20 Nisan 2017 Boğa Burcu Günlük Astroloji Yorumları

8 Mayıs Koç Burcu Yorumu

Eylül 2016 Kova Burcu Yorumları

Temmuz 2017 İkizler Burç Yorumları

Boğa Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 7 Mayıs, 19:52'de eklendi

Toprak grubunun iki ayrı burcu olan boğa ve oğlak toprağın uyumundan faydalanarak olumlu bir ilişki yaşayabilir. Oğlak kadının hırsı ve çalışkanlığı boğa erkeğinin tembelliğini tamamlayarak ilişkinin yolunda gitmesini sağlar. Hayattan beklentileri aşağı yukarı aynı olsa da oğlak ve boğanın inatçılık özellikleri çiftin zor zamanlar yaşamasına neden olabilir.

Boğa Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi

İlişki ayakları yere basan ve ciddiyetle yürütülen bir hal alacaktır. Günlük ilişkilerden ziyade bu iki burç evlilik yolunu tercih ederler ve sadakat dolu tavırları ile partnerlerini mutlu etmeyi becerirler. Dünyanın en eğlenceli ilişkisi olmasa bile boğa erkeği ve oğlak kadını birbirleri ile mutlu olacaktır.

Boğa Erkeği Oğlak Kadını Evliliği

Oldukça sağlıklı bir evlilik hayatları olur. Boğa erkeği de oğlak kadını da güvenilir ve sağlam insanlardır. Kolay kolay pes etmezler ve alıngan değildirler. Evlilik için gereken yüksek sorumluluk duygusu hem oğlak hem de boğa için sıradan bir kavramdır. Bu nedenle evlilikleri oldukça başarılı olabilir.

Boğa Erkeği Oğlak Kadını Aşk Uyumu

Boğa erkeği ile oğlak kadını arasında heyecan dolu bir aşk bulunmayabilir. Ancak anlaşan ve sevgi dolu bir çift olmaları muhtemeldir.

Boğa Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik

Boğa erkeğinin coşkun ve duygusal tavrı oğlak kadınına biraz ağır gelebilir. Ancak oğlak da boğanın isteklerine karşılık vermekte zorlanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.