Başak Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? Anlaşabilirler Mi?

Hayal dünyasında yaşamayı seven balık kadın ve titizliği ile bilinen başak erkeğinin ilişkisi ideal ilişkilerden birisidir. Balık kadını yaşamı boyunca, hayallerinin gerçekleşeceği inancını taşır. Onun için dünya daha çok pembe renktedir. Kaç yaşında olursa olsun o renk pek değişiklik göstermez. Sezgileri konusunda asla yanılgıya düşmeyen balık kadını, çevresi tarafından da bu yönüyle tanınır. İş hayatında keyif esaslı çalışır. İşinden zevk almazsa tüm riskleri göze alarak vazgeçebilir.

Başak Erkeği ve Balık Kadını Uyumu

Başak erkeği ile balık kadını arası ilişki uyumu oldukça kuvvetlidir. Başak burcunun aradığı pek çok özelliğe uyan balık kadını, romantizme önem verir. Erkeğinin hayata keskin ve net bakması, balık kadını tarafından törpülenebilir. Renkli ve eğlenceli bir karaktere sahip olmakla birlikte kolayca ağlayabilmesi, başak burcunun balık kadınından uzak kalmak istemesinin tek nedenidir. Balık burcu, başak erkeğinin eleştirilerine bir süre sonra alışabilecek ve sorun olarak görmeyecek nadir burçlardan biridir.

Balık Kadını ve Başak Erkeğinin Anlaşabileceği Noktalar

Ev hayatına çok düşkün olan balık kadını, başak erkeği için paha biçilmez bir armağandır.  Pek çok kadın gibi çok fazla gezmeyi sevmeyen balık kadını eviyle ilgilenmeyi sever. Oldukça marifetlidir. Evinde düzen isteyen başak erkeği de bu durumdan son derece memnun kalır. Nitekim evlilik hayatlarına bakıldığında sevgili dönemlerine göre çok daha mutlu oldukları gözlemlenebilir. Başak erkeği istediği şartlar sağlanıldığında dünyanın en yumuşak kalpli erkeği olabilir. Nitekim balık kadını da bunu tahmin edecek kadar zeki bir kadındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hüseyin dedi ki:

    Başak erkeği ile balık kadını uyumu oldukça iyi.
    Başakların titizliği ilişkide romantizm olarak da kendini gösteriyor. Balık kadını da tam bir duygusal olunca ortaya harika bir ilişki çıkıyor.

  2. Mahmut Yıldırım dedi ki:

    Ben başak burcuyum. Aslında astrolojiye falan inanmıyorum ama çok önemli bir karar öncesindeyim. Etrafımdaki kadınlar burçların öneminden bahsedip durunca sormak istedim. Sevgilim balık burcu ve evlenme teklifi etmeyi düşünüyorum. Başak erkeği balık kadını bir evliliği yürütebilir mi sizce?