Yay Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Yay erkeği ikizler kadını uyumu, kaliteli ve başarılı bir birliktelik doğurabilir. İkizler kadını ile yay erkeğinin ilişkisi kurulabilecek en dengeli ilişkidir. Huzur verir ve bir o kadar da cezbedicidir.

İkizler kadınının mükemmel bir dinleyici olması, yay erkeğinin ona kolayca bağlanmasını sağlayacaktır.

Çok yönlü bir kadın olan ikizler kadını birçok açıdan yay erkeğini şaşırtabilir. Sürprizlerle ona gittiğinde bağlılığını güçlendirecektir. Nitekim yay erkeği için de eşinin donanımlı olması önemlidir.

Yay erkeğinin bir kadında aradığı istikrar ikizler kadınında bulunmayabilir. Çünkü ikizler kadını kolay cezbedilebilir. Bu nedenle onun dikkatinin başka bir yöne kaymaması için yay erkeğinin çok ilgili ve aşk dolu olması gerekir.

İkizler Burcunun Özellikleri

İkizler burcu, her zaman yaptığı her işten keyif almayı bilen bir burçtur. Çoğu erkek için ikizler kadını, değişken ruh haliyle eleştirilir fakat bu yönüyle her ortama kendini adapte de edebilir.

İkizler burcu, sabretme konusunda pek başarılı değildir. İstediğini hemen elde etmeyi bilir. Özellikle gezmek onlar için en temel ihtiyaçtır. Aynı ortamda bir iki günden fazla kapalı kalamazlar. Azmi ile herkesi kendine hayran edebilir. Onunla birlikte yaşamak kendiliğinden başarıyı getirir.

Şanslı bir burç olan ikizler, aşk konusunda da bu şanslarından faydalanmaktadır. Ne kadar sıcakkanlı ve samimi olurlarsa karşılarındaki kişiyi bağlamaları da o kadar kolay olmaktadır.

İkizler kadını bir erkeği elde etmek istediği zaman bunu başarması çok uzun sürmez. Bu nedenle birçok erkeğin ikizler kadınına kolay teslim olduğu dikkat çeker.

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu, özgürlük aşığı bir burçtur. Onun için özgür olmak esastır. Hayatına kim girerse girsin bu konuda asla taviz vermez. Tahammül edemediği yegâne şey eleştiri duymaktır. Bu yüzden kendisi de çok eleştiri düşkünü bir burç değildir.

Yay burcu, arkadaş çevresi tarafından devamlı aranan bir burçtur.

Sevimli ve eğlenceli bir yapıya sahip olan yaylar, hayattan zevk almayı çok iyi bilirler. Bu bakımdan yay erkeğinin yanındaki kadın, onun bu enerjisinden etkilenecektir.

Hayata nasıl bakması gerektiğini bilen, sıcakkanlı önce arkadaş olabilen bir yapıları vardır. Bu nedenle yayların kurduğu ilişkiler daha çok arkadaşlığa dönebilmektedir.

Yay Erkeğinin Sevilmeyen Özellikleri

Başına buyruk hareket etmeyi seven ve bu konuda sınırlama kabul etmeyen yaylar, kadınları zor durumda bırakabilmektedir. Hayatına giren kadının düzen arayışında olması, yay erkeğini boğabilmektedir.

Hayatı akışına bırakmak, olduğu gibi yaşamak felsefesi tam da yaylara göredir. Dolayısıyla onları bir yere bağlamak pek de mümkün değildir.

Kısa süre içerisinde sıkılan yay erkekleri bu özellikleri nedeniyle sadakatsiz olarak tanımlanırlar. İlişkiye başladıktan kısa süre sonra sıkılmaları ve çevrelerine odaklanmaya başladıkları dikkat çeker. Dolayısıyla birçok kadını üzdükleri de gözden kaçmaz.

İkizler Kadınının Sevilmeyen Özellikleri

İkizler kadını bir erkeğin aradığı birçok kritere sahiptir ama kararsızlığı nedeniyle birçok kişiyi kaybedecektir. Tam aradığımı buldum dediği sırada aklını karıştıran fikirleri, ikizler kadınının vazgeçmesine neden olacaktır. Karşısındaki kişinin bu kararsızlığı anlaması mümkün değildir.

Kolay vazgeçer gibi görünen ikizler aslında takıntılıdır. Seçim yaptıklarında akılları her zaman diğer seçenekte kalır. İki erkek arasında seçim yapması gereken ikizler kadını bu huyu nedeniyle ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Diğerini seçseydim daha mutlu olabilirdim pişmanlığı her zaman içlerinde kalmaktadır.

İkizler kadını çoğu zaman iyi bir sohbet arkadaşıdır ancak çok konuştuğu zamanlar sıkıcı olabilmektedir. Ne kadar iyi bir dinleyici olsa da ikizlerin anlatacakları asla bitmez. Bu nedenle partnerlerinin şikâyet ettiği gözden kaçmaz.

Yay Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Yay erkeği ile ikizler kadınının uyumu oldukça başarılı bir uyum olacaktır. Samimi, sıcak ve güven veren bir ilişki yakalamaları mümkündür. Bu süreçte yay erkeği daha güçlü bir sadakat göstermeli, ikizler kadını ise elinden geldiğince net olmalıdır.

Sevgisini gösterdiği ve arkasında durduğu sürece yay erkeğini elinde tutması çok kolay olacaktır.

Yay erkeği ile anlaşmak kolaydır. Bu nedenle ikizler kadını özel bir çaba sarf etmek zorunda kalmaz. İkilinin başarılı bir ilişki için hem fedakârlık yapması hem de kendilerine özgü karakterlerini korumaları gerekmektedir.

Flört dönemi ve sevgililik sürecinde yay ve ikizler birlikteliği imrenilecek bir birliktelik olacaktır. İkisinin de birbirine düşkünlüğü, ne kadar özel olduklarını hissettirmeleri uyumlarını koruyabilmeleri bakımından önem taşımaktadır.

Yay Erkeği İkizler Kadını Evlilik Uyumu

Yay erkeğinin evliliğe pek de sıcak bakmadığı herkes tarafından bilinir. Ne var ki ikizler kadınına olan sevgisi, yay erkeğini nikâh masasına götürebilir. Sonrasında birbirilerine olan sevgilerini muhafaza etmeyi başarabilirlerse evliliklerinin yolunda gitmesi çok da zor olmayacaktır.

Evlilik dendiğinde akla gelen samimi, hoş sohbetli ev ortamı bu iki burçla mümkündür. Evlerinde devamlı bir neşe ve muhabbet olacaktır. Bu bakımdan ikisinin de başarılı eş adayı olduğunu söylemek doğrudur.

Yay Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Yay erkeği bir ateş grubu olarak cinselliğin gerçekten önemli olduğunun altını çizmektedir. Kendini ifade etme yollarından biri olan cinsellik, yay erkeğinin romantizm anlayışlarından biridir. Bu bakımdan eşiyle tutkulu geceler geçirmek için elinden geleni yapacaktır.

İkizler kadını ise cinsellik konusunda biraz daha sınırlamacı bir yapıya sahiptir. Birlikteliğin evliliği güçlendirdiğine inanır ancak olmaz olmaz diye düşünmez. Bu konuda iki burcun çatışma yaşadığı anlar gelebilir.

İkizler kadını daha tutkulu bir birliktelik için kolları sıvadığında sorun ortadan kalkacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Filiz dedi ki:

    Yay erkeği ile ikizler kadınının ilişkisinde bence ilişkiyi belirleyen kadın. Kadın tahamüllü davranıp yeterince ilgi gösteriyorsa bu iş olur. Başka türlü zor. Ayrıca beklentileri de düşük tutmak lazım.