Yengeç Erkeği Koç Kadını Uyumu Nasıldır? Evlilik Aşk ve Cinsellik Uyumu

Yengeç erkeği ile koç kadının arasında doğru yaklaşımlar sayesinde son derece dengeli bir ilişki kurulabilir. Yengecin duygularını belli etmeyen ancak her zaman savunma halinde olan tavırları koç kadını tarafından başarı ile alttan alınabilir ve koç kadını yengeç erkeğine sadık bir eş olmayı kolaylık ile başarabilir.

Yengeç Erkeği Koç Kadını İlişkisi

Koç kadını uzun uğraşlar sonucunda yengeç erkeğine ulaştığında kendisini her yönden tatmin edecek bir partnere sahip olmuş demektir. Koç kadını yengecin dengesiz tavırlarını başarı ile alttan alarak yengeç erkeğinin esasen ne istediğini anlayan içgüdüleri sayesinde onu mutlu eder. Yengeç erkeği ise koç kadının istediği duygusal ve tutkulu ilişkiyi koç kadınına vaat eder. Bu şekilde kurulan ilişkinin uzun yıllar devam etmesi olanaklı olsa da oldukça inatçı ve kararlı yapıları olan bu iki burcun zıtlaşmaları gemilerin yakılması ile de sonuçlanabilir.

Yengeç Erkeği Koç Kadını Cinsellik

Koç kadının yatakta aradığı heyecanlı ve duygu yoğunluklu ilişkiyi yaratmak yengeç erkeği için son derece kolaydır. Bu sayede koç kadınının birçok ihtiyacına hitap edecek olsa da koç kadının kendi duygularını analiz edebilmesi telaşı ile yengeç erkeği kendini bazı durumlarda geri çekebilir. Bunun dışındaki durumlarda cinsel olarak da uyuşan yengeç erkeği ve koç kadını ilişkisinin tek eksiği tarafların birbirlerine açık olmakta zorlanmaları olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yengeç Erkeği Koç Kadını Uyumu Nasıldır? Evlilik Aşk ve Cinsellik Uyumu için yorumda bulun

    Yengeç Erkeği Koç Kadını Uyumu Nasıldır? Evlilik Aşk ve Cinsellik Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Erkeği Koç Kadını Uyumu Nasıldır? Evlilik Aşk ve Cinsellik Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.