Balık Erkeği Yay Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Balık erkeği yay kadını uyumu birçok çiftin endişe duyduğu uyum detaylarından biridir. Bunun nedeni balık erkeğinin karakteristik özellikleri ile yay kadının karakteristik özelliklerinin kimi zaman çatışma içinde olmasıdır.

Özgürlüğüne düşkün olan ve hiçbir zaman kontrol edilmeye tahammül edemeyen yay kadınları, ilişkilerinde de aynı haklara sahip olmak isterler.

Birçok erkek için bu denli özgürlük tehdit olarak algılansa da balık erkekleri bu haklara saygı göstermeye gayret ederler. Yay burcu kadını bu özelliği nedeniyle balık erkeğine ekstra ilgi duyduğunu fark edecektir.

İlişkilerinde samimiyet ve masumiyet arayan balık erkekleri aynı özelliklere kendileri de sahiptirler. Dolayısıyla ikili ilişkilerinde art niyet olmadan çok temiz sevdikleri bilinen bir gerçektir.

Balık Erkeği Yay Kadını Uyumu

Balık burcu erkeği yay burcu kadını uyumu oldukça yüksek oranlara sahiptir. İkilinin birbiri ile barışık, sağlıklı bir ilişki kurma şansı bir hayli yüksektir. Bu noktada iyi düşünmek, son derece önemlidir çünkü yay burcu her ne kadar kusursuz bir partner olsa da zor bir karaktere sahiptir.

Olumlu düşünerek ilişkiye başlamak, devamını getirmek açısından son derece faydalı olacaktır.

Karşılıklı konulan kurallara uyulduğu sürece balık erkeği ile yay kadını ilişkisi oldukça sağlıklı ilerleyecektir. Bu durumu bozan birkaç engel söz konusu olsa da birlikte adım attıkları sürece sorunların üstesinden gelmelerine engel herhangi bir durum yoktur.

Balık Erkeği ile Yay Kadınının Aşk Hayatı

Yay kadını denildiğinde akla gelen ilk kavram özgürlüktür. Her zaman başına buyruk tavırları ile bilinen yaylar, ilişkilerini bu nedenle bitirmek mecburiyetinde kalmaktadırlar.

Balık erkekleri ise kadın hakları konusunda en duyarlı olan burçlardan biridir. Dolayısıyla yayların, beklentilerini karşılama konusunda balık erkeklerinden daha iyisini bulmaları biraz zordur.

Aşk hayatında tutkuyu ön planda tutan yay kadınları, âşık olmadıkları bir erkekle asla birlikte olmazlar. Gözlerinin içi gülen, yüzünde devamlı tebessüm olan kadınlar, aşkı doludizgin yaşıyor demektir.
Elit bir bayana mı ihtiyacınız var? etiler elit escort kızları yorgunluğunuzu ve stresinizi almak için sizleri bekliyor.
Balık erkeği, yay burcunun aşkını kazandığında dünyanın en mutlu erkeği olacaktır. İkisinin ilişkileri birçok kişinin kıskandığı örnek ilişkiler arasında kabul edilecektir.

Balık Erkeği ile Yay Kadını Sevgili Olabilir mi?

Balık burcu erkeği ile yay burcu kadınının sevgili olması tamamıyla ikisinin o an ki hislerine bağlıdır. Erkekler konusunda katı kurallara sahip olan ve kolay kolay tolerans tanımayan yay kadınları, balık erkeği ile daha rahat anlaşmaktadır. Âşık olduğunu fark ettiğinde ise ilişki çoktan başlamıştır.

Balık erkeği ise sevgili olma konusunda daha temkinli adım atmayı uygun görmektedir. Teklifte bulunurken onlarca kez düşünmekte ve ilişkinin geleceği olup olmadığını irdelemektedir.

Öylesine vakit geçirmek için ilişkiye başlamayan balıklar, sevgililik sürecini tahmin edilenden çok daha ciddi değerlendirmektedirler.

Balık Erkeği ile Yay Kadını Anlaşabilir mi?

Balık erkeği ile yay kadınının anlaşmasına engel teşkil edebilecek en önemli detay yay kadınının beklentileridir. Ağır beklentileri olan ve her erkek tarafından karşılanamayan istekler, anlaşma sorunlarını beraberinde getirebilmektedir.

Yay burcu, ilişkilere tozpembe bakmayı tercih eder. Hayatına aldığı erkeği doğrudan zirveye yerleştirir. Beklentileri karşılanmadığında ise hayal kırıklığına uğrayarak üzülür. Bu gibi durumların yaşanması, ikili arasında şiddetli geçimsizliğe neden olabilmektedir. Aşabilmek içinse kadınının mantık çerçevesinde adım atması daha sağlıklı olmaktadır.

Balık erkeği ile yay kadını arasında anlaşma sorunu yaşanmaması için çiftin birbirini dinlemeye özen göstermesi gerekmektedir. Herkesin kendini anlatabildiği ilişkiler daha uzun süreli olmaktadır.

Balık Erkeğinin Yay Kadınından Beklentileri

 • Yay ve balık arkadaşlığı ikili ilişkiye dönüştüğünde işler biraz karmaşık bir hal alabilmektedir. Balık erkeğinin sükûneti karşısında yay kadınının stresli karakteri, işleri biraz zora sokabilmektedir. Balık erkeğinin ilk beklentisi, yay kadınının daha sakin olması olacaktır.
 • Balık, doğası gereği kırılgan ve narin bir yapıya sahiptir. Bu konuda yayın daha temkinli olmasını beklemektedir.
 • Ufak detaylara takılan ve saatlerce bu konuda konuşmak isteyen yay burcu, balık erkeğini yorabilir. İlişkinin yıpranmasına neden olan bu tutum, yay kadınının dikkat etmesini zorunlu kılmaktadır.
 • İlişkisinde merhamet ve şefkate çok önem veren balıklar, partnerlerinden de aynı şeyi beklerler. Çevresindeki herkese karşı merhametli olan kadınlar, balık erkeklerini çok kolay etkilerler.
 • Bakımlı kadınlara zaafı olan balık erkekleri, partnerlerinde de buna dikkat ederler. Kendini bırakan, saçına ya da makyajına özen göstermeyen kadınlar, balık erkekleri için çekiciliğini yitirecektir.

Yay Kadınının Balık Erkeğinden Beklentileri

 • Erkeğin, kendini temsil ettiğini düşünen yay kadınları bu konuda çok dikkatli davranmaktadırlar. Yay burcu için bir erkeğin nerede nasıl davranacağını bilmesi, ilişkinin selameti açısından çok önemlidir.
 • Kültürlü, devamlı okuyan, kendini besleyen, yorulmayan ve dingin bir ruh haline sahip erkekler oldukça etkileyicidir.
 • İlişkide soğukkanlı davranan ve kontrol edilmeyi sevmeyen yay kadınları, balık erkeğinin anlayışlı olmasını beklemektedir.
 • Beklentileri konusunda çoğu zaman sınırları zorlayan yaylar, balık erkeğinin sabırlı olmasını istemektedir.
 • Zaman zaman romantik sürprizler bekleyen yay burcu, balıklardan bu konuda oldukça ümitlidir.

Balık Erkeği ile Yay Kadının Ortak Özellikleri

Yay ve balık burcu anlaşabilir mi, ortak noktaları var mı soruları sıkça sorulmaktadır. Çiftin en önemli ortak noktası kendilerini devamlı besliyor olmalarıdır.

Her konuda fikir sahibi olan yay kadını, kendi kadar donanımlı bir erkeğe ihtiyaç duymaktadır. Balık erkeğinin her şeyi merak etmesi, araştırıp öğrenmesi yay kadınını derinden etkilemektedir.

Bir ilişkinin uzun ömürlü olması, çiftin paylaşacak şeyi olup olmamasına bağlıdır. Balık ve yay burçlarının çift olması halinde paylaşacak birçok şeye sahip oldukları dikkat çekecektir. Ortak özelliklerinin çok fazla olması, ilişkilerinin geleceğinin aydınlık olmasını sağlamaktadır.

Balık Erkeği ile Yay Kadını İlişkisi Ne Kadar Sürer?

Balık ile yay ilişkisi, yıpranmışlık durumuna göre değişken sonuç verecektir. Uzun süreli sevgililik dönemi, yıpranmaya neden olacağı için evlilik noktasında pürüzlerin doğması söz konusu olabilmektedir. Henüz yeni tanışmış ve birbirini bir süredir tanıyan çiftler ise evlilik kararından daha sağlıklı sonuç alacaktır.

Birtakım sorunların üstesinden gelmiş olan sevgililer, bu süreçte yıpranabilirler. Yıpranmanın ilişkiyi bitirmesine izin vermeden monotonluğu yıkmak çok önemlidir. Anlayışlı ve ilişki için çaba sarf eden çiftlerin daha mutlu olduğu bilinen bir gerçektir.

Balık Erkeği ile Yay Kadının İlişkisini Bitirecek Noktalar

Balıkların duygusal ve ani kararlar alması, yayların gerilmesine neden olabilmektedir. Yay kadını farkında olmadan kırabilmekte ve balık erkeği bunu unutmakta zorluk çekebilmektedir. Bu gibi durumlarda ilişkiler uzun sürmemekte ve çiftler kötü bir ayrılık tecrübe edebilmektedir.

Balık erkeği ile yay kadınının ilişkisini bitirecek temel husus yay burcunun fevri çıkışları, balık burcunun alınganlığı olacaktır. Çift bu konuda temkinli olursa ilişki daha uzun ömürlü olabilir.

Balık Erkeği ile Yay Kadını İlişkilerinde Nelere Dikkat Etmeli?

Balık ve yay ilişkisinin istenildiği gibi yürütülebilmesi için anlayışlı olunması esastır. Çiftler kendini anlatabilmeli, dinlemeye özen gösterilmelidir. Yay kadını öfkesini kontrol altında tutmaya gayret etmeli, balık erkeği ise kırılganlığını askıya almalıdır.

Tartışmaların yoğunlaştığı zamanlarda bir süre uzak kalmak, kendilerini dinlemek çift için daha sağlıklı olacaktır. Sinirlendiğinde ne dediğini bilmeyen yaylar, kalıcı hasara neden olabilmektedir.

Aynı şekilde balıkların da konuşurken 2 kez düşünmesi önerilmektedir çünkü balık erkekleri sustukları sürecin acısını çıkaracak ağır cümleler kurabilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Balık Erkeği Yay Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Balık Erkeği Yay Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

  Balık Erkeği Yay Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Erkeği Yay Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.