Akrep Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

İki akrep bir araya geldiğinde, güneşin patlaması kadar büyük enerji açığa çıkabilir. Bunun en önemli nedeni iki cinsiyetin de akrep burcunun son derece ilgi delisi olmasından kaynaklanmaktadır. Akrep kadını ve akrep erkeği arasındaki ilişki ya çok iyi bir şekilde devam edecek ve dünyanın en tutkulu aşklarından birine dönüşecektir ya da aşırı zıtlıkların meydana geldiği korkunç bir ego savaşına dönüşerek kısa süre içinde sona erecektir.

Akrep Erkeği Partnerinden Ne Bekler?

Akrep burcunun kadın – erkek ayrımı yapmaksızın partnerlerinden bekledikleri tek bir şey vardır, ilgi. İlgi olmadan ilişki kesinlikle yürümez. Akrep erkeklerini ufak çocuklara benzetmek yanlış olmayacaktır, hatta akrep erkeği ile evli olmanız halinde eğer bir çocuğunuz olursa zaman zaman sizi ondan kıskandığını görmek dahi mümkündür. Bu nedenle her zaman için önceliğinizi partnerinize vermeniz ve ona yarattığınız ilgiyi gözüne sokmadan, kendisinin fark etmesini beklemeniz gerekmektedir.

Akrep Çiftinin Anahtar Kelimesi; Özveri

İki tarafın da akrep burcu olması durumunda tamamen egolarınızdan sıyrılarak son derece özverili olmanız gerekmektedir. İki cinsiyet de son derece ilgi istediği ve dikkat çekmeyi sevdikleri için, ilişkide birbirinizin önüne geçmemeniz ama aynı zamanda birbirinizin gölgesinde kalmamanız son derece önemlidir.

İlişkinizi canlı tutmak için karşılıklı iltifatlar edebilirsiniz. Saygıyı yitirmek gibi bir lüksünüz hiçbir zaman için yoktur çünkü akrep çiftlerinin birlikte olabilmesini sağlayan görünmez duvarlar saygıdan inşa edilmiş haldedir. Akrep kadını ve erkeği son derece güçlü bir cinsel hayata sahip olmalarının yanı sıra, sırf bu tutku nedeniyle bile birbirlerinden kopamayabilirler.

Kendinizi ön plana çıkarmak yerine çift olarak gücünüzü keşfederek beraber ön plana çıkmayı tercih etmeniz son derece uygun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Akrep Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.