Boğa Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Toprak grubunun iki ayrı burcu olan boğa ve oğlak toprağın uyumundan faydalanarak olumlu bir ilişki yaşayabilir. Oğlak kadının hırsı ve çalışkanlığı boğa erkeğinin tembelliğini tamamlayarak ilişkinin yolunda gitmesini sağlar. Hayattan beklentileri aşağı yukarı aynı olsa da oğlak ve boğanın inatçılık özellikleri çiftin zor zamanlar yaşamasına neden olabilir.

Boğa Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi

İlişki ayakları yere basan ve ciddiyetle yürütülen bir hal alacaktır. Günlük ilişkilerden ziyade bu iki burç evlilik yolunu tercih ederler ve sadakat dolu tavırları ile partnerlerini mutlu etmeyi becerirler. Dünyanın en eğlenceli ilişkisi olmasa bile boğa erkeği ve oğlak kadını birbirleri ile mutlu olacaktır.

Boğa Erkeği Oğlak Kadını Evliliği

Oldukça sağlıklı bir evlilik hayatları olur. Boğa erkeği de oğlak kadını da güvenilir ve sağlam insanlardır. Kolay kolay pes etmezler ve alıngan değildirler. Evlilik için gereken yüksek sorumluluk duygusu hem oğlak hem de boğa için sıradan bir kavramdır. Bu nedenle evlilikleri oldukça başarılı olabilir.

Boğa Erkeği Oğlak Kadını Aşk Uyumu

Boğa erkeği ile oğlak kadını arasında heyecan dolu bir aşk bulunmayabilir. Ancak anlaşan ve sevgi dolu bir çift olmaları muhtemeldir.

Boğa Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik

Boğa erkeğinin coşkun ve duygusal tavrı oğlak kadınına biraz ağır gelebilir. Ancak oğlak da boğanın isteklerine karşılık vermekte zorlanmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Boğa Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.