Yay Erkeği – Koç Kadını Uyumu

Yay erkeği koç kadını uyumuna göz gezdirdiğinizde karşınıza şiddetli bir aşkın çıktığını görebilirsiniz. Eş seçiminde bayanlar, entelektüel erkekleri tercih ederler. Onlar için önemli olan, kültürlü ve beyefendi bir erkekle hayatının sonuna kadar dolu dolu bir hayat yaşayabilmektir.  Bu nedenle tercih edilen erkekler listesinde,  ilk sırada yer alan burç yay burcudur.

Yay erkeklerinin koç kadınlarından beklentileri karşılanması halinde ikilinin arasında son sürat bir aşk yaşanması mümkündür. Koç kadını, evlilik için de sevgililik için de oldukça ideal bir kadındır.

Yay erkeği ile frekanslarının tutması halinde ikilinin oldukça uzun birliktelikleri olacaktır.

Yay Burcu Erkeğinin Yapısı

Yay erkeğinin kalbinin temiz olduğunu, gördüğünüz ilk an çözebilirsiniz.  Sırtınızı rahatça yaslayabilir, asla size kötülük etmeyeceğini bilirsiniz. Çok bilen ve bildiği her şeyi aktarmayı seven yay burcu için öğretmenlik ideal mesleklerden biridir.

Enerjisi ile girdiği her ortamda dikkat çekmeyi başaran ve bayanları kendine hayran bırakan bir erkektir. Sıcakkanlı ve samimidir. Sadece sevgili ya da eş değil aynı zamanda mükemmel bir arkadaş da olabilir.

Çevresinde olup bitenlere karşı duyarsız gibi görünse de el altından yardım eden bir yapısı vardır. Çok da merhametlidir.

Nitelikli bir partner adayı olan yay erkekleri kolay kolay sinirlenmezler. Hassas oldukları birkaç konu vardır ve bu konularda asla taviz vermezler. Damarına basılmadığı sürece yay erkeği ile mutlu bir hayat sürmek mümkündür.

Koç Burcu Kadınının Yapısı

Koç burcu kadını, hayattan zevk alma konusunda en başarılı burçlardan biridir. Eğlenceli bir kişiliği vardır. Bu sebeple yanında kim olursa olsun asla sıkılması mümkün değildir.

Zamanının çoğunu verimli işlerle geçirmeyi tercih eden koç kadınları, yardım aktivitelerinden bağış toplantılarına kadar birçok sosyal etkinlikte boy gösterirler. Erkeklerin sıkça aradığı bu özellikler koç kadınında bolca bulunmaktadır.

Koç kadını, yapısı gereği biraz inatçıdır. Çoğu zaman doğru olduğu düşüncelerin peşinden gider. Ne yazık ki yanlış yaptığını kabullenmesi bir hayli zaman alır. Dolayısıyla inatlaşma sürecinde koç kadınını alttan alabilecek bir erkek daha mutlu olacaktır.

Koç Kadını ile Yay Erkeği Uyumlu mudur?

Koç kadını ilişkilerinde ipleri elinde tutmayı sever. Tanışıldığı ilk an koç kadını için birçok kişinin düşündüğü ilk şey, soğuk ve mesafeli olduğudur.

Özellikle erkeklere karşı tedbirli yaklaşmayı seven bir karakteri vardır. Nitekim bağlanması da bir o kadar zaman alır. Dahası bağlandıktan sonra koç kadınını tanıyamadığınızı fark edersiniz. Çünkü sevdiği erkek için tüm perdelerini aralayacaktır.

Yay burcu erkeği için ideal eş adaylarından biri olabilir ancak zor bir partner olacağı kesindir. Zor ve mücadeleci ruha sahip her yay erkeği koç kadınını kazanabilir.

Koç kadını ile yay erkeği arasındaki uyumu yakalamak tamamıyla ikisinin elindedir. İkisi de belli konularda fedakârlık göstermeleri halinde mutlu bir çift olmayı başarabilir.

Hırçın ve ters tavırlarının aksine sıcak yaklaşmayı tercih eden koç kadını, yay erkeğinin daha kolay teslim olmasını sağlayacaktır.

Yay Erkeği ile Koç Kadını Mutlu Olur mu?

Yay erkeği ile mutlu olmak oldukça kolaydır. Tamamen güvendiği biri için romantizmi üst düzey yaşatacaktır. Koç kadını ile mutlu olmaksa biraz zaman alır. Önce emek sarf etmek daha sonra tadını çıkarmak mümkündür.

Yay erkeği koç kadınından vazgeçemez ise ikisinin bir arada mutlu olabilmesi çok zaman almayacaktır. Mutlu olmaları için koç kadınının, yay erkeğinin hassas noktalarını bilmesi gerekmektedir.

Aynı şekilde yay erkeği de koç kadını için biraz sabrı öğrenmelidir. Kısa süreli bir aşktan ziyade ikisinin uzun soluklu aşk yaşaması muhtemeldir.

Yay Erkeği ile Koç Kadınının Evlilik Uyumu Nasıl?

Yay erkeği ile koç kadınının bir arada olabilmesi için öncesinde kaliteli flört dönemi geçirmeleri gerekmektedir. Koç kadını flört dönemine çok önem verir.

Özel günler, romantik kutlamalar, armağanlar, birlikte geçirilen baş başa zamanlar koç kadını için çok önemlidir. Bu anları beklediği gibi bulabilirse yay erkeğine her anlamda teslim olabilecektir. Dolayısıyla erkeğin yapmış olduğu evlilik teklifini kabul etmesi de çok uzun sürmeyecektir.

Yay erkeği ile koç kadını arasında evlilik uyumu güçlü başlayacaktır fakat sonrasında ikisinin gerçekten çabalamaması halinde sıkılganlıklar baş gösterecektir. Bu bakımdan emek vermeleri önemlidir.

Yay Erkeğinin Koç Kadınından Beklentileri

Yay erkeği, koç kadınını tanımaya başladıktan sonra özellikle birkaç huyuna çeki düzen vermesini isteyecektir. Bu özelliklerinden ilki inatçılık huyudur.

Koç kadını, inat edip küslükte kararlı olduğu sürece ilişkilerindeki sorunlar büyüyerek aratacaktır. Bu duruma engel olabilmek için yay erkeğinin koç kadını ile güzel bir konuşma yapması işe yarayabilir.

Bir başka beklenti ise ani çıkışları ile ilgili olacaktır. Koç kadını kendi planlarının bozulmasından asla hoşlanmaz. Yapılan herhangi bir değişikliğe hiç beklenmedik tepkiler gösterebilir. Bu konuda çevresindekileri kırmaktan vazgeçmesi iyi olabilir.

Koç Kadınının Yay Erkeğinden Beklentileri

Koç kadını, aşkı doludizgin yaşamayı seven bir burçtur. Karşısındaki kişinin de tüm açık yüreklilikle hislerini anlatmasını umacaktır. Yay erkeği, koç kadınına karşı bir şeyler hissediyorsa bunu çekinmeden dile vurmayı denemelidir. Bu sayede koç kadını kendine çok daha kolay güvenecektir.

Zeki erkeklerden hoşlanan koç kadınları, hayatlarındaki erkeğin enerjik ve çalışkan olmasını isterler. Yay erkeği sahip olduğu çalışkanlığı ve enerjiyi göstermekten asla çekinmemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Anonim dedi ki:

    Ben yay burcuyum ve kız arkadaşımla çok iyi anlaşıyoruz. Böyle sürcek gibi gözüküyor, ileriye yönelik planlarımız çok olması dileğiyle.

  2. Стрелец + Овен dedi ki:

    ❤💙

  3. Küçük patates dedi ki:

    Ben yay burcuyum ve erkeğim,tek başıma yaşıyorum ve kimsem yok.Mutluyum,artık yoruldum…