İkizler Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

İkizler erkeği ve yengeç kadını aşk uyumu yerlerde denilebilecek kadar düşük bir ihtimaldir. Çünkü yengeç ile ikizlerin hareketleri ve karakterleri tamamen zıttır. Yengeç kadınının evcilliği, ikizlerin bitmek bilmeyen gezmek istemesi ile çok uyumsuz bir çift olacaklardır.

İkizler Erkeği Yengeç Kadını Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği çok zor âşık olan bir tiptir. Âşık olduğunda ise bunu iliklerine kadar hissetmek ister ve işitmek ister. Boğa kadını için ise aşktan çok sevgi önemlidir. Aşkı geçici olarak görür ve sakince sevmeye devam eder. İkizlerin bu sakinlikten sıkılıp bir sabah kaçması an meselesidir.

İkizler Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik Uyumu

Yengeç burcu kadını dokunarak, seslenerek ikizleri cezp edecek ve ona ilişkide şefkat göstererek konsantre olmasına yardımcı olacaktır. Bu durum her ne kadar ikizlerin yatakta hoşuna gitse de normal hayatta tartışma yaşamalarına neden olabilir.

İkizler Erkeği Yengeç Kadını Evlilik Uyumu

Yengeç kadınının sürekli çelişkili cümleleri ikizler erkeğini evlilikten soğutabilir. Bunun dışında ise yengeç kadını sevgisini sürekli belli eden, ilgi gösteren bir yapıya sahiptir ve bunu ikizlerden de bekleyecektir. İkizler burcu ise bu konuda biraz bencildir. Kendisine sevgi ve ilgi gösterileri hoşuna gider ama yengeç kadını hatırlatmadıkça, ikizler erkeği yengece karşı hislerini söylemeyecektir. Bu da evliliklerinde sorun haline gelecektir. Ayrıca ikizler burcunun dışa olan yaşam tarzı, yengeç kadınının çekingenliği ve gezme fobisi yüzünden sürekli tartışmalar yaşanacaktır. Bu ilişkinin evlilik ile sonuçlanması neredeyse imkânsız bir ihtimaldir.

İkizler Erkeği Yengeç Kadını Anlaşabilir mi?

Yengeç kadını ikizlerin gezmesine, ikizlerde yengeç kadınının evcilliğine laf söylemediği sürece gayet iyi yürütebilirler. Hatta iki arkadaş olarak, ilişkide olduklarından daha güzel bir şekilde anlaşırlar. Çünkü aralarında ilişki varken ola sorunlar ortadan kalkacak iki tarafında birbirini kasmasına gerek kalmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özlem dedi ki:

    Ben yengeç burcuyum beraberlik yaşadığım erkek arkadsim ikizler ve yükselen vücuda ikizler zor bı süreç atlatsaksa yengeç burcunun özelliği asla pes etmez ve zoru başarmak için zor olanı sefer ve iyiki ikizler Burcu bı sevdiğim değer verdiğim Eşim var onu çok seviyorum