Kova Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Aslan kadını ile kova erkeği arasındaki uyum tarafların anlayışlılık düzeylerine bağlıdır. Aslan kadını ile birlikte olmak, otorite savaşlarına hazırlanmak demektir. Bu noktada aşktan ve evlilikten huzur bekleyen kova erkeğinin seçimini yapması gerekir.

Kova erkekleri için eşlerine hesap vermek çok zorlu bir durumdur. Sevdikten sonra duvarlarını yıksalar da bunu zamanla sorun haline getirebilirler. Kontrol etme konusunda biraz hassas olan aslan kadını, eşinin nerede ne yaptığını kimlerle birlikte olduğunu devamlı kontrol etme gereksinimi duyacaktır. Ancak ev ortamı içerisinde ikisinin mutlu olmaması için hiçbir sebep yoktur.

Hemen her konu hakkında fikir sahibi olan aslan kadını, kova erkeğinin aradığı kültürlü kadın kriterine uymaktadır.

Aslan Kadınının Aşk Hayatı

Eşinin özgürlük beklentilerinden hoşlanmayan ancak kendi de kısıtlanmaya gelemeyen aslan kadını gitgellerini idare edebilecek bir erkeğe ihtiyaç duyar.

Aslan kadını ile birlikte olacak her erkeğin ilgi konusunda hassas davranması gerekmektedir. Çünkü hemen her tartışma bunun üzerinden dönecektir. Zor ikna olabilen bir yapısı vardır. Bu nedenle onunla anlaşmanın yollarını bulmak biraz zaman alacaktır.

Kova Erkeğinin Aşk Hayatı

Verdiği sözleri tutma konusunda çoğu erkekten iyi olan kova erkeği, eşinin güvenini kazanma konusunda çok başarılıdır. Onunla atılacak her adımda eşi kendini güvende ve huzurlu hissedecektir.

Aşktan beklentisi, daha çok anlayış ve sabır üzerine yoğunlaşsa da tutku da kova erkeğini cezbeden noktalardan biridir. Anlaşılması zaman alsa da kova erkeğini tanıyabilmek için çaba sarf etmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Kova Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.