Terazi Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016

Kova Burcunun Yönetici Gezegeni ve Özellikleri

4 Haziran 2016 Oğlak Günlük Burç Yorumları

2017’de Boğaları Neler Bekliyor?

Oğlak Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 7 Ocak, 15:00'de eklendi

Sakin ve duygularını göstermekte aceleci ve heyecanlı davranmayan oğlak erkeği sağlam ve kararlı adımlar atmayı sever. Dingin ve düşünceli yapısı ile her adımını planlayarak atmaktadır. Tutkulu ve sadık bir erkek kişiliği sergiler. Planlı yapısı ile her şeyi önceden bilmek ve risk almak yerine emin adımlarla ilerlemek ister. İşi konusunda oldukça hassas olan oğlak erkeği iş yerindeki konumunu oldukça önemsemektedir.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Aşk konusunda tutkulu bir aşık olan akrep kadını duygularını özgürce ve herkese göstererek yaşamak ister. Hızlı ve enerji dolu bir yaşamı olan akrep burcu kadını aynı zamanda emniyette hissetmeyi de oldukça önemsemektedir. Aldatılmak onun için asla kabul edilemeyecek bir yapısı vardır. Aldatıldığını anladığı anda intikam almak onun için hiç de zor olmayacaktır. Akrep burcu hakkında detaylı bilgi için sizi buraya alalım. http://akrep.burclarinozellikleri.com/

Akrep – Oğlak İlişki Uyumu

Sadık bir erkek olan oğlak erkeği tutkulu bir aşık olan akrep kadını için iyi bir eş adayıdır. Duygularını göstermekte zorlanan oğlak erkeği akrep kadınının aceleci ve her zaman ilgiye olan ihtiyacını karşılamakta zorlanabilir. Aldatılmayı asla hazmedemeyen akrep kadını en ufak bir açığını yakaladığı aşığı asla affetmez. Evlilik hayatı konusunda uçlarda bir aşk hayatı yaşar ve cennet ve cehennemi bir arada yaşayabilirsiniz. Akrep kadını emniyette hissetmeyi oldukça önemser ve oğlak erkeği de ona bu güven ortamını sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.