Akrep Erkeği ile Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Akrep ile balık aynı elemente bağlı olmalarına rağmen farklı Zodyak işaretleri bulunmaktadır. Bu nedenle de birbirleri arasındaki bağ son derece kuvvetli olabilir. Birbirlerine karşı yüksek oranda anlayışa ve toleransa sahip olabilirler. İki burcun da ilişkiye yaklaşımı sezgisel ve duygusal olduğu için birbirlerine benzer türde derinliklere sahiptirler.

Akrep Erkeği Partnerinden Neler Bekler?

Bir akrep erkeği kendini başkasına teslim etmeyi sevmezi, hislerini yoğun ve güçlü yaşar. Gittiği her yerde, herkesin onu fark etmesini sağlayan bir çekime sahiptir. Dışarıdan son derece sakin gözükmesine rağmen kabuklarının altında son derece tutkuludurlar. Özellikle cinsellik ve aşk hayatlarında kendilerini tutkularının yönetmesine izin verirler. Hayatına girecek kadının kendisine hayranlık duymasını ve her zaman için sadık olmasını bekler.

Balık Kadınlarının Hassasiyeti ile Akrep Erkeğinin Tutkusu

Akrep erkekleri, akrebin güçlü bir burç olmasından dolayı kimi zaman balık kadınının duygusallığını fazla naif bulabilirler. Aynı şey balık kadınlarının, partnerinin ilgisizliğinden yakınmasına da sebep olabilir.

Balık hassas süreçlerden geçebilmeye ve duygusal değişimleri uçta yaşamaya açık bir burç olduğu için, akrep erkeklerini biraz fazla umursamaz ve sert bulabilirler. Özellikle ikili yaşamları ve cinsellik konularında, akrepleri bencillikle suçlayabilirler.

İlişkinin ortaklaşa yürümesi için akrep erkeğinin romantik sürprizler yapması ve anlayışlı olması gerekirken, balık kadınının dişiliğini ön plana çıkararak akrep erkeğinin ayaklarını yerden kesmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Erkeği ile Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Akrep Erkeği ile Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Erkeği ile Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.