşünmeden aniden konuşmaları, kırıcı olmalarına neden olabilir. Bu bakımdan oğlak kadınının hem çok zorlayıcı hem de tehditkâr olduğunu söylemek mümkündür. Bir erkeğin bakışıyla ilişki içerisinde kaygı verici tavırlar sergilemesi beklenebilir.

Yay Erkeği ile Oğlak Kadını Uyumu

Yay erkeği ile oğlak kadınının uyumu çiftin kontrollü olmalarına bağlıdır. Birbirilerini kırmamak için özel bir çaba sarf ederlerse ikisi de bunu başarabilirler. Birbirilerini el üstünde tutmaları halinde her ikisi de son derece mutlu olacaktır.

Çoğu zaman sakin bir karaktere sahip olan oğlak kadını sinirlendiğinde konuşmalarına dikkat etmeli, yay erkeği ise alttan almayı öğrenmelidir. İlişkinin bir ego savaşı haline dönüşmemesi adına ikisinin de bilinçli davranması gerekmektedir.

Sevgisini gösterme ve paylaşma konusunda kendini biraz daha geliştirmesi gereken oğlak kadını, yay erkeğine daha sıcak davranmaya gayret etmeli. Ne kadar samimi, anlayışlı, sevgi dolu olursa yay erkeğini o kadar kolay elinde tutabilir.

Yay Erkeği ile Oğlak Kadını Evlilik Uyumu

Yay erkeği ile evlilik ne kadar zorsa oğlak kadınıyla da o kadar zordur. İkisinin bir arada aynı evin içerisinde sakin şekilde yaşaması biraz zor olacaktır.

Evliliğe bakışı oldukça soğuk olan yay erkeği, kısıtlamalar ve kontroller konusunda teslimiyet göstermeyecektir. Dolayısıyla hem elinden gelenin fazlasını yapmalı hem de daha ılımlı yaklaşmayı denemelidir.

Oğlak kadını ise evliliğin bir düzen doğrultusunda olması gerektiğine inanır. Öyle ki ne kadar planlı bir hayatları olursa o kadar mutlu olurlar. Kaldı ki yay erkeği ile bunu gerçekleştirmek mümkün değildir. Ne ev gezmelerine ne arkadaş toplantılarına ne de evli çiftlerle yapılacak diğer aktivitelere yayları dâhil etmek mümkün değildir. Bu bakımdan evliliklerini karşılıklı anlayışla geçirmeleri gerekebilir.

Yay Erkeği ile Oğlak Kadınının Cinsel Uyumu

Yay erkeği ile oğlak kadınının cinsellik konusunda frekansları uyacaktır. Bir ateş grubu olan yay burcu, cinsellikte oldukça başarılıdır. Aynı şekilde oğlak kadınının da bu konuda kendini sınırlandırma gibi bir durumu yoktur. Dolayısıyla diledikleri zaman diledikleri uyumu yakalamaları oldukça kolay olacaktır. İkisi de evliliklerini bu konuda sağlıklı, başarılı yürüteceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tuba dedi ki:

    Yay burcu erkeği ile çok iyi uyum sağlanır. Oğlak kadını her ne kadar agresif olsa da yay burcu olan erkeğin yanında sakinliği koruyabilir arada anlaşmazlık çıksada fazla uzun sürmez birbirlerini kırmaya dayanamazlar.

  2. Edanur dedi ki:

    Yay burcu ile oğlak Burcu çok güzel 🤗

  3. Tecrübe dedi ki:

    Bunlar var ya aşırı severler birbirlerini. Yeri geldiğinde ikiside ciddi, ikiside muzur olmayı bilirler. Saygılı, dürüst, açık sözlü olduklarından anlaşmaları kolaydır. Oğlak kadını aradığı hassasiyeti, dürüstlüğü, güven ortamını yay burcu erkeğinde bulabilir. Yay erkeğide aradığı sıcak sevgiyi, saygıyı ve desteği oğlak kadınından kolayca elde edebilir. İkiside yemeyi, gezmeyi, sakinliği ve eğlenmeyi sever. Aslında birbirlerinin ruh ikizidirler. Astroloji her nekadar olumsuz yorumlar yapsada yaşanılan tecrübeler çok iyi birer arkadaş ve aşık olabileceklerini göstermektedir.