Yay Erkeği Aslan Kadını Uyumu – Anlaşırlar Mı?

Yay erkeği ile aslan burcu kadını uyumu bir hayli emek gerektiren bir uyum sürecidir. Birçok bakış açısına göre ikilinin uzun süreli aşk hayatı yaşayabilmeleri imkânsızdır. Çünkü her ikisi de ateş grubudur.

Hayatları hakkında müdahale kabul etmeden karar alabilmek isterler. Birlikte bunu yapabilmeleri imkânsızdır. Bir süre sonra her ikisi de ortak noktalarının çok az olduğunu kabul ederler.

Yay erkeği için esas olan eğlence iken aslan kadını düzenli ve disiplinli bir hayatı tercih eder.  Fazla detaylı seven aslan kadını bir o kadar da sevilmek ister ancak yay erkeği için derin sevgi söz konusu değildir. Fazla dallanıp budaklandırmak tercihi değildir.

Yay erkeğinin ilişkilerden beklentileri ile aslan kadınının beklentileri farklılık göstermektedir. Dolayısıyla her ikisinin uyum içinde yaşayabilmeleri için denge kurmaları için olağanüstü bir çaba sarf etmeleri gerekmektedir.

Yay Erkeğinin İlişkide Zor Yönleri

Eğlenmeyi seven ve bir o kadar da keyfine düşkün olan yay erkeği bunu ilişkilerinde aleyhine dönüştürebilir. Bağımsızlıktan hoşlanır ve her ne kadar düzenli hayatı istediğini dile getirse de bir süre sonra sıradanlık onu boğmaya başlayacaktır. Bunun için yay erkeği evlilik için tehlikeli bir erkektir.

Kolay sıkılan burçlar listesinde ilk sırada yer alan yay erkeği çoğu zaman birkaç aydan ileriye gidemez. İlişkilerine göz gezdirdiğinizde elle tutulur ayrılık nedenlerinin olmadığını görürsünüz.

Çoğu zaman sabrı tükenen ve karşısındakini tanıdığı için sıkılan yaylar bu özelliklerini ortaya koyma konusunda aceleci davranırlar.

Aslan Kadınının İlişkide Zor Yönleri

Aslan kadınının ilişki içerisindeyken karşısındakini zor duruma düşürdüğü noktalar olabilmektedir. Bu noktalardan en önemlisi ardı arkası kesilmeyen otoriter tartışmalar yaratmasıdır.

Pek çok erkeğin asla kabul etmeyeceği kontrol edilme durumu, aslan kadını ile mücadeleye dönüşmektedir. Benim dediğim olsun kavgaları artış göstermekte ve aslan kadınının tartışmada geri adım atmadığı dikkat çekmektedir.

Otoriterliğinin yanı sıra gereğinden fazla tutumlu olabilen aslan kadınları özellikle yay erkekleri ile bir araya geldiklerinde bu konuda da sıkıntı yaşamaktadırlar. Yay erkeği gereksiz masraf çıkarma konusunda oldukça başarılıdır. Aslan kadını ise fazla tutumlu olduğu için çatışmaları kaçınılmazdır.

Aslan Kadının Özellikleri

Her açıdan hayatını kendi yönetmek isteyen aslan kadını, müdahale kabul etmeyecek kadar keskindir. Özellikle arkadaş ve eş seçimlerinde başına buyruk davranmayı sever. Bununla beraber aslan kadını için aile esastır.

Ailesi için her şeyi yapabilecek kadar fedakâr bir yapısı vardır. Güler yüzlü, herkes tarafından sevilen bir o kadar da saygı gören bir kadındır. Bilgeliği bayanlar arasında sıkça konuşulur ve kıskanılır. Aslan kadını olabilmek büyük bir şanstır.

Olumlu ve bir o kadar da sevecen bir yapısı olan aslan kadını, aile kurup düzenli yaşama geçmesi çok istemektedir. Bunu gerçekleştirmek isterken diğer yandan eşinin baskılayabildiğini unutmaktadır.

Yay Erkeğinin Özellikleri

Yay erkeği ılımlı, sevimli, heyecan dolu ve esprili bir erkektir. Sevdiği kişileri kısa süreliğine de olsa çok mutlu eden yaylar, sürprizlerle dolu bir yaşama sahiptir. Bu özellikleri sayesinde kadınları kendilerine bağlama, hayran bırakma başarıları bir hayli yüksektir.

Evlilik fikrinden uzak olan yay erkekleri, yaşları yeterince olgunlaştığında baba olmayı hayal edebilirler. Bu bakımdan sabırla beklemek ve onlar için en doğru zamanda evlilik tekliflerini kabul etmek fayda sağlayacaktır. Hem kibar hem de centilmen bir erkek olan yaylar, mutlu etmeyi çok iyi bilirler.

Yay Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Yay erkeği ile aslan kadınının uyum sağlayabilmesi için ekstra enerji harcamaları gerekmektedir. İkisinin taban tabana zıt olan bakış açıları, çatışmalarına neden olmaktadır.

Aslan burcu hayatı ne kadar ciddiye alırsa yay erkeği bir o kadar basite alır. Dolayısıyla aslan kadınının beklentilerinin hiçbiri karşılanmazken yay erkeği sıkılmaya başladığını fark eder.

İki burcun uyum sağlayabilmesi için aslan kadınının yay erkeğini rahat bırakması gerekmektedir. İlişkinin sorumlulukları altında ezilmesine izin vermemesi ve özgürlük alanlarında ona müdahale etmemesi önemlidir.

Ne kadar sağlıklı ve düzenli bir yaşamı olursa o kadar mutlu olan aslan kadını,  yay erkeğinin hareketli yaşamına ayak uydurmalıdır.

Yay Erkeği ile Aslan Kadını Evlenebilir mi?

Yay erkeği ile aslan kadınının tanıştıktan kısa süre içerisinde evlenmesi biraz zordur. Yay erkeğinin uzun sürede tanıyıp güvenmeden herhangi bir kadına kendini emanet etmesi mümkün değildir. Bunun yanında dengeli ve düzenli ilişki neticesinde hayatını düzene sokabilmeyi düşünecektir.
Bu elit semtimizde bahçelievler elit escort bayanlar sizi bekliyor.
İlişkilerin sonunda evlilik olması gerektiğine inanan aslan kadınları bu konuda biraz aceleci davranabilirler. Ne kadar acele ederlerse yay erkeklerini o kadar ikna edebileceklerine inanırlar ancak bu pek doğru değildir.

Evlilik için aslan kadınının sabırlı olması ve yay erkeğinin kendini hazır hissetmesini beklemesi önerilmektedir.

Yay Erkeği ile Aslan Kadını Cinsel Uyumu

Yay erkeği, cinsel birlikteliklere önem veren bir burçtur. Evlilik için olmazsa olmaz detaylardan biri olan bu konunun, iki kişinin bütünleşmesine yardımcı olduğuna inanmaktadır.

Aslan kadını çok tutkulu ve ateşli bir kadındır. Güvendiği, âşık olduğu erkekle cinsel birliktelikleri oldukça başarılı ilerlemektedir. Bunun yanında aslan kadını bir erkekten soğumaya başladığında cinsel iletişimi anında kesmektedir. Bu bakımdan yay erkeği ile başlangıçta çok güçlü bir cinsel uyum yakalasalar da sonrası için dikkatli olmaları önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Erkeği Aslan Kadını Uyumu Yay Erkeği Aslan Kadını Uyumu – Anlaşırlar Mı? için yorumda bulun

    Yay Erkeği Aslan Kadını Uyumu – Anlaşırlar Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Erkeği Aslan Kadını Uyumu – Anlaşırlar Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.