Aslan Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Aslan erkeği yönetici bir karakterdir. Karşısındakine karşı her zaman üstünlük kurmak ve onu yönetmek ister. Bu nedenle karşısındaki başak kadını için zor bir erkektir. Başaklar ise merhametli ve hayır demeyi bir türlü beceremeyen bir karaktere sahiptir. Ancak bunun için zarif ve kibar davranılmasını isterler. Uzun vadeli ilişkilerde bu durum ilk başta sorun olmamaktadır. Çünkü aslanlar ilk aşamada daha anlayışlıdırlar. Ancak zamanla aslanlar emir verir gibi isteklerini diretirlerse ilişkileri çıkmaza doğru gidecektir. Bu nedenle aralarındaki bağı zedelememek adına aslanların biraz fedakârlık yapması gerekir. Başaklar ise aslanların her istediğini yaparak onları bu duruma alıştırmamaları lazımdır. Bu sayede uyumu yakalarlar ve çok uzun ömürlü bir ilişkiye sahip olurlar.

Aslan Erkeği Başak Kadını Arkadaşlık İlişkisi

İlk başta zor gibi gönen bir arkadaşlık ilişkisidir. Başakların biraz fedakârlık yapması gerekir. Ancak bu durum aslanların gözünden kaçmayacaktır. Fedakarlığı görünce o da arkadaşlık kurmak isteyecektir. Bu durum sağlam temelleri olan arkadaşlığın olmasına ortam hazırlar. Aslanlar insanları hayal kırıklığına uğratmayan, sadakatli bir karaktere sahiplerdir. Aynı özellikler başaklarda da bulunmaktadır. Böylece çok uyumlu bir arkadaşlıkları olur.

Aslan Erkeği Başak Kadını Evlilik İlişkisi

Aslanlar hayvanlar dünyasında olduğu gibi evlikte de kral olmayı isterle. Başakların hayali ise kusursuz ve hayal gibi bir evliliktir. Başak kadınları hayallerindeki erkeği bulduğu zaman adeta saçını süpürge eder. Aslan erkeği bu durumun farkında olur ve fedakarlıkları göz ardı etmezse çok mutlu bir evlilikleri olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.