Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Hem terazi erkeği hem de ikizler burcu kadını hava grubuna mensup olan kişilerdir ve bu da pek çok ortak yönlerinin bulunmasına imkân vermektedir. İki burcunda temeli oldukça kuvvetlidir ve cazibeleri ile zekâları sayesinde birbirlerini kolaylıkla etkileyebilmektedirler.

Terazi erkeklerindeki yaşama sevinci ikizler burcu kadınını da harekete geçirerek bu çiftin güzel bir ikili olmasını sağlamaktadır. Terazi erkekleri akıllı ve kendinden emin kadınlardan hoşlanmaktadır.

İkizler burcu kadını da terazi erkeğine bu istediğini verebilecek özelliktedir. Terazi erkekleri de çoğu zaman karar vermekte zorlanan kişiler oldukları için ikizler burcu kadınının karakteristik özelliği olan kararsızlık konusunda onu en iyi anlayabilecek burçlardan birisi olarak gösterilebilmektedir.

Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu

İkizler ve terazi burcunun uyumu, gören herkesin hayran olduğu uyumlardan biridir. İlişkilerinde her zaman pozitif adım atmayı tercih eden terazi erkekleri, ikizler kadınının gelgitlerini çok rahat kaldırmaktadır.

Kararsızlık ve tutarsızlık konusunda en zorlayıcı burçlardan biri olan ikizler, terazi erkeğinin bu anlayışına hayran kalacaktır.

İkisi arasındaki uyumun temelinde hava burcu olmaları yatmaktadır. Temelde sağlam bir ilişki olduğu için ikisi arasındaki uyumun kolay kolay bozulmayacağı da bilinmektedir.

Bir erkeğin sahip olması gereken tüm özelliklere sahip olan teraziler, ikizler kadınını kolayca etkileyebilmektedir. Girdikleri ortamda dikkat çekmeleri, nerede nasıl davranacaklarını bilmeleri ikizler kadını için çok önemli özellikleridir. Bu özelliklere sahip olan bir erkekle uyum sağlamak çok da zor olmamaktadır.

Terazi Erkeği İkizler Kadını Aşk Uyumu

Terazi burcu erkeği vefalı ve sadık yapısı ile bilinmektedir. Bu da bir ilişkide sadakat arayan ikizler kadını için terazi erkeğini, ideal bir sevgili haline getirmektedir. Terazi erkekleri oldukça seçici kişilerdir ve kolay kolay beğenmemeleri ile bilinmektedirler.

Detaycı bir kişiliğe sahip olan terazi burcu erkeği, ikizler kadınını ilk gördüğünde âşık olacaktır. Hareketli, neşeli, sevimli halleriyle görenleri büyüleyen ikizler kadını, aşk dengesini ancak hava grubu bir burçla yakalayacaklar.

Bu özellikleri ikizler kadını ile terazi erkeğinin aşk uyumu yakalamasını sağlamaktadır. Terazi ikizler ilişkisi aşk, saygı ve merhamet üzerine kuruludur. Uyumlu bir çift olarak bu nitelikleri asla kaybetmemeye özen göstermeleri tavsiye edilmektedir.

Terazi Erkeği İkizler Kadını Evlilik Uyumu

Terazi erkeği ile ikizler kadınının evliliği ideal sayılabilecek evlilik türlerinden birisine örnek olarak verilebilmektedir. Terazi erkeğinin sevdiğine değer veren yapısı, ikizler kadınının çok hoşuna gitmekte ve bu da ilişkinin uzun süreli olmasını sağlamaktadır.
Sınırsızca ilişki yaşamak istediğinizi düşünerek merter sınırsız escort bayanları sizler için listeledik bu sayfada.
Her iki taraf da çocukları çok sevdiği için bu çiftin evliliğinde birden fazla çocuk sahibi olmaları muhtemeldir.

Sevimli bir eş adayı olan teraziler, özgürlüğünün hapsedilmesinden endişe duyarlar. Evlilik kararı alana dek yaşadıkları gerginlikler, evlendikten sonra ortadan kalkmaktadır.

İkizler kadını ile evlenmek, terazi erkeğinin mutlu olmasını sağlayacaktır. Bir süre adaptasyon sorunu yaşasalar da sonrasında alışmaları çok da zaman almayacaktır.

Terazi Erkeği ile İkizler Kadını Anlaşabilir mi?

İkizler ve terazi anlaşabilir mi kaygısı güden çiftler rahatlıkla anlaşabileceklerini bilmeliler. %80 oranında anlaşma payı verilen bu çift, fırtınalı ve gergin bir ilişki yaşamaz. En önemli sorunlarında dahi birbirilerini dinlemeyi bilirler. Dolayısıyla anlaşmaları onlar için çok da zor olmaz.

İletişimi güçlü olan nadir burçlar, ilişkilerde uzun süreli başarı elde edebilirler. Terazi ve ikizler de aynı başarıya sahip çiftlerden olacaktır. İkisinin gerilmesine neden olacak en temel sorun yalan olacaktır. İki burcun da tahammül edemediği bu durum, ilişkide anlaşmazlıklar doğurabilmektedir.

Terazi Erkeğinin İkizler Kadınından Beklentileri

 • İkizler burcu kadını, partnerinin kendine özgü hayatı olduğu gerçeğini kabul etmekte zorlanmaktadır. Özgürlükçü bri anlayışa sahip olsa da terazi erkeğinin kendinden bağımsız olması onu çok rahatsız etmektedir. Bu alışkanlığını sürdürmesi, terazi erkeğinin uzaklaşmasına neden olabilir.
 • Terazi erkeğinin bir kadından beklentisi hayattan zevk almasını bilmesidir. Eve kapalı geçen bir hayat, terazilere göre değildir. İkizler kadınının da bu konuda aynı bakış açısına sahip olmasını dilemektedir.
 • Terazi burcu erkekleri, nerede nasıl davranması gerektiğini bilen erkeklerdir. İkizler kadınının da kendini geliştirmesi nerede, kiminle nasıl konuşması gerektiğini bilmesi üzerine düşünmektedir.
 • Terazi erkeklerinin bakımlı ve şık giyindikleri çevreleri tarafından dikkat çekmektedir. Dağınık ve bakımsız olan bayanlar, ilgilerini çekmemekte özenli davranmaları gerektiğine inanmaktadırlar.

İkizler Kadınının Terazi Erkeğinden Beklentileri 

 • Akıllı ve zeki erkeklerden hoşlanan ikizler kadını, terazi erkeklerinin de zeki adımlar atmaları gerektiğine inanmaktadırlar. Bu tarz erkekler ilgilerini daha çok çekmektedir.
 • İkizler burcu kadınları etkilemenin en önemli yolu nezaket ve inceliktir. Terazi erkeklerinin bu özelliğe sahip olması, ikizleri tavlamak için yeterli olacaktır.
 • İkizler kadını da özgürlükçüdür ancak terazi erkeğinin başına buyruk halleri, ikizler kadınını rayından çıkarmaktadır. Kıskançlığa ve meraka mahal vermeyen adımlar atması en önemli temenniler arasındadır.
 • Sabırlı ve anlayışlı erkekler ikizler kadınını daha kolay taşırlar. Bu yüzden çabuk sinirlenmeyen, ikizlerin kararsızlıklarına tahammül edebilen teraziler bir adım önde olacaktır.
 • Hayatını renkli geçirmeyi seven ikizler kadını, terazi erkeğinin de aynı tempoda yaşamasını istemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

  Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.