22 Haziran 2016 Yay Burcu Yorum Aşk Para Şans

4 Haziran 2016 Akrep Burç Yorumları

2016 Haziran Ayı Oğlak Burç Yorumları

Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Koç Erkeği Terazi Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 1 Mayıs, 11:05'de eklendi

Terazi kadını oldukça kurnaz bir yapıya sahiptir. İnce düşünür ve analiz yeteneği oldukça gelişmiştir. Kimseyi kırmaz ancak istediklerini yaptırmayı iyi bilir. Koç ise bunun karşısında oldukça kavgacı ve aceleci kalmaktadır.

Koç Erkeği Terazi Kadını İlişkisi

İkilinin ilişkisinin sağlığı tamamen denge kurmalarına bağlıdır. Eğer koç erkeği kavgacı tavrını öne sürecek olursa kaybeden taraf olur. Terazi, koç istemese de hiç belli etmeden onu yönetecektir. Koç bu durumu fark ederse ilişkiyi sonlandırmak bile isteyebilir. Çünkü yönetilen olmaya dayanamayan koça göre o, her zaman yönetici pozisyonda olmalıdır.

Koç erkeği Terazi Kadını Evliliği

Koç erkeği ile terazi kadınının evliliği de yine dengelerin iyi kurulmasına bağlı olarak yürür. Koç erkeği aceleci ve sinirli tavrını bir kenara koymayı başarabilirse terazi kadını bu evliliği yürütmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ancak aksi durumda ikili arasında sessiz bir savaş sürüp gidebilir.

Koç Erkeği Terazi Kadını Aşk Uyumu

Koç burcu ile terazi kadını arasında ciddi bir aşk uyumu olduğu söylenemez. Bu daha çok tarafların göstereceği emeğe bağlı bir durumdur. Bu emeğin karşılığında aşk beslenerek uyum arttırılabilir.

Koç Erkeği Terazi Kadını Cinsellik

Terazi kadını her zaman özenli ve bakımlıdır. Koçtan da bunu bekler. Koç erkeği acele etmez ve terazinin beklentilerini karşılarsa cinsel yaşamları sağlıklı olabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.