Akrep Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Akrep erkeği ile aslan kadınını beraber görmek bir hayli güçtür. Çünkü aslan kadını parıltılı ve sokulgan olmasına rağmen, akrep erkeği her zaman için düşünceli ve yoğundur. Akrep erkeği eğlenmeyi çok sevmesine rağmen zaman zaman sakinliği tercih eder, buna karşın aslan kadını her zaman için partileri ve kalabalık yerleri sevmektedir. Peki bu olası birliktelik nasıl bir çift tablosu çizer? Büyük ihtimalle bu ilişkinin başlaması için çok yüksek seviyede duygu gereklidir. İlişkinin devam edebilmesi akrep erkeğinin de aslan kadının da kendi hayatlarını kontrol edebilmeleri gerekmektedir.

Cinselliğin Kral ve Kraliçesi

Akrep erkeği ile aslan kadını beraberlikleri başladıktan sonra oldukça sevgi dolu ve cinsel ortaklık içerisinde bir ilişki oluşturabilirler. Aslan kadını yatak odasında son derece ateşli ve tutkuludur. Akrep erkeği ise güçlü hissetmeyi ve şehvet dolu olmayı ister. Bu şekilde bir birleşmenin arkasından sonuç her iki tarafı da memnun edecektir.

İlişkinin Devamı İçin Aşılması Gereken Engeller

Akrep erkeği ve aslan kadını arasındaki uyumu arttırmak istiyorsanız aşılması gereken birkaç sorun vardır. Öncelikle aslan kadını kendisine hayran olunmasını ister, aynı durum akrep erkeği için de geçerlidir. Akrep erkeği sürekli olarak iltifat etse bile bu aslan kadını için yeterli olmayabilir.

Aslan kadını gösterişli giyinmeyi ve davranmayı son derece sever. Akrep erkekleri ise son derece kıskançtırlar ve bu gösteriş sorunlara neden olabilir. Bu nedenle iki tarafın da ortak bir yol bulması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hilal Ünal dedi ki:

    Sevgilim akrep, ben aslanım. Ne yazık ki çok da uyumlu olduğumuz söylenemez ama eğer arada aşk varsa bir türlü idare ediliyor 🙂