Oğlak Erkeği Kova Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Her şeyle en ince ayrıntısına kadar ilgilenmeyi seven oğlak erkekleri kova kadını için biraz aşırı ilgili olabilir. Her türlü konuyla belli bir mesafeden ilgilenmeyi seven kova kadını için mesafeler korunması gereken özelliklerdir.

İlişkide esas rolü üstlenmek isteyen oğlak erkeği için bu imkânı sağlarsanız onu daha kolay mutlu edebilirsiniz. Duygusal anlamda birbirinizi anlamakta zorluk çekmeniz muhtemel bir durumdur.

Oğlak Erkeği Kova Kadını Aşkı

Kova kadını her şeyin iyimser tarafını görmeye meyillidir. Oğlak erkeği ise her şeyin olumsuz ve negatif tarafından bakma eğilimindedir. Bu farklı bakış açıları çok sık çatışmalar yaşanmasına neden olabilir.  Bu nedenle duygusal olarak değil entelektüel yönden birbirini tamamlamaya çalışan oğlak – kova ikilisi aşk hayatında daha başarılı olur.

Oğlak erkeğinin gururlu yapısı da kova kadınının ihtiyaç duyduğu sevgiyi göstermesine engel olabilir. Bu durumda kova kadınının oğlak erkeğine güven duygusunu hissettirmesi gerekmektedir.

Oğlak Erkeği Kova Kadını Birlikteliği

Tutkulu bir âşık olabilen oğlak erkeği olgunlaştıkça tutkusu da büyümektedir. Kova kadını oğlak erkeğinin olumlu yönlerini ön plana çıkartarak kendine bağlayabilir.

Duygusal açıdan birbirlerini uç noktalara çeken bu çift daha çok kültürel açıdan birbirlerini doyurabilirler. Maddi yönden her iki burç da para kazanıp iyi bir hayat sürme eğiliminde oldukları için bir sorun yaşamayacaklardır. Her ikisi de iyi paralar kazanarak imrenilecek bir hayat sürebilirler.

Oğlak Erkeği Kova Kadını Uyumu

Oğlak burcu erkeği ile kova kadını arasındaki uyum çok zorlayıcı bir uyum değildir. İkisinin istedikleri takdirde uyumlu bir çift olabilme yetileri bulunmaktadır.

Çoğu zaman zorlayıcı bir karakter olarak nitelendirilen kova kadını, oğlak erkeği ile karşı karşıya geldiğinde çok da uyumlu bir partner olabilmektedir. Aralarındaki elektrik her ikisinin de uyumlu kişiliklere bürünmesini sağlayacaktır.

Oğlak erkeğine ilişkide söz hakkı tanındığı sürece uyum sıkıntısı yaratmayacaktır. Kova burcu kadını bu açıdan tolerans göstererek oğlak erkeğine doğru muamele etmelidir. Bu sayede uzun süreli ilişkinin kilit noktasını bulmuş olurlar.

Oğlak ile kova uyumu ikisinin ortak noktalarına da bağlıdır. Ortak zevk sahibi olmaları istediklerini elde etmelerini kolaylaştıracaktır.

Oğlak Erkeği Kova Kadını Aşk Uyumu

Oğlak erkeği ile kova kadını arasındaki aşk uyumu oldukça etkileyicidir. İkisi arasında fırtınalı bir aşk olduğunu söylemek mümkündür ancak bu aşkı muhafaza etme konusunda biraz çaba göstermeleri icap etmektedir.

Aşkı uğruna elinden gelen her şeyi yapan kova kadını, karşısındakinden de aynı şeyleri beklemektedir. Bu beklentileri bulamaması ise kısa sürede vazgeçmesi için yeterli olabilmektedir.

Oğlak erkeğinin kova kadınını el üstünde tutmaması, aşkını onun istediği gibi taşıyamaması aralarındaki uyumu bozmak için yeterli olacaktır. Çiftin aşk uyumu karşılıklı fedakârlıkları ile mümkündür.

Oğlak Erkeğinin Kova Kadınından Beklentileri

 • Kova kadını oğlak burcu erkeğini nasıl etkiler, neler yapmalı bilmelidir. Bir erkeği etkilemenin yollarını iyi bilen kadınlar, oğlakların en kolay etkilendiği kadınlardır.
 • Oğlak erkeği, kova kadınından romantik adımlar bekleyecektir çünkü kova kadını bu konuda biraz daha tutuk bir karaktere sahiptir. Ne kadar romantik yaklaşımlar sergilerse oğlak erkeğinin kalbini kazanması da o kadar kolay olacaktır.
 • Oğlak erkeği maharetli ve her işin üstesinden gelebilen kadınlardan hoşlanmaktadır. Kova kadınının bu konuda doğru adımları atması, oğlak erkeğini tavlaması için yeterli olacaktır.

Kova Kadınının Oğlak Erkeğinden Beklentileri

 • Kova kadını, oğlak erkeğinin daha duyarlı ve mantıklı adımlar atmasını temenni etmektedir. Çoğu zaman duygusal fikirlere kapılıp giden oğlaklar bu yönleriyle kova kadınını hayal kırıklığına uğratabilmektedir.
 • Hayatında olan erkekten prensipli ve soğukkanlı olmasını bekleyen kovalar, doğru hamleleri yapan ve ailesini en iyi yerlere getirecek erkeklere öncelik tanımaktadırlar.
 • Kovalar için oğlak erkeğinin inatçılığından vazgeçmesi çok önemlidir çünkü bu konu, kova kadınının kırılma noktasıdır. Damarına basılmasından hiç hoşlanmayan kova kadını asla geri adım atmayarak ilişkinin çıkmaza girmesine neden olabilir.
 • Başkalarının yanında küçük düşürülmek, alaycı ve lakayt konuşmalarla rencide edilmek kova kadınının bam telleridir. Oğlak erkeği bu konuda temkinli davranırsa kova kadınının ilişki heyecanı aynı şekilde sürecektir.

Oğlak Erkeği Kova Kadını Cinsel Uyum

Oğlak erkeği kova kadını cinsellik konusunda ortak noktaları bulacaktır. Her konuda olduğu gibi cinsellikte de heyecan arayışında olan kova kadını yeniliklere her zaman açıktır. Bu konuda hayal gücü oldukça geniş olduğu için partnerini mutlu etmeyi başaracaktır.

Oğlakların daha gelenekçi bir cinsellik bakışı varsa da zaman içinde kova kadınının temposuna ayak uydurmaları mümkün olacaktır.

Cinselliği bir oyun olarak değerlendiren kova kadını bu konuda elinden geleni yapmaya hazırdır. Partnerinin bu oyuna dâhil olması ve onunla beraber uyum içinde birlikte olması, kova kadınını son derece mutlu edecektir.

Heyecanı ayakta tutan adımlarla cinselliği güçlü kılan kovalar, ilişkilerini bu yönleriyle beslerler.

Karşılıklı olarak beklentilerini bilip cinsel yaşamlarını bu ölçüde sürdüren kova, oğlak ikilisi ilişkilerinde sağlıklı yol alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Buse Can dedi ki:

  Eşim oğlak. Ben kovayım. Bazen hayat gerçekten çok zor oluyor. O daha çok evde zaman geçirmeyi seviyor. İşkolik. Bense tam bir sosyallik insanıyım. Bu yüzden çok kavga ediyoruz. Nasıl orta yolu bulabiliriz?

 2. Zeynep dedi ki:

  Bizde çok fazla tartışıyoruz. Konular hem çok saçma oluyor. Hemde ufak şeyler büyüyor. Çok da uzun süreli Bi ilişki olacağını sanmıyorum çünkü oğlak erkekleri çok fazla alıngan ve nazlı:/

 3. Murat dedi ki:

  Degerin alasjnj verriz ama deger gormeyiz naz da halkımız

 4. Murat dedi ki:

  Orta yolu bulun bir şekilde yoksa biter o evlilik