Yay Erkeği Akrep Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur?

Her şeyden önce kadın olduğunun farkında olan akrep kadını, doğru erkeği bulmayı bekler. Eğer doğru erkeği bulursa onu dünyanın en mutlu erkeği yapabilir.

Alışverişi seven, sosyal hayatında aktif, kararlı ve azimli bir kadındır. İş hayatında da aşk hayatında da kendini ezdirmeyecek bir yapısı vardır. Akrep kadını için en ideal konum patronluktur.

Başkalarının altında çalıştığında bunu hırs meselesi haline dönüştürebilir. Aşk hayatında da saygı duyduğu bir erkekle birlikte olmak ister. Bu nedenle her dediğine evet diyen bir erkek yerine durması gereken yeri gösteren bir erkek hayallerini daha çok süsler.

Yay Erkeğinin Zorlayıcı Özellikleri

Hayata, eğlence gözüyle bakan yay erkeğinin bu yönü başını derde sokabilir. Birçok kadın için aşk ciddi bir meseledir. Ancak yay erkeği, aşk için çok da ciddi şeyler düşünmez.

Onun âşık olup kendinden geçmesi çok zordur. Bu nedenle sıkça tepki alır. Yay erkeği için hayat pek de sıradan değildir. Aynı gün içerisinde, farklı farklı şehirleri gezebilecek enerjiye sahiptir. Bu düzensiz hayat pek çok kadın için arzulanabilir değildir.

Yay Erkeği ile Akrep Kadını Arasındaki Uyum

Akrep kadını ile ilişki kurmak her erkek için kolay değildir. Yay erkekleri akrep kadınıyla mutlu olabilir. Ancak bunun tek bir şart vardır o da tartışmayı bilmek.

Akrep kadını ile yaşanan aşkın tartışmasız olması imkânsızdır. Ne yazık ki yay erkeği de gerilime tahammül edemeyen bir yapıya sahiptir. Ayrıldıkları bu tek noktayı aşabilirlerse sorunsuz bir aşk hayatları olacaktır.

Yay akrep arkadaşlığı, gören herkesin hayran kaldığı arkadaşlıklardandır. İkisi arasındaki bağın güçlenebilmesi için önce arkadaş olarak birbirilerini tanımaları çok daha sağlıklı bir sonuç verecektir. Arkadaş olarak güzel bir uyum yakalayan ikili sorasında diledikleri gibi ilişki kurabilmektedirler.

Yay Erkeği Akrep Kadını Aşk Uyumu

Akrep kadınını etkilemenin yollarını iyi bilen yay erkeği, kısa süre içinde başarılı bir ilişkiye adım atabilecektir. İlişki başlangıcında her şey çok güzel olsa da sonrasında akrep kadını ile sakin bir ilişki yürütmek bir hayli zor görünecektir. İkisi arasındaki uyum tam olarak bu noktada kendini gösterecektir.
Gerçek bir bayan mı arıyorsunuz? avcılar bayan escort bulabilmek için artık daha fazla beklemeyin. Hızlı randevu sistemi ve gerçek profiller burada.
Aşkta uyumu yakalama konusunda başarılı olan yaylar, akreplerin bireysel düşünmesine izin vermemeliler. Bir bütün olabilmeyi, uyumlu çiftlerden biri olarak aşkı doludizgin yaşamayı kolaylaştırmalıdır. Bu sayede hem uyumlu hem de anlaşabilen bir çift olabilmeleri mümkündür.

Yay Erkeği Akrep Kadını Evlilik Uyumu

Akrep burcu ile yay burcunun uyumu birçok araştırma sonucunda düşük yüzdeye sahip görünmektedir. Su burcu olan akrep, ateş burcu olan yayı söndürmek için yeterli olacaktır.

İkisinin birçok noktada zıtlık yaşaması, ilişkilerinin yıpranmasına neden olabilmektedir. Flört döneminde heyecanını kaybetmeyen çift, evlilik döneminde ellerinden gelenin fazlasını yapsa da anlaşma sorunu yaşamaktadır.

Akrep kadınının başına buyruk halleri, sert mizacı ve kuralları olması yay erkeğinin gerilmesine neden olmaktadır. Gerildiğinde daha çok öfkeyle hareket eden yay erkeği evliliği riske atacak kararlar alabilmektedir. Bu gibi durumlara mahal vermemek adına akrep burcu kadını da yay erkeği de toleranslı davranmaları gerektiğini bilmeliler.

Yay Erkeği ve Akrep Kadını Anlaşabilir mi?

Akrep kadını yay erkeği uyumu Uzman TV gibi kanallarda sık sık ele alınan bir konudur. İkisi arasındaki uçurumun birçok kişi tarafından fark edilmesi mümkündür. Ele avuca sığmayan, kolayca zapt edilemeyen yay erkeği akrep kadınının beklentilerini karşılamakta zorlanmaktadır.

Sorumsuzluk ve savurganlık dendiğinde akla ilk olarak yay burcu gelmektedir.

Yay burcunun akrep kadınını anlaması ve ikisinin anlaşması biraz zor olmaktadır çünkü akrep kadınları prensip sahibi, sorumluluk alabilen kadınlardır. Bu özellikleri sayesinde hayatlarını belli başlı kurallarla yaşamaktadırlar. Yay erkeğinin kural tanımayan halleri durumu çıkmaza sokabilmektedir.

Yay Erkeğinin Akrep Kadınından Beklentileri

 • Yay erkeğinin akrep kadınından en büyük beklentisi rahat bırakılmasıdır. Ne kadar rahat bırakılırsa o kadar özgür hissedecek ve ilişkisini daha sağlıklı şekilde yürütebilecektir.
 • Akrep kadınının erkek üzerinde kontrol kurma özelliği bulunmaktadır. Yay erkeği bu tür kontrollerden hoşlanmaz ve kabul etmez. Dolayısıyla ikisinin otorite kaygısı yaşamaması adına yay erkeği, akrep kadınının daha esnek davranmasını istemektedir.
 • Yay erkeğinin akrep kadından bir başka beklentisi tempolu hayatına adapte olmasıdır. Devamlı yemek, içmek ve gezmek üzerine odaklı olan yaylar kendilerine eşlik edebilecek partnerlere ihtiyaç duymaktadır.
 • Para konusunda kendine müdahale edilmesinden hiç hoşlanmayan yaylar bu konuda akrep kadınının arka planda kalmasını tercih etmektedir.

Akrep Kadınının Yay Erkeğinden Beklentileri

 • Yay burcu erkeği, dürüst ve açık sözlüdür. Ne var ki bu iki özelliğini çoğu zaman acımasızca kullanmaktadır. Dilinin sivri olması, akrep kadınının sık sık kırılmasına neden olmaktadır.
 • Eleştirme konusunda da acımasız olan yay erkeği bu özelliğini terk etmeli ve akrep kadınına biraz daha yapıcı adımlar atmalıdır.
 • Birçok şeyi derinden ve ağır şekilde yaşayan akrep kadını aynı durumu yay erkeğinden de beklemektedir. Yayların yüzeysel hislerle geçiştirmesi akreplerin hevesini kırmaktadır.
 • Benim dediğim olsun çatışmasına giren yay erkeği, karşısındaki kişinin tek başına bir birey olduğunu unutmaktadır. Bu özelliği ile ilişkisinde ağır bir baskı kurduğunu fark etmemektedir. Akrep kadını, yay erkeğinin benmerkezcilikten sıyrılmasını temenni etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Yay Erkeği Akrep Kadını Uyumu - İlişkileri Nasıl Olur? Yay Erkeği Akrep Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur? için yorumda bulun

  Yay Erkeği Akrep Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Erkeği Akrep Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.