Koç Erkeği Yay Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Yay kadını koç erkeği için biçilmiş kaftandır. Yaratıcı, zeki ve özgür ruhlu bu kadın her hali ile koçu etikler ve baştan çıkarır. Enerjik ve neşelidir. Sosyallikten, gezmekten ve hareketten hoşlanır. Bu yanları ile koç erkeğinin hoşuna gidecek birçok özelliğe sahiptir. Koç erkeği yay kadınını tanır tanımaz onunla eğlenmeye başlayacaktır.

Koç Erkeği Yay Kadını İlişkisi

Yay kadının enerjik yapısı koç erkeğinin hareketli ve heyecanlı hallerine karıştığında ortaya mükemmel bir birliktelik çıkar. Uzun soluklu geziler, sohbetler, projeler çiftin en büyük keyifleri haline gelir. Birbirlerine çok benzerler ve birçok yönden birbirlerini tamamlarlar.

Koç Erkeği Yay Kadını Evliliği

Evlilik yayın tercihleri arasında değildir. Genellikle yaylar özgür olmaktan ve bağlanmamaktan yanadır. Koç da çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir ve evlilik içerisinde sadakatsizlik göstermesi de ihtimaller dâhilindedir. Bu nedenle yay ve koç arasında gerçekleştirilecek bir evlilik tamamen kişilerin değerlerine bağlı olarak gelişecektir.

Koç Erkeği Yay Kadını Aşk Uyumu

Koç erkeği ile yay kadını arasında derin bir uyum vardır. İlişkileri mutlu ve sevgi dolu olacaktır. Birbirlerini anlarlar ve buna göre davranış geliştirirler.  Kavgaları alttan alan kişi genellikle yay olacaktır.

Koç Erkeği Yay Kadını Cinsellik

İki özgür ruh olarak yatakta harikalar yaratırlar. Yay kadınının sınırsızlığı koçun doyumsuzluğu ile tam uyum sağlar ve tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Koç Erkeği Yay Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Koç Erkeği Yay Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Koç Erkeği Yay Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.