Başak Burcu Erkeğini Kendine Âşık Edebilir misin?

Temmuz 2017 Terazi Burcu Yorumları

Boğa Burcu Ocak 2018 Yorumları

22 Nisan 2017 Oğlak Burcu Günlük Analizleri

Koç Erkeği Yengeç Kadını Aşk Uyumu

Burç Uyumu 23 Nisan, 23:43'de eklendi

Yengeç kadını naif ve olabildiğince kırılgandır. Canı yanarsa içine kapanır ve kendine zarar verecek riskli durumlardan kaçınma taraftarıdır. Koç erkeği ise tam tersine risk almayı ve savaşmayı sever. Kolay pes etmez ve sosyal açıdan fazlaca canlıdır.

Koç Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi

Özellikleri taban tabana zıt olan bu iki insanın bir ilişki içerisinde olması oldukça zordur. Yengeç koçun kendisini inciteceğinden korkarak geri çekilir. Koç ise ilişkinin hangi noktasında durması gerektiğini kestiremez. Bu nedenle ilişkinin uyumlu bir şekilde sürdürülmesi mümkün değildir.

Koç Erkeği Yengeç Kadını Evliliği

Evlilik hayatı da koç erkeği için oldukça zordur. Yengecin romantik ve evcimen yapısı koç erkeğini bunaltabilir. Yengeç ise sık sık koç erkeğinin sadakatinden şüphe eder. Zaten güven konusunda büyük korkuları olan yengeç kadını koç erkeğine güvenmekte büyük zorluk çeker. Bunun yanı sıra koç erkeği de yengeç kadının aşırı romantik beklentilerinden bunalabilir.

Koç Erkeği Yengeç Kadını Aşk Uyumu

Koç erkeği ve yengeç kadını arasındaki aşk uyumu oldukça düşüktür. Ancak koç bazı yönlerini törpülemeyi yengeç de beklentilerini düşürmeyi başarırsa ilişkinin süresi de uzatılabilir.

Koç Erkeği Yengeç Kadını Cinsellik

Yengeç yatakta sıcaklık ve romantizm bekler. Koç erkeği ise yalnızca tutkunun peşine düşecektir. Farklılıklar seks hayatında da ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle koçla yengeç arasında cinsel bir uyumdan bahsetmek de zordur.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Halil 30 Ağustos 2018

En iyi anlaşan 2 burç olsa gerek. Annemle babamın burçları koçla yengeçti. Bizim eşimle tam tersi. Çok iyi anlaşıyoruz.